Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Billboard z papieżem - Jest doniesienie do prokuratury"


Ateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No faktycznie chodziło mi dowód.Ale wiadomo kim jest to dziecko? Czy jeszcze żyje? Mają z kim porównać to DNA? Pytam, bo nie za bardzo siędzę w tym temacie.Jeżeli wiadomo kto mógłby być tym dzieckiem, to zainteresowani powinno przedstawić sprawę na arenie międzynarodowej i zacząć naciskać na Watykan w tej sprawie.

Irena i Adam Kinaszewscy. Adam zmarł w 2008r. Ciało nakazem sądowym mogłoby zostać ekshumowane.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Irena i Adam Kinaszewscy. Adam zmarł w 2008r. Ciało nakazem sądowym mogłoby zostać ekshumowane.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4158

Tutaj jest napisane, że zmarł w niejasnych okolicznośćiach, dostawał jakieś pogróżki.Skoro wiadomo kto mógłbyć synem JPII to teraz te wszystkie zainteresowane organizacje powinni wystąpić do sądu i ekshumację no i do Watykanu.Światopogląd sędziów nie powinien mieć tutaj nic do rzeczy.Jest jakiś sondaż, że x% sędziów i prawników to katolicy? Po za tym teraz raczej można spotkać się z opinią, że w sądach są same "komuchy" o.O

Opublikowano

Znowu pseudo gimby ateiści dają głupoty.

Cieszcie się, że mieliście polaka znanego na całym świecie którego każdy powinien szanować.

 

Ps: Nie jestem wierzący, ale szacunek się powinno mieć czy do ateisty czy do wierzącego.

 

Piszę o @hrabia14 bo to co on piszę to porażka.

VNp6c2U.png

Opublikowano
http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4158

Tutaj jest napisane, że zmarł w niejasnych okolicznośćiach, dostawał jakieś pogróżki.Skoro wiadomo kto mógłbyć synem JPII to teraz te wszystkie zainteresowane organizacje powinni wystąpić do sądu i ekshumację no i do Watykanu.Światopogląd sędziów nie powinien mieć tutaj nic do rzeczy.Jest jakiś sondaż, że x% sędziów i prawników to katolicy? Po za tym teraz raczej można spotkać się z opinią, że w sądach są same "komuchy" o.O

 

 Ekshumacja to nie taka prosta sprawa. Potrzebny jest naprawde hiper-solidny powód. Sedziego, który by sie na to odważył czekałoby ogromne ryzyko dlatego ta sprawa zostaje nierozwiązana.

 

 

skąd wychodzisz z założenia , ze Jan Paweł II był pedofilem ?   Pisałem nie ma dowodów , bo to zostało wymyślone przez gimbolewaków . 

 

#wypowiedznapoziomie

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nie musi być poparte argumentami. Może być poparte dowodami ale boją się testów ;)

 

A mnie obchodzi to tyle, że nie lubię instytucji kościoła. Powoduje on więcej nienawiści niż dobra.

skąd wychodzisz z założenia , ze Jan Paweł II był pedofilem ?   Pisałem nie ma dowodów , bo to zostało wymyślone przez gimbolewaków . 

 

Najłatwiej jest obrażać człowieka który nie może sam się obronić . Wasza kolejna logika ateistyczna , powtarzam 2 raz hrabia14 nie  masz żadnych zasad moralnych , 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

@ComeBack. hrabia to nie ateista, bo ateisty nie obchodzą wyznania innych ludzi.

On jest zwykłym "dzieciakiem" który zapewne  chce "sprawiedliwości" (jego zdaniem).

Niech sobie piszę o pedofilii i o innych zboczeniach i tak nic nigdy nie wskóra.

VNp6c2U.png

Opublikowano

@ComeBack. hrabia to nie ateista, bo ateisty nie obchodzą wyznania innych ludzi.

On jest zwykłym "dzieciakiem" który zapewne  chce "sprawiedliwości" (jego zdaniem).

Niech sobie piszę o pedofilii i o innych zboczeniach i tak nic nigdy nie wskóra.

ale jakiej sprawiedliwości ?   Przecież te informacje gimbusów są wyssane z palca , gdyby coś takiego było to by wszyscy się o tym dowiedzieli .   

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...