Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Żółcie mi kompa za ~ 1700 zł


root MeCa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóżcie mi Kompa za 1700 zł być może moje niektóre części z kompa jeszcze dadzą radę.

 

Jeszcze chciałbym dodać, że mojemu komputerkowi nie działają 2 wiatraki z 3 przy karcie graficznej i zasilaczu działa tylko od procka, dalej jak nie mam włączonego wiatraka takiego dużego jakiego się używa do schłodzenia się w lato komputer jak by łapię spięcie i się wyłącza i ponownie uruchamia, włączy się dopiero jak odpalę wiatrak.

 

aktualne podzespoły:

 

4kuizw.jpg

 

9mjjlc.jpg

 

rm8azu.jpg

 

yvzpx5.jpg

 

85ubrj.jpg

 

podsumowując:

 

procek: Typ procesora DualCore Intel Core i3-540, 3066 MHz (23 x 133)

 

karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 430

 

ram: Gniazdo DRAM nr 1 4 GB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)

        Gniazdo DRAM nr 2 4 GB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)

 

płyta główna: MSI H55M-E23 (MS-7636)

 

Zasilacz: BaseLine 420 230V -. 50Hz, 4A

MOC: 420 W

 

nagywarka: 2ds1lh.jpg

 

 

chłodzenie - wiatraczki R.I.P

 

Proszę mi powiedzieć jak ratować komputer xD !

Opublikowano

To Ty chcesz ratować czy nowy komp za 1700zł? Jak nowy to dysk SATA i masz nagrywarkę?

Ram masz DDR3 więc, też je można wziąć. 

Znaczy właśnie nwm co robić czy opłaca się kupować nowego kompa czy wymienić części w tym.

 

O to chodzi?

 

2ds1lh.jpg

Opublikowano

Dobra dysk i nagrywarka odpada bo są na ATA. 

Czyli chcesz cały nowy komputer za 1700?

Myślę, żeby zostawić chociaż te ram resztę można nowe tak więc możesz mi sporządzić jakiś rozsądny komputerek za te 1700 zł.

Opublikowano

Zasilacz: BaseLine 420 230V -. 50Hz, 4A

MOC: 420 W

 

tyle, że nie działa pod nim wiatrak.

Dobra, to i tak jest bomba ten zasilacz, więc się nie nada do niczego. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Idioci, on ma dysk na SATA III nie widzicie? PC zawsze pokazuje ATA zawsze -,- wpiszcie sobie model w google, widzę jacy specjaliści :) i już 200zł zaoszczędziłeś.

@down sorka, ale już byscie mu 200zł w błoto wyjebali...

Opublikowano

Idioci, on ma dysk na SATA III nie widzicie? PC zawsze pokazuje ATA zawsze -,- wpiszcie sobie model w google, widzę jacy specjaliści :) i już 200zł zaoszczędziłeś.

Grzeczniej.

Najlepiej niech otworzy obudowę i zobaczy czy ma taką tasiemkę i tyle wtedy rozwieje wszelkie wątpliwości. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Haha, nawet nie sprawdzałem xD .

 

Grzeczniej.

Najlepiej niech otworzy obudowę i zobaczy czy ma taką tasiemkę i tyle wtedy rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Z pewnością SATA. Chyba, że podłączył ten dysk łopatą.

 

Nagrywarka i dysk zostają.

 

Taki zestaw:

http://allegro.pl/intel-i7-860-2-8-ghz-lga1156-wydajny-i3983951708.html
http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77632&s=74018&s=15240

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

 

Haha, nawet nie sprawdzałem xD .

 

Z pewnością SATA. Chyba, że podłączył ten dysk łopatą.

 

Nagrywarka i dysk zostają.

 

Taki zestaw:

http://allegro.pl/intel-i7-860-2-8-ghz-lga1156-wydajny-i3983951708.html
http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77632&s=74018&s=15240

Dzięki tak, wydaję mi się, że dysk jest SATA  jest naklejka piszę: Seagate Barracuda LP 1500 GB

 

i płyta główna, procek zostaję?

Opublikowano

Moim zdaniem zestaw ode mnie jest wydajniejszy.

Nie, na tym co podałem pogra w Battlefield 4 na ultra. W Twoim nie ma nic wydajniejszego. Po co zmieniać podstawkę? Szkoda kasy.

graphic.pnggraphic.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...