Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

¡¡¡ ZNAMY GRUPY KWALIFIKACYJNE NA EURO 2016 ¡¡¡


· Rumek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ejj.. no co Wy! :)

 

Reprezentacja Polski jest troche odmieniona, mamy innego trenera (moim zdaniem lepszego)

 

Do skladu mamy powołanych lepszych piłkarzy.

 

...i większe szanse na sukces :)

 

Moim zdaniem wyjdziemy jako drudzy.

Opublikowano

ejj.. no co Wy! :)

 

Reprezentacja Polski jest troche odmieniona, mamy innego trenera (moim zdaniem lepszego)

 

Do skladu mamy powołanych lepszych piłkarzy.

 

...i większe szanse na sukces :)

 

Moim zdaniem wyjdziemy jako drudzy.

 

Najlepszy był Franciszek Smuda. On odbudował reprezentację, a Fornalik i Nawałka to tylko popsuli.

Za jego czasów stwarzaliśmy chociaż mnóstwo sytuacji tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Najlepszy był Franciszek Smuda. On odbudował reprezentację, a Fornalik i Nawałka to tylko popsuli.

Za jego czasów stwarzaliśmy chociaż mnóstwo sytuacji tylko nie potrafiliśmy ich wykorzystać.

Nie zapominaj o Benhakeerze który również ładnie ciągnął reprezentację ... ale tak w tym sporcie jest, jak nie wychodzi to trzeba zwolnić -,- :|

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Krążą plotki że Leo Beenhakker wróci do Polski :)

Wszyscy narzekali na Leo, ale on jako jedyny robił największe postępy.

Beenhakker twierdzi że "Polska to śpiacy gigant"

Ja również tak uważam przecież mamy znakomitych piłkarzy, problem tkwi w tym że Ci piłkarze wogóle się nie znają i grają ze sobą tak jakby grali pierwszy raz co jest skutkiem małej ilości treningów.

 

np. Niemcy

Kadra niemiecka. składa się prawie z całego Bayernu Monachium, piłkarze doskonałe się rozumieją i razem osiągają takie sukcesy jakie osiągają :)

Jakby najlepsi polscy piłkarze grali ciągle w dajmy np. Borussi to reprezentacja Polski niszczyłaby taką dajmy Szkocje w pierwszej połowie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...