"rozreklamowanie serwera" jest to dosc latwe lecz trzeba wylozyc tez jakas kwote na to:)
wiem co mowie bo sam zajmuje sie tym na youtubie i mialem sporo ofert "wspolracy" miedzy innymi serwerek survival gdzie gralo po 30osob jak zaczelem tam nagrywac
a po tym jak skonczylem swoja robote teraz gra tam 400 osob na starcie a po min. 200
zwykly Youtuberek nie nie wiadomo kto ok 3-5k widzow z wyswietelniami min po 600. I graczy masz pewnych moze nei bedzie szybki ich przyrost ale powoli beda zaczynali grac:)
Jezeli serwer tak fajny jak pisza to ja bym nad tym pomyslal ( taki koszt youtubera to bylo ok. 40zl za 2 odcinki)
Powodzenia
Napisales wczesniej "CO INNEGO MOZNA ROBIC NA SKYBLOCKU" bo ktos napisal ze wszystko jak na innych serwerach, wiec zwroce uwage na reklame "Skyblock inny niz wszystkie" i mozna bardzo duzo wystarczy miec troche wyobrazni:)
Nickname: Teodziak /2500 subow/Skyblock
Version:3.0.18.2 [stable] on Windows
Online since:4 hours 28 minutes 38 seconds
No to ze tak powiem podziekuje:V