Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tuner Pro (Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni)


goofer225

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
http://screenshooter.net/1750618/opkknlt

 Mam taki błąd ... co mam zrobić ?!?! 

 

Linki zewnętrzne podajemy w code.

// TheVolume

 

Masz uszkodzonego Winrar'a lub plik pobrał się niekompletny.

Pobierz już wypakowany, gotowy do użycia:

http://www38.zippyshare.com/v/32600793/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/fda9ebe9ce40fe1147dffafbf5c0c7e16d6a9b56eddc1bd5b37895affd4ea3aa/analysis/1399057486/

HB5fLf7.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mogą Cię znajomi zraportować, bo cały czas jest informacja że znajomy wygrał rzadko spotykaną część.

Ja nie mam znajomych :D nie ma sie o co martwic :)

Opublikowano

Wszystko ok, tylko strona mi się nie ładuje^^ Wie ktoś czemu? Moze jakaś pomoc?

 

 

 

/EDIT Już wiem czemu .. ;p Czytałem wiele innych tematów o botach etc. Rozkminiłem, że mój prześwietny antywirus jest chory umysłowo xD. Do rzeczy. Dla tych co im się stronka nie ładuje, a mają Avasta to polecam wyłączyć zapory ;]. Przez to małe gówno dzieje się taka rzecz ;c. Dzięki pozdrawiam. ;p

 

 

P.S Bocik nr 1 działa idealnie. O ile się nie mylę jest to trainer GMZ. Przyznam, że ja osobiście pobrałem z prezentacji na youtubie. (Myslałem, że to przez hosting.) Mogę wam bardzo polecić, da się bardzoo szybko wbić części ultra jak i profesjonalne. Dzięki!

"Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nieważne, że nie ma dla kogo - ważne, żeby opadły im kopary "

<3 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...