Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Start 14.03.2014||Godz.19: 00 ●Mcrafters● [WOJNY GILDII][YOUTUBERZY]T S3][200 SLOTÓW][NOWE CRAFTINGI][DROPY ZE STONE][WWW][NOWY DROP] ZAPRASZAMY


Marqu3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziala teraz, ale "Tylko zarejsestrowani uzytwkonicy maja do tego dostep" ;/

 

 

 

 

 

 

@Edit: Czyli za dużo sie spodziewałem? ;/

Gram w gry.

Opublikowano

MrDiaxxuPL. Ja podam Mojej Calej Gidli: piotrekkow, MasterD, rafi567, Mizo, KrisPL, JanesGamePlayer, Assasyn360

 

 

 

 

 

 

 

@Edit:  "Tylko zarejsestrowani uzytwkonicy maja do tego dostep" Caly czas ;/

Gram w gry.

Opublikowano

lekko "niedojebany" serwer xD

 

Usuńcie WL po prostu ?

Probujemy, lecz ciagle to samo ;<

Juz nie wiemy dlaczego

Wczesniej jakos dzialalo

DZIALA ZAPRASZAMY !

Opublikowano

Pozdro dla tego serwa dlaczego? UC2, można pisać na chacie jak niby nie można, Ściągnięty od nas pex
P.S cygan (ach ta auto korekta:P) proponuje sprawdzić range gracz czy niema żadnego Buga:P ponieważ wiedziałem że ściągniesz od livehard.pl:)
Proszę o podanie całego configu pexa z pulpitem a w przeciwnym razie zostanie to zgłoszone

Opublikowano

No wiec opisze caly serwer wbijam 5 minut pozniej generuja sie powoli lagi az do takich co sie nie da chodzic :P potem w magiczny sposob usuwa sie cuboid na spawnie POZDRO i mozna sie klepac :) oczywiscie kazdy cos zyskal ja zyskalem na tym 4 bloki diax :)

 

 

NIE POLECAM

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

Moge wiedziec za co dostalem bana na serverze???.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

@up bo robimy serwer hardcore

Tera na pewno nie bedzie lagów i proszę nie hejtować.

Start około kwietnia

Jeśli ktoś chce czekac to bardzo się cieszymy. Jeśli nie to trudno :<

Pozdrawiam michu2268

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...