Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Skrypty na zamówienie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawy pomysł, nawet bardzo.

 

Serio ? Widzę, że mamy tu na forum bardzo mądrych specjalistów od skripta i w dodatku robią skrypty za darmo, łał ! Co tam, że nie działają, trzeba robić!

 

No dobra, starczy naśmiewania się. Prezentuję skrypcik, który wydawał się dla pana Anteks12345 niemożliwy do napisania, oto i on

on chat:
    set {_msg} to message
    set {_msg} to the first 1 character of {_msg}
    replace all "a" with "A" in {_msg}
    replace all "ą" with "Ą" in {_msg}
    replace all "b" with "B" in {_msg}
    replace all "c" with "C" in {_msg}
    replace all "ć" with "Ć" in {_msg}
    replace all "d" with "D" in {_msg}
    replace all "e" with "E" in {_msg}
    replace all "ę" with "Ę" in {_msg}
    replace all "f" with "F" in {_msg}
    replace all "g" with "G" in {_msg}
    replace all "h" with "H" in {_msg}
    replace all "i" with "I" in {_msg}
    replace all "j" with "J" in {_msg}
    replace all "k" with "K" in {_msg}
    replace all "l" with "L" in {_msg}
    replace all "ł" with "Ł" in {_msg}
    replace all "m" with "M" in {_msg}
    replace all "n" with "N" in {_msg}
    replace all "ń" with "Ń" in {_msg}
    replace all "o" with "O" in {_msg}
    replace all "ó" with "Ó" in {_msg}
    replace all "p" with "P" in {_msg}
    replace all "r" with "R" in {_msg}
    replace all "s" with "S" in {_msg}
    replace all "ś" with "Ś" in {_msg}
    replace all "t" with "T" in {_msg}
    replace all "u" with "U" in {_msg}
    replace all "w" with "W" in {_msg}
    replace all "x" with "X" in {_msg}
    replace all "y" with "Y" in {_msg}
    replace all "z" with "Z" in {_msg}
    replace all "ź" with "Ź" in {_msg}
    replace all "ż" with "Ż" in {_msg}
    set {_msg2} to message
    set {_msg3} to length of {_msg2}-1
    set {_msg2} to the last {_msg3} characters of {_msg2}
    set {_msg} to "%{_msg}%%{_msg2}%"
    set message to {_msg}
Pastebin RAW:
http://pastebin.com/raw.php?i=FFtLhQHV

Download WielkaLitera.sk

http://www.speedyshare.com/sbtQS/WielkaLitera.sk

Skan WielkaLitera.sk

https://www.virustotal.com/pl/file/6b60408b71a5e38717cb3804715938be011c97f0af1da4af3ef0a3dcf7026ba9/analysis/1398306782/

Testowane i działa.

Nie musicie dziękować.

 

Pozdrawiam Skript masterów od siedmiu boleści :-)

Ha śmiechłem! :)

1. Skript nie toleruje polskich znakow

2. Nie chciało mi się pisać wszystkich znaków. To co miałem napisać "Nie chce mi się. Sp***dalaj."? Serio tak uważasz?

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa (skryptu): chce skrypt na DROP ze stone + dropx2 i tak dalej

Opis:Normalny drop ze stone z configiem + komenda /dropx2 (daje drop x2) i komenda /dropx1 (normalny drop)
Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"):nwm

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Opublikowano

Ha śmiechłem! :)

1. Skript nie toleruje polskich znakow

2. Nie chciało mi się pisać wszystkich znaków. To co miałem napisać "Nie chce mi się. Sp***dalaj."? Serio tak uważasz?

Skript nie toleruje poslkich znaków? Kodowanie pliku (danego skryptu) na UTF-8 i nie widzę problemu dlaczego miałoby nie działać.

Po raz kolejny się pogrążasz. Radziłbym na następny raz nie odpowiadać osobie, która naukę skripta ma za sobą, unikniesz w ten sposób wyśmiania przez innych.

 

@down

 

Coś dużo razy się mylisz jak na takiego obeznanego.

417711489342956987022.png

Opublikowano

Skript nie toleruje poslkich znaków? Kodowanie pliku (danego skryptu) na UTF-8 i nie widzę problemu dlaczego miałoby nie działać.

Po raz kolejny się pogrążasz. Radziłbym na następny raz nie odpowiadać osobie, która naukę skripta ma za sobą, unikniesz w ten sposób wyśmiania przez innych.

No tak pomyliłem się. Poza tym od razu wyjeżdżasz z oszczerstwami. Wtedy mało wiedziałem, teraz bardzo dużo się nauczyłem i dostałem się do zamkniętej grupy SkriptDevTeam. Dlatego nie akualizuję tego tematu.
Opublikowano

Nazwa (skryptu): Cobble X
Opis: Cobblestone X taki jak na serwerze MCHC. Crafting z 9 stakow cobbla a tzw. cobbleX ma być end stone.
Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"): Nie wiem.

Opublikowano

Nazwa (skryptu): Cobble X

Opis: Cobblestone X taki jak na serwerze MCHC. Crafting z 9 stakow cobbla a tzw. cobbleX ma być end stone.

Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"): Nie wiem.

TEMAT NIEAKTUALNY
Opublikowano

Nazwa (skryptu): CobbleX

Opis: Po wykopaniu 9 staków Kamienia, wpisujemy /cobblex . Daje nam od 2-4 Cobblex'sów, a z nich losowe itemy.
Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"): Nie wiem.

Opublikowano

1.Nazwa (skryptu):PPM

Opis:Po przytrzymaniu ppm regeneruje nam hp

Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"):Obojetnie

Nosz nie mogę...

 

 

TEMAT NIEAKTUALNY

 

 

Nie pisać!

 

 

Nazwa (skryptu): CobbleX

Opis: Po wykopaniu 9 staków Kamienia, wpisujemy /cobblex . Daje nam od 2-4 Cobblex'sów, a z nich losowe itemy.

Wtyczki do skripta (możesz wpisać "Nie wymagane" lub "Nie wiem"): Nie wiem.

Opublikowano

Nosz nie mogę...

 

 

TEMAT NIEAKTUALNY

 

 

Nie pisać!

To zgłoś do zamknięcia? Bo tym "NIE PISAĆ" tylko posty nabijasz.

Opublikowano

Nazwa (skryptu): BanPlus
Opis: Polskie komunikaty przy banowaniu, kickowaniu, unbanowaniu, banowaniunaip i ogl wszystko dotyczące banów... Ma być też cos takiego jak po zbanowaniu gracz gdy gracz próbuję wbić na serwer nie pisze mu you have banned... tylko mój własny komunikat cos w tym stylu... 
hbLf.png

I tak samo przy kickowaniu, i banowaniu na czas tylko przy banowaniu na czas chciałbym jeszcze żeby było tak jak na ss i jeszcze dodatkowo pisało za ile skończy Ci się ban :)

Z góry dziękuję Like oczywiscie za pomoc!
I nawet może Vip na powstający moim serwerze :) !

d63.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...