Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas wchodzenia na serwer premium.


gunwo_asd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,otóż mam problem bo na mojej premce nie mogę wejść na serwery premium bo pokazuje mi się komunikat:Invalid session(Try restarting your game) reinstalka minecrafta nie pomogła :(

Błagam szybko o pomoc!

 

 

 

gunwo_asd


mca.png

Opublikowano

Spróbuj przeczyścić program CCleanerem oraz

wyczyścić rejestr systemu windows pod kątem Minecraft (nie wiem czy ten 2 da radę od tak wykonać)

Opublikowano

Nie masz premium lub

jeśli jesteś zalogowany na minecraft.net

I tam jest indifikator np

Twoja szczesliwa liczba i to trzeba podac i tyle.

q7fllq118sj3.png


Pomagier Spamer


 


 


 

Opublikowano

yyy zmien wersje minecrafta zawsze taki komunikat wyskakuje gdy masz inna wersje minecrafta niz jest serwer

 

PS: sorki za bledy ale jestem na nimieckiej klawiaturze

Opublikowano

Niestety musisz czekać tak zrypali troszkę 1.7.2 :(

 :(

czy nie masz może kupionego premium nie na minecraft.net?

tak

Masz kupionego minecrafta z minecraft.net?

nie

Zrestartuj Minecraft.

to i tak nic nie pomoże resetowałem 20 razy

Masz jave 7 ? 

nie bo na niej wogóle mi niedziała minecraft


mca.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak nie masz kupionego to nie wejdziesz na serwer premium. Co za ludzie...

ale ja gram na mineshafterze.... a to launcher premuim :P

Sprawdz czy masz najnowsze stery i czy antywirus ci nie blokuje połączenia.

stery mam najnowsze a antywir nie blokuje połączenia

Spróbuj może reinstal Javy? Czasami to pomaga, jeśli natomiast nie masz najnowszej, to zainstaluj.

reinstalowalem jave 7 i nic to nie dało


mca.png

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...