Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sp3 - Nie przyszedł mi itemek z misji.


Mitahashi123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc jak w temacie. Zacząłem dziś sp3 i po skończeniu misji z Krwistymi Kamieniami kazali mi się wybrać do Sorayi. W zadaniach kliknąłem "Nagroda" czy co tam pisało,a tu nagle czerwony znak zapytania zamiast itemka.
Nic nigdzie nie dostałem,ani w paczce,ani w  ekwipunku.

Podejrzewałem,że nie mam miejsca w paczce,więc opróżniłem ją, a tu nadal nic.

Proszę o wytłumaczenie bo jestem bardzo zdenerwowany,nawet jeżeli nie miałem miejsca powinno mi to przyjść po zwolnieniu jego. . . 

Opublikowano

Jako, że nie padła odpowiedź, która rozwiązała problem to napisze.

Support oddaje jedynie itemy utracone przez problem gry bądź przez swoją głupotę jedynie w misjach głównych.

W misjach pobocznych tj. sp trzeba od nowa zrobić tą misję.

Więc pozostaje Ci tylko zrobić zadanie od nowa.

Opublikowano

Musisz się usunąć wszystko z paczki i mieć miejsce w eq potem się wylogować . Poczekać 10 min i zalogować . Też miałem taki problem z główną misją i mi to pomogło.

nostaleh.png
Opublikowano

Gravity pisze dobrze. Ja co kazda misje mam ten blad - oprozniam miejsce w eq, zazwyczaj głowny i reloguje sie 2-3 razy. Po chwili item jest w eq. Idiotyzmem jest robic od nowa misje.

1385975953-U914647.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...