Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

START: 28.02.14|godz. 18:00# ●MC-PLAY● [WOJNY GILDII][AUTORSKIE PLUGINY/SKRYPTY/RANKING][250 SLOTÓW][DEDYK-32GB][WWW][TS3][NOWE CRAFTINGI][YOUTUBERZY]


Marqu3

Crafting villagerów:  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam się craftowanie villagerów ?

  2. 2. Czy chcesz wziąć udział w konkursie na konto VIP ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety serwer nie wypalił ale z tego co wiem dzisiaj albo jutro będzie ponownie dajcie serwerowi jeszcze jedną szanse ! 

:)

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znowu będziecie patrzeć kto był 1, zamiast zająć się eliminowaniem bugów. Jeśli potrzebujecie testera, jestem do dyspozycji.

Opublikowano

testera będziemy potrzebowali bugi itp ale teraz zajmujemy sie pluginami itp nie wiemy ale wczoraj przed startem Permissions było ok a po restarcie Permissions sie wygnerowało od nowa i dlatego nic nie chodziło i w tym problem ale to naprawiamy

 

Zapraszamy dajcie nam jeszcze jedną szanse ludzie :)

Opublikowano

testera będziemy potrzebowali bugi itp ale teraz zajmujemy sie pluginami itp nie wiemy ale wczoraj przed startem Permissions było ok a po restarcie Permissions sie wygnerowało od nowa i dlatego nic nie chodziło i w tym problem ale to naprawiamy

 

Zapraszamy dajcie nam jeszcze jedną szanse ludzie  :)

posralo cie?  skoro jak masz zmieniac pluginy i tylko spawn zostawic -->

Słuchajcie propozycja jest taka wszystko zostanie spawn itp tylko pluginy zmienimy itp gildie inne i na nowo start kto się pod tym podpina robie ankiete głosować

 

 

masz odpowiedz od marqu mówi sama za wszystkich

 

 

Marqu co wy kurwa odpierdalacie? Ludzie nie chca grac na waszym skyblocku moze dlatego ze jest chujowy w opor. Zrobiliscie sv, spoko ale nie takim kosztem ludzie czekaja kilka godzin na start a wy odpierdalacie takie cos? Zrobiliscie sv tylko po to zeby nabic graczy na skyblocku, ale niestety wam nie wyszlo. A jak juz na serwie skyblock pisalem prawde to zostalem wyciszony, zalosne usun ta prezentacje w pizdu bo chcieliscie wydymac freda a fred dyma was. Straciliscie wiecej graczy niz zyskaliscie. Wielki chuj w dupe w wasza strone.

 

Opublikowano

od 28 lutego piszą tylko dajcie nam jeszcze jedną szanse, mieliście ich za dużo miałbyć start wczoraj a teraz piszecie dajcie nam jeszcze jedną szansę start w next piątek lub sobote hahahahahha

9625174_4_25.png
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...