Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

..:: DragonCraft ::.. [1.7] [Survival + Frakcje][Ogarnięta Administracja+18][MCMMO][OtherDrops] WYSTARTOWAŁ! ZAPRASZAMY! [1000Slot]


Avenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A

 

!

 

 

 

 

 

 

 

gTZOMa0.png

 

Jest to sieć serwerów oraz tryb

Survival+Frakcje na który długo czekałeś!

Panuje tu miła i przyjazna atmosfera. Administracja za każdym razem próbuje robić wszystko aby pomagać graczom!

Znajdziesz tu wiele ciekawych miejsc , wielu znakomitych przyjaciół, oraz wiele innych rozmaitych rzeczy!

 

Nasz serwer jest podobny a zarazem zupełnie inny od innych tego typu serwerów minecraft !

U nas masz pewność , że serwer nigdy nie upadnie , nie będzie lagów oraz innych nieprzyjaznych zdarzeń. 

 

Do tego mamy własny luncher , z którego możecie lecz nie musicie wchodzić na nasz serwer.

Można go pobrać z naszej strony internetowej

 

 

Dodam , że administracja serwera nie ingeruje pod żadnym względem rozgrywkę graczy jak i ich ekwipunek!

 

Serwer zrobiony jest dla was  , aby wam grało się na nim jak najlepiej a nie jak wiele innych serwerów dla pieniędzy!

 

My stawiamy na jakość a nie na sumę...

 

 

RNpPHGH.png

 

 

Start serwera odbędzie się w piątek

 

7MhmyGU.png

 

o Godzinie:

 

d8YdEhn.png

 

 

SERWER

WYSTARTOWAŁ

 

 

 

 

 

e1K6XNd.png

 

Adres IP: s.dragoncraft.pl:50000 lub jebnijzmiecza.pl:50000

Wersja: 1.7.x

Potwory: Tak

PvP: Tak

Sloty: 999

Drop ze stone: Tak

WhiteList: Nie

Premium: Nie

Adres TeamSpeak3: s.dragoncraft.pl

 

p6BXrMe.png

 

 

1 x Gąbka ,którą można kupić w grze za 1000$!

 

 

 

 

 

u1uEXVo.png

 

Diax: 0.3%

Żelazo/złoto: 1.0%

Szmaragdy: 0.2%

Redstone: 0.5%

Lapis: 0.4%

 

Dodatkowo dropią butelki z expem , węgiel , perły endermana, proch , slimeballe w niedużych ilościach 

 

Jest rówież bardzo mała szansa na drop spawnera! Można go również kupić w sklepie za sporą ilość pieniędzy  :)

 

Drop dla rang VIP jest podwojony.

 

 

Dodatkowo jako niespodziankę możecie trafić świnkę lub creeper'a.
Kopiąc też bierzecie udział w loterii. Możecie wygrać kasę lub ją przegrać!

 

 

voLCHUl.png

 

 
Tak, na serwerze jest system ekonomii, nie służy on niczemu innemu jak sprzedawaniu surowców których macie w nadmiarze by kupić spawner i móc go zmienić na wybrany typ za pomocą komendy.
Więcej informacji uzyskacie na /warp sklep oraz /warp spawner.
 
 
8mqZGUD.png
 
 
Na serwerze odbywają sie konkursy i eventy. Do dyspozycji macie małą mob arenę.
Ciągle trwającym konkursem jest zgarniecie vipa za bycie w topce pvp.
 
erSzg8Z.png
 Spawn: 
yLw4OJJ.jpg
 
25NhcO4.jpg
 
WMQKASK.jpg
 
Wioska NPC:
 
ege0gyl.jpg
 
Arena:
azL2YAs.jpg
Sklep:
 
ZZfvjgP.png
 
 
 
 
Oraz pierwsza osoba, która wejdzie na serwer trzyma rangę: TzHBySu.png
 
 
Co ważne... U nas ranga VIP nie posiada komendy FLY !
 
 
 
.:: Zapraszamy do komentowania i oceniania! :)::.
 
 
 
 
 
NDgSjoU.png Ijgljtb.png
 
 
PDxOYfD.png
 
lMQ5LAj.png      KlZzW9z.png
 
 
bMbqHIH.png     nSAABJe.png
 
                                                                                                       ^
                                                                                                 Tu możesz być i Ty!
 
 
 
wPyPGoS.png
1wo68Cb.png

V7bXmc2.png

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Widzę że zapowiada się świetna gra  :)


 


cudowne budowle  chętnie będę grał bo teraz nie mam gdzie grać

Opublikowano

@up Fajnie to mało powiedziane ;) 

 

 

REKRUTACJA NA MODERATORA!

 

~Jeśli chcecie zostać moderatorem na naszym serwerze proszę składać podania na forum w odpowiednim dziale " Survival+frakcje". 

 

Jeżeli nie możecie znaleźć naszego forum zapraszam po linka na PW z powodu iż nie można dawać tutaj linków ;) 

 

 

V7bXmc2.png

Opublikowano

Serwer zapowiada się bardzo ciekawie, prezentacja również zachęca do zagrania na nim. Czekamy na start ;)

Opublikowano

Napisy trochę przypominają mi te z gry Metin2, ale mniejsza z tym.

Prezentacja bardzo zachęcająca, wejdę.

Będzie jakaś rekrutacja na Helperów?

Opublikowano

Otwarcie ( tak jak u góry jest napisane)  w piątek 07.03.2014 o godzinie 17:00 

 

 

Myślę , że rekrutacja na helperów będzie . Musimy to jeszcze ze sobą skonsultować ale jest to bardzo prawdopodobne ;)

 

Też myślę iż jest to najmniejszy problem . Ważne jest to jak będzie się grało!

Napisy dodaliśmy takie ponieważ większość innych czcionek jest już wykorzystywana w innych prezentacjach :)

 

Pozdrawiam i zapraszam na otwarcie

V7bXmc2.png

Opublikowano

Tak ,nowe i lepsze otwarcie.

 

Wszystko będzie od nowa aby nowi gracze jak i starzy byli na równi. 

V7bXmc2.png

Opublikowano

Dla paru najlepszych osób z topki będą wynagrodzenia. Oczywiście jeśli tylko będą te osoby grały w tej edycji ;)

 

W końcu do czegoś te wyniki są ;)

V7bXmc2.png

Opublikowano

@up

 

Naturalnie smok będzie odnawiany co parę dni. Nie zdecydowaliśmy jeszcze dokładnie co ile. :) 

 

Zapraszamy do oceniania i komentowania. 

V7bXmc2.png

Opublikowano

Ah.. czyli najebałem 2,7k lvl tylko po to abyście mogli reset zrobić. Dziękuje .... .

Kenvex nie jęcz proszę :P

Myślę, że nie masz co innego do roboty. 

 

Dla tych co grali będą bonusy więc trzymaj fason.

Jestem wesoły Tomek

Opublikowano

@Prezentacja została lekko zmodyfikowana. 

 

Możliwe , że niedługo pojawi się więcej screenów z serwera. 

 

V7bXmc2.png

Opublikowano

@ref

Rekrutacja na helpera została : Aktywowana

 

Zgłoszenia proszę pisać na forum w dziale: Survival+Frakcje --> Rekrutacja

 

Przypominam , że trwa również rekrutacja na Moderatora :) 

V7bXmc2.png

Opublikowano

Został poprawiony drop diaxów w prezentacji. Wynosi on 0.3% (Wcześniej 0.25%) Za pomyłkę przepraszamy oraz zachęcamy  do zagrania , komentowania i oceniania ;) 

V7bXmc2.png

Opublikowano

@Dodane itemy potrzebne na założenie gildi oraz zmieniono parę screenów ;)

V7bXmc2.png

Opublikowano

Chętnie zagram, a więc czekam i pytanie będziecie mieli stronę internetową?

Strona internetowa istnieje od 2,5roku :)

Jestem wesoły Tomek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...