Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

START: 28.02.14|godz. 18:00# ●MC-PLAY● [WOJNY GILDII][AUTORSKIE PLUGINY/SKRYPTY/RANKING][250 SLOTÓW][DEDYK-32GB][WWW][TS3][NOWE CRAFTINGI][YOUTUBERZY]


Marqu3

Crafting villagerów:  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam się craftowanie villagerów ?

  2. 2. Czy chcesz wziąć udział w konkursie na konto VIP ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w.t.f? Jakie nowe IP co ty bredzisz? mam nadzieje ze to nie byla marna reklama starego serwera pod pretekstem zajebistego survivala.. narazie mega porazka i rozczarowanie.

9625174_4_25.png
 

Opublikowano

Niestety to nie pomyłka może jeszcze wystartują z serwerem 

 

Nowe ip wam podam sky.mc-play.pl

Czyli kurwa co mialem racje? Chcieliscie na marnego skyblocka ludzi zwabic survivalem? Kurwa co to ma byc...

9625174_4_25.png
 

Opublikowano

A miałem taki wspaniały start, mogłem być top 1 na serwerze.


Na serwerze było prawie 100 osób.

Opublikowano

Stanowczo nie polecam serwera z powodów:

 

  • Serwer posiada duże lagi a szczególnie cofki.
  • Także posiada już drugą przerwę techniczną od startu serwera który odbył się dzisiaj.

 

Dziękuje za uwagę.

OndteAw.png

Opublikowano

Marqu co wy kurwa odpierdalacie? Ludzie nie chca grac na waszym skyblocku moze dlatego ze jest chujowy w opor. Zrobiliscie sv, spoko ale nie takim kosztem ludzie czekaja kilka godzin na start a wy odpierdalacie takie cos? Zrobiliscie sv tylko po to zeby nabic graczy na skyblocku, ale niestety wam nie wyszlo. A jak juz na serwie skyblock pisalem prawde to zostalem wyciszony, zalosne usun ta prezentacje w pizdu bo chcieliscie wydymac freda a fred dyma was. Straciliscie wiecej graczy niz zyskaliscie. Wielki chuj w dupe w wasza strone.

9625174_4_25.png
 

Opublikowano

Marqu co wy kurwa odpierdalacie? Ludzie nie chca grac na waszym skyblocku moze dlatego ze jest chujowy w opor. Zrobiliscie sv, spoko ale nie takim kosztem ludzie czekaja kilka godzin na start a wy odpierdalacie takie cos? Zrobiliscie sv tylko po to zeby nabic graczy na skyblocku, ale niestety wam nie wyszlo. A jak juz na serwie skyblock pisalem prawde to zostalem wyciszony, zalosne usun ta prezentacje w pizdu bo chcieliscie wydymac freda a fred dyma was. Straciliscie wiecej graczy niz zyskaliscie. Wielki chuj w dupe w wasza strone.

Zgadzam się i narazie ! :c

imetinlog_waxneqq.png

Opublikowano

Słuchajcie propozycja jest taka wszystko zostanie spawn itp tylko pluginy zmienimy itp gildie inne i na nowo start kto się pod tym podpina robie ankiete głosować

Opublikowano

W marcu czyli kiedy? Jutro, za 2 tygodnie, czy wcale? I tak jak @up3, jak już ma być ten start, to bez restartu itemów.

Opublikowano

Odjebaliscie najwieksze gowno z mozliwych a mogliscie miec 3x wiecej graczy niz na tym waszym marnym skyblocku i dzieki za muta na 24h na serwie za to ze pisze prawde.. Wielki chuj w dupe w wasza strone.

9625174_4_25.png
 

Opublikowano

Siedzialem sobie na Kanale sprawa do administracji po czym dostalem wiadomosc od H@ O tresci

8y2pty.jpg

Po czym stwierdzam ze nie ma najmnniejszego sensu gnoic sie miedzy takim scierwem jak ten server.

Chamstwo chcialo Chamstwo mialo.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Uwaga! Serwer spróbujemy wystartować w niedzielę w godzinach wieczornych

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...