Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy w Polsce! *Survival Islands* sieć serwerów SpecCraft [Duże wyspy][100S][Miła Administracja][Drop ze Stone!]


Larin1221

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L


A

 

M

 

A

hBwJCrB.jpg

Ale zaraz, o co chodzi w tym serwerze?

Bardzo prosta rzecz, wchodząc na serwer wybierasz rangę na której z wysp będziesz grał będąc na serwerze,

każda ranga odpowiada jednej z trzech wysp: Normal,Medium i Hard.Na wyspie musisz jedyne co to przetrwać!

Ale czym one się różnią???

Jedyne czym się różnią to wielkością,poniżej macie zdjęcia każdej z nich :)

Wyspy ułożone są kolejno Medium,Normal,Hard.

crrG7jv.png

Ale przecież nie ma żadnych złóż,warzyw na nich!

Są złoża diamentów,szmaragdów,żelaza czy też złota a w wyspie Normal i Medium na dodatek ukryty jest MobSpawner który można wykorzystać na rózne sposoby :)

Poza tym jest też drop z kamienia (nie mylić z brukiem) który zapewnia Wam nieskończone surowce po zbudowaniu własnie generatora kamienia bo przecież wyspa kiedyś się skończy :)

Wszystkie % dropów będziecie mogli zobaczyć na serwerze.

Oprócz wypadania złóż będzie też możliwość wypadnięcia marchewki,ziemniaków czy nawet Enderchesta! z kamienia lecz będzie to na prawdę rzadkość.

Nie będę Wam wszystkiego ujawniał :D po więcej rzeczy zapraszam na serwer.

Za pewne będzie durna administracja, gimby itp.

Próg wiekowy na Moderatora to 16 lat,na KidModa jest równy 13 lecz awansują na niego tylko osoby które posiadały wcześniej rangę HelpChat na tydzień testowy.

Pfee, pewnie administracja rozdaje itemy...

Własnie że nie, nikt poza administracją główną nie ma dostępu do komendy /gm!

Moderatorzy mają jedynie dostęp do komendy /fly, reszta to ban,kick itp.

Itemy można dostać lecz po wygraniu eventu, czy coś w tym stylu.

Bekaa, pewnie rzucane eventy...

U nas nie spotkasz się z takimi eventami, wiemy że takowe konkursy są żałosne!

Będziesz mógł wziąć udział w evencie Spleef czy w bitwie na łuki lub udział w losowaniu na którym będzie można wygrać rangę VIP na tydzień/miesiąc lub przedłużenie aktualnej rangi (konkursy tylko dla VIP,sVIP,mVIP).

Ktoś z serwera mnie wyzwał,zastraszał lub groźił! Fu! Idę z tego serwera!

Posiadamy forum,TS3 i każdy z administracji posiada Gadu więc zgłosić nikt Ci nie zabrania, lecz pamiętaj aby podać jakieś dowody w postaci screenshotów z gry (klawisz F2 dla nowych).

Natomiast administracja nie będzie reagowała na zachowania które będą na GG czy Skypie ponieważ to już nas nie obchodzi :)

Co tak mało opisane?
Nie będę opisywał wszystkiego! Po więcej zapraszam na serwer!

Uroczyste otwarcie jutro o godzinie 16:20!

 

Nasza sygnaturka! :)

hglr.png

Grafiki przygotował @1361622928-U485574.pngR0ZKURWIAT0R

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Rangi Premium, czyli takie do kupienia to:

Vip-7zł z groszami przez SMS

SuperVip-11zł z groszami przez SMS

MegaVip-23zł z groszami przez SMS

 

 

Możliwe że w przyszłości dodam jakąś Super-Rangę ale to tylko plany ;)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Jak duże są wyspy (czy policzone jest ile jest na nich bloków) i jak daleko można je rozbudować 

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Opublikowano

Cuboid wysp jest 100x100 na boki i nieskończoność w górę i dół aż do poziomu 265 gdzie zaczyna się limit Minecrafta :)

Na wyspie Normal jest 11.032 klocków, Medium 8.433 klocków i Hard jedyne 632 klocki, wszystko jest dokładnie policzone bo setowałem je ;)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Ciekawie się zapowiada , wpadnę :)

 

Proponowałbym dać drop z bruku , łatwiej generator zrobić i bardziej wydajny 

Opublikowano

Przepraszam za wszystko ale start został przełożony na godzinę 19!

@Maximus1221

Tak, wyspy są autorskie, dokładnie robione przez mnie :) Pluginem VoxelSniper :>

 

@ernesternest

Wyżej napisane :)

 

@Chirico

Pomyślę nad tym :)

 

@edit

Dodaję teraz crafting na MobSpawner i na każdą zbroję dla koni :) Złota,żelazna i diamentowa :)

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Przez SAMPA (san andreas multiplayer) wywaliło całą maszyne :(

 

Ale serwery wracają już do normy :)

 

 

@update

Przerwy w dostawie prądu :/

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Hoster właśnie kontaktuje się z dostawcą prądu bo raz jest, a za parę sekund nie ma i bez sensu jest włączanie maszyny bo jeszcze padnie całkiem i będzie gorsza klapa niż teraz ;)

 

Serwer powinien być online w granicach godziny 20:15 do 20:30, więc trzeba czekać, nic nie poradzimy :/

 

 

@edit

Może i teraz jest online ale raczej nie należy się przyzwyczajać bo za parę minut znów może wywalić :/

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Może i teraz działa stabilnie ale nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca :)

 

Jeżeli macie propozycje co dodać na serwer to śmiało piszcie :)

 

@edit

Instrukcja jak stworzyć/zmienić rodzaj wyspy dla ludzi którzy nie potrafią czytać tabliczek na serwerze :)

 

Stworzenie wyspy:

Wpisz /wyspy lub ręcznie czyli:

1.wybierz rangę pod /wybieram wpisując pierwszą litere danego rodzaju czyli /wybieram n    <--- dla wyspy Normal

2.wpisz /is create a następnie wpisz /is home

3. Bravvo! Twoja wyspa jest gotowa! :)

 

Zmiana wyspy:

1.wybierz rangę wyspy którą chcesz mieć

2.wpisz /is restart będąc na spawnie (/spawn)

3.idź na wyspę komendą /is home

4.Bravvo! Zmieniłeś rodzaj wyspy!

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

Server bardzo fajny! polecam zagrać! Administracja ogarnięta i gracze mili.

 

ZAPRASZAM 

U mnie w tematach 1 post = 1 like  :) 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...