Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OFERUJĘ || STRONE AVESTIA.PL | STRONE ELERIS.PL | STRONE uDREAMS.PL | PLIKI PARIM.PL | PLIKI AVESTIA.PL | PLIKI MEMORIAL.PL !


Ziiiomek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótko i na temat. Oferuję to co w temacie.

GG: 8201217

 

W SPOILERZE PARIM.PL

 

1.png




Oferuję cały projekt Parim'a :

woj.png Stronę www            
woj.png     Pliki serwerowe
woj.png            Bazę danych
woj.png              Unpacker'a
woj.png                     Grafikę


Dodatkowo oferuję pełne skonfigurowanie maszyny pod pliki serwerowe .

Tutaj jeszcze notka dla pana moderatora :
- Nie prowadzę handlu na forum jest to po prostu ogłoszenie że oferuję cały projekt.


1.png

W skład plików wchodzą autorskie bronie z logo Parim'a.
Wykonawcą ich jest bombwork.
2.png
Autorskie " struktury " budowlane z logo Parima
3.png
4.png
5.png

 

PLIKI MEMORIAL

 

SSY WYGASŁY ALE JEST PARE INFORMACJI

http://www.mpcforum.pl/topic/1089097-memorialmt2-dedyk-easy/

PLIKI AVESTIA

http://www.mpcforum.pl/topic/1130102-zapowiedz-avestiapl/

- STRONA WWW AVESTIA

- STRONA WWW UDREAMS

- STRONA WWW ELERIS

 

GG: 8201217


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Opublikowano

strona parima była udostępniona na mpc :)

A tak btw. Polecam !

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

 

 

Uwaga Uwaga na oszustów którzy sprzedają niby pliki avestia.pl 

 

Przykład aukcji w internecie: 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3985376412 

 

Pliki tam sprzedawane nie są w żaden sposób podobne do naszych plików! 

i to nie my odpowiadamy za sprzedaż plików lecz stara administracja serwera 

 

pliki które tam sprzedają nie mają w paczkach naszej strony www naszej bazy kont 

ani naszych plików nasze pliki są w 90% zmodyfikowane aby pracowały poprawnie 

bo pliki które sprzedają w paczkach są bugnięte i nie działają 

więc pliki sprzedawane w internecie NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z NAMI 

i aby były chociaż w części podobne do naszych plików należy włożyć ogromnego wkładu pracy 

czyli kupujecie "CZYSTEGO ZJEBANEGO GOTOWCA KTÓRY JEST ZA FRIKO W NECIE" 

a kto chce je kupić niech się ustawi na to że nie działają :) 

 

I proszę do nas nie pisać że sprzedaliśmy złe pliki bo my plików nie sprzedajemy!

 

btw. Serwer avestia jest ciągle Online więc co za logika kupować pliki, które ktoś ma i w dalszym ciągu z nich korzysta ?

/Edit: Autor posiada konto od przedwczoraj i same pozytywy, ciekawe ;)

Opublikowano

btw. Serwer avestia jest ciągle Online więc co za logika kupować pliki, które ktoś ma i w dalszym ciągu z nich korzysta ?

/Edit: Autor posiada konto od przedwczoraj i same pozytywy, ciekawe ;)

 

kupiłem pozytywne komentarze na allegro

no i co z tego że korzysta? zawszę ktoś może je zmodyfikować na swój sposób. :)


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Opublikowano

btw. Serwer avestia jest ciągle Online więc co za logika kupować pliki, które ktoś ma i w dalszym ciągu z nich korzysta ?

/Edit: Autor posiada konto od przedwczoraj i same pozytywy, ciekawe ;)

 

 

Po prostu avestia ta pierwsza była jego, a stare acc ma zbanowane.

 

 

Polecam, 100% pewniak ;)

Opublikowano

nie polecam, nie masz praw do plikow memoriala, takze sprzedawaj sobie wszystko, ale te pliki wypieprz z tematu

Opublikowano

nie polecam, nie masz praw do plikow memoriala, takze sprzedawaj sobie wszystko, ale te pliki wypieprz z tematu

 

Sam nie masz do nich praw, ma do nich prawa tylko autor plików globalnych. :D

Mimo to, Ty jesteś "autorem" i Shaders powinien uszanować Twoją pracę.

 

@Top

 

To wszystko jest udostępnione na forum, a na stronach wystarczy mieć login zielsko i mamy admina.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Sam nie masz do nich praw, ma do nich prawa tylko autor plików globalnych. :D

Mimo to, Ty jesteś "autorem" i Shaders powinien uszanować Twoją pracę.

 

@Top

 

To wszystko jest udostępnione na forum, a na stronach wystarczy mieć login zielsko i mamy admina.

W co ty grasz chłopie? oO znajdz sf parima na forum :)

Opublikowano

Sam nie masz do nich praw, ma do nich prawa tylko autor plików globalnych. :D

Mimo to, Ty jesteś "autorem" i Shaders powinien uszanować Twoją pracę.

 

@Top

 

To wszystko jest udostępnione na forum, a na stronach wystarczy mieć login zielsko i mamy admina.

 

aha znajdz mi strone avestii (bez dziur którą poprawiał gumiś) sf parima, strone udreams.. nie chce mi się z Tobą pisać bo piszesz mi tutaj bzdury. login zielska działał na stronie tuora a nie na mojej.


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Opublikowano

aha znajdz mi strone avestii (bez dziur którą poprawiał gumiś) sf parima, strone udreams.. nie chce mi się z Tobą pisać bo piszesz mi tutaj bzdury. login zielska działał na stronie tuora a nie na mojej.

 

Człowieku... Ty jeszcze śmiesz mówić na temat dziur i tego, że Twoja strona jest autorska?

"Autorskość" wnioskuję po usuniętym loginie zielska - jeżeli jest inaczej, wybacz.

Każdy Twój serwer stał na tej samej gównianej stronie, SF parima wrzucał Warnox na mpc.

Nie, to nie było tylko to co on robił, ale cały folder germany + client i unpacker.

Strony uDreams może nie znajdę, ale znając życie jest to ta sama kopia zjebanej strony Shaina.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

Człowieku... Ty jeszcze śmiesz mówić na temat dziur i tego, że Twoja strona jest autorska?

"Autorskość" wnioskuję po usuniętym loginie zielska - jeżeli jest inaczej, wybacz.

Każdy Twój serwer stał na tej samej gównianej stronie, SF parima wrzucał Warnox na mpc.

Nie, to nie było tylko to co on robił, ale cały folder germany + client i unpacker.

Strony uDreams może nie znajdę, ale znając życie jest to ta sama kopia zjebanej strony Shaina.

 

a wiesz ile tam było dziur? functions.php,info.php,itemshop (nie chce mi się dalej myśleć) a strona którą posiadam jest na skryptach gumisia i po części zielska.

no warnox coś tam wrzucał ale z listopada a ja posiadam z marca :-)

uDreams kopią shaina? szkoda że uDreams skryptował bombwork a shaina zielsko. chuja wiesz a piejesz.

 

@ zapomniałem o indexie i magicznym =-1


http://www.speedtest.net/my-result/3116721970

TAKIE TAM 800 Mb/s

 

600 UP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...