Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

emocje polaków po przeczytaniu patch notes 4.3


Cassiopiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kassa ma 2.5 s silenca, pozatym kogo obchodzą nerfy, jeżeli zna się postać to nawet po mocnych nerfach da się tą postacią grać, i dla mnie jakiejś wielkiej szczególnej różnicy nie ma.

Opublikowano

Ludzie skonczcie plakac... Moim zdaniem ten caly patch byl dobry, przydalby sie jeszcze wiekszy nerf gragasa i Yasuo. To ze nerfia waszych mainow nie znaczy ze macie plakac. Riot balansuje champy a nie robi z nich gowna. Kass zasluguje na te wszystkie nerfy bo jest op gownem i jakis unskill moze nim wykerowac gre. Bardzo lubie grac Kha Zixem ale moim zdaniem byl przesadzony i ten nerf ustabilizuje go. Ludzie mowia ze juz byl nerfiony i jeszcze go ruszaja. Nie widzialem innych jego nerfow. Byla jedynie zmiania mechaniki (zamiast ewoluowac w ewoluujesz q) i wyszlo mu to na dobre, jest jeszcze lepszy. 

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Dziś żegnamy się z Kha'zixem , który leci do śmietnika dołączyć do innych zapomnianych postaci. Nerf Q, E i itemu do jungli przesadzony . Assassin przestał być assassinem . Kompletna porażka. 

 

Pustka nie ma już szans w inwazji .

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

-220 tarczy yasuo, no chyba ich popi*rd*lilo ! pewnie ten kut*s z blizzarda ktory przeszedl do riotu wszystko nerfi smi*c jeden

 

czy ten patch juz wszedl?

 

wkoncu nerf kha

 

next patch; nerf ziggs, lee, i jakis adc -.-

Opublikowano

Dziś żegnamy się z Kha'zixem , który leci do śmietnika dołączyć do innych zapomnianych postaci. Nerf Q, E i itemu do jungli przesadzony . Assassin przestał być assassinem . Kompletna porażka. 

 

Pustka nie ma już szans w inwazji .

Taka prawda że jak byś zagrał w nim w tym patchu nie wiedząc o jego nerfie to byś nie odczuł różnicy a wielki bul dupki masz 

Opublikowano

Nerfią go i to bardzo dobrze. Kassadin obecnie na 6 lvl-u z ignitem zjada ziggsa. Kassadinem dostajesz do 6, potem tylko obijasz z q do polowy hp i zabijasz z combo q r e w. Na 9 jest ten super moment w ktorym masz kazdego na combo.

 

Nerf jak najbardziej udany i potrzebny.

Opublikowano

W takim tempie niedługo będzie insta ban soraka, bo nie będzie lepszych champów od niej <3

Nie wiesz jaki skład zrobić w FUT? Zapraszam na PW.




Opublikowano

@Picus00 Kwintesencja polactwa. Nerfią postać którą gra płacz (zresztą yasou dołącza do zeda najbardziej gimbowatej postaci w lolu). A nerf postaci która nie gra to,zadowolony szkoda słów.

Opublikowano

Bardzo szkoda jest mi Kassadina. Był to moim zdaniem najlepszy champion w League of Legends. To było do przewidzenia, że coś zawsze Riot musi zepsuć i znerfić. Nic się na to nie poradzi i nie odwróci. Taka decyzja Riot'u. Kolejny : Kha'Zix- Musieli go znerfić, bo nie mogli patrzeć, że on wymiatał. :(


 

34xi1itwtu8v.png

Opublikowano

Racja, Kassadina mechanika jest zbyt op, wpadasz z ultem przes sciane wypierdalasz cale combo i spierdalasz na ulcie ale to wkoncu assassin ( zajebac i spierdolic ) ale Kassadina cooldowny sa zbyt male on moze rozpierdalac po kolei kazdego w teamfighcie... Kurwa znerfili Zeda ktory wymagal duzej wprawy bo koreance nim plejsy robily...Znaczy Zed dalej jest spoko ale zabrali mu ta potezna mozliwosc burstu no i to ze teraz trzeba wiecej pomyslec przed atakiem wroga..

Oby nie ruszali wiecej Zeda ani Kha Zixa. Kassadin zgarnie reworka pewnie.

 

Tak czy siak zadne nerfy ani buffy mnie nie wkurzaja, tylko wtedy gdy Riven mogla solowac 5 obijajac ich do low ..

Ten nerf teemo zasluzony pamietam jak przegrywalismmy 20-50 teemo od nas zaczal srac grzybami gdzie popadnie, mielismy w chuj wizji + to ze jak sie w nich wpierdalalismy to wszyscy sie rozplywali w sekunde a jak ktorys zwial to grzyb randomowy dokanczal xD

potem poszli na barona a tam zagrzybowane i wygralismy xD

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Nerfa gragasa, kassadina i kha'zixa nie czuć, pozdrawiam :)

Potwierdzam, tylko nerdy siedzące w cyferkach mogą zauważyć jakieś zmiany.

Don't touch me, bitch I'm famous

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...