Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mam problem z minecraft ciągle serwery się ładują


FlipFlopRAR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem większość serwerów wogóle mi nie działa jedynie takie hamachi itp. 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i umie go naprawić 

Oraz dodam filmik z tym błędem 


Prosze o pomoc

 

Chce wspomnąć że nie od teraz mam ten problem on towarzyszy mi 2 miesiące kumpel polecił mi żebym tu się zapytał

Opublikowano

Mam problem większość serwerów wogóle mi nie działa jedynie takie hamachi itp. 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i umie go naprawić 

Oraz dodam filmik z tym błędem 


Prosze o pomoc

Chce wspomnąć że nie od teraz mam ten problem on towarzyszy mi 2 miesiące kumpel polecił mi żebym tu się zapytał

Jaka jest prędkość twojego łącza? Najlepiej sprawdź to na jakimś internetowym teście.

Problemem może być szybkość twoje łącza internetowego. :)

Opublikowano

Bawiłem się 30 min z odblokowaniem portów lecz nie zadziałało ehh o co biega a chciałbym powiedzieć że od czasu do czasu zapora systemu windows pyta czy jave odblokowac czy zablokowac ja daje oczywiscie odblokowac ale nie dziala

Opublikowano

Masz premium? EDIT jaką masz wersje mc?

 

Co to ma do rzeczy?

Spróbuj odblokować zaporę, zrób test łącza.

Opublikowano

BO jezdes n**b*em ahahahah

@AV

spróbuj wyczyścić rejestr albo pobrać inny launcher

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Mdx zapora dawno wyłączona a test zrobiony i wyszło 25 mb

 JestemPolakiem rejestr wyczyszczony  a jaki polecasz laucher?

eQsFluttershy nie mam premium lecz korzystam z nicku premium a wersja mc to 1.7.2 a serwery nawet jeśli nie byłyby na tą wersje to by pisało że nie na to po prostu jakby ciągle szukało a pózniej Can't connect to server. internet wszystko ładnie chodzi lecz nie wyszukuje serwerów jakby coś to blokowało

Opublikowano

No nic , bo sa serwery ktore np. wchodzisz nickiem premium to cie nie wpuszcza.

Mam ten sam problem co ty ale ja mam premke :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...