Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Sims 3 wyłączanie się podczas ładowania rodzinki.


pareko

Pomocny?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy poradnik jest pomocny ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich tych którym ten problem występuje. Zacznijmy od tego że to wina patcha który był nie pobrany do końca.

 

Na początek ściągamy patcha o nazwie: 

http://www.gamefront.com/files/22567181/The_Sims_3_v1_42_130_Patch__Windows_

Instalujemy po czym możemy też instalować wszystkie dodatki ja wzoruję się na dodatku Cztery Pory Roku.

I właśnie ten błąd wyskoczył mi na dodatku cztery pory roku. Skutkami że nie ładuje są też braki niektórych napisów oraz grafik.

Ale dzięki temu sposobowi powinno wszystko działać. Prosze głosować czy poradnik był pomocny.

Opublikowano

Ale po cholerę to? Przecież razem z kolejno instalowanymi najnowszymi dodatkami od EA, instalator automatycznie przechodzi do zaktualizowania do najnowszej wersji gry. Właśnie przez takie kombinowanie z nieznanych źródeł pojawiają się problemy z grą. Nawet nielegalnie ściągnięta seria aktualizuje się automatycznie, a błędy w grze z pewnością nie są efektami problemów z patchem ;-)

Qui est le prochain?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ale po cholerę to? Przecież razem z kolejno instalowanymi najnowszymi dodatkami od EA, instalator automatycznie przechodzi do zaktualizowania do najnowszej wersji gry. Właśnie przez takie kombinowanie z nieznanych źródeł pojawiają się problemy z grą. Nawet nielegalnie ściągnięta seria aktualizuje się automatycznie, a błędy w grze z pewnością nie są efektami problemów z patchem ;-)

...

Nieoryginalna gra nie spatchuje się sama w pełni. Mimo, że komunikat jest inny ("Twoja gra jest aktualna."), to niektórych plików może brakować.

Tu masz przykłady błędów wynikających z brakujących patchy:

http://www.mpcforum.pl/topic/1130858-brak-napisow-w-menu-the-sims-3/
http://www.mpcforum.pl/topic/1207299-problem-z-the-sims-3-zwierzaki/
http://www.mpcforum.pl/topic/1216056-sims-3-edycja-miasta-pytanie/
http://www.mpcforum.pl/topic/1210072-program-the-sims-3-przestal-dzialac/

Zaręczam, że wszystkie problemy rozwiązane zostały dzięki ręcznej instalacji najnowszego patcha.

 

@topic, poradnik jest dobry, mógłbyś jedynie w bardziej rozwinięty sposób opisać przykładowe błędy wynikające z niekompletnych patchy, aby łatwiej można było wyszukać ten temat.

@down,

rozwiązaniem tego problemu jest po prostu instalacja (w tych przypadkach manualna, bez launchera)

Przecież od początku piszemy, że pomaga instalacja patchy, lol.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

...

Nieoryginalna gra nie spatchuje się sama w pełni. Mimo, że komunikat jest inny ("Twoja gra jest aktualna."), to niektórych plików może brakować.

Tu masz przykłady błędów wynikających z brakujących patchy:

http://www.mpcforum.pl/topic/1130858-brak-napisow-w-menu-the-sims-3/
http://www.mpcforum.pl/topic/1207299-problem-z-the-sims-3-zwierzaki/
http://www.mpcforum.pl/topic/1216056-sims-3-edycja-miasta-pytanie/
http://www.mpcforum.pl/topic/1210072-program-the-sims-3-przestal-dzialac/

Zaręczam, że wszystkie problemy rozwiązane zostały dzięki ręcznej instalacji najnowszego patcha.

 

@topic, poradnik jest dobry, mógłbyś jedynie w bardziej rozwinięty sposób opisać przykładowe błędy wynikające z niekompletnych patchy, aby łatwiej można było wyszukać ten temat.

Nieoryginalna gra pobiera patcha z tego samego źródła, co oryginalna, ze względu na to, że pliki nośnika musiały zostać skopiowane takimi, jakimi są, inaczej dodatek nie byłby w pełni kompatybilny z podstawą. Błędy w grze, która chodziła wcześniej jak rakieta.. no cóż, małe prawdopodobieństwo, że ot tak zginęło kilka plików odpowiedzialnych za najnowszą aktualizację gry. W większości przypadków są to crashe związane z nieoficjalnymi dodatkami i modyfikacjami, które mogą być zawarte w dodatkach pobieranych z sieci (wiem, że sims3loads i darkangelgod666 udostępniają zmodyfikowane pliki oficjalnych dodatków), a rozwiązaniem tego problemu jest po prostu instalacja (w tych przypadkach manualna, bez launchera), a później wycieczka do folderu docelowego w Dokumentach i zabawa z usuwaniem i sprawdzaniem dodatków. 

Qui est le prochain?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...