Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[InspireCraft][1.6.4][Modyfikacje][Serwer Techniczno-Przygodowy][200 slotów][No-Premium]OFICJALNA REKLAMA!


EBEEBE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

]

]

]

]

]

]

]

]

]

]

]

]

]

]post-536486-0-90451900-1392394584_thumb.

post-536486-0-43019000-1392397809_thumb.

post-536486-0-77835300-1392400409_thumb.

 

Launcher :

KLIK

 

Scan:

https://www.virustotal.com/pl/file/6ec65e52dcaf13f58ce06188a3dc3b0399c77033cd499d46c6aa5bd3fce19119/analysis/1391123475/

Instrukcja instalacji  na naszej stronie.

JEZELI KTOS MA JAKIES PROBLEMY Z INSTALACJA ZAPRASZAMY NA TEAMSPEAKA KTÓREGO IP ZNAJDZIECIE NA FORUM

elo

 

Opublikowano

tak jest craftingguide i nei jak nie bedzie ci dzialac zapraszam na ts tam jest folder mods i config :)

elo

 

Opublikowano

Aktualnie 3 normalnie gra wiecej ale widomo jutro szkoła/praca i nie grają już przez to reklamujemy serwer aby bylo wiecej 

Paczka dużo waży, zanim się pobierze to też minie a serwer chyba nowy.

Opublikowano

Podoba mi się wasz launcher, na początku odstraszyłem się ilością graczy jednak widząc zainteresowanie tematem chyba nie ma się czego obawiać.

Serwer dobrze wykonany, spora ilość modów.

Ostatnio takiego czegoś szukałem, pogram sobie ze znajomymi.

  

Opublikowano

Cóż, pierwsze co zrobie to założe miasto, takie pytanko, czym się różni te /plot od towna? na /plot mogę wystawić działke na sell poza miastem np?


 
 

Opublikowano

TUT: JAK ZALOŻYC CUBOIDA

 

Aby założyć cuboida stawiadasz zwykłą skrzynke i ci sie tworzy cuboid 9x9 aby powiekszyć cuboida musisz grać na serwerze musisz być aktywny jak afk'a masz to nei liczy ci cuboida i gdy grasz np 1h powiekszasz działkę złotą łopatą a patykiem sprawdzasz czy wybrany teren nalezy do ciebie :)

Opublikowano

Zapraszamy na teamspeaka :)


Nie ma jest survival z dzialkami dlatego pisze ze mozemy zalozyc osiedle :)

elo

 

Opublikowano

To zapraszam na ip  srv2.multigaming.pl:9896

//EDIT 

KAZDY KTO MA PROBLEM ZAPRASZAM NA TEAMSPEAKA IP PODANE WYZEJ

elo

 

Opublikowano

Bardzo ciekawa prezentacja serwera.

Sam w sobie serwer jest bardzo dobry.

Prezka 8/10 

Serwer 9/10

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwoju. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...