Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje ikony R,vR,SSA,SA,JSA ;) oraz x3 DJ :D

slxy.png8y95k3.jpgeasb.png

 

qrXnCJ9.pngcv5y.pngpihm.png1375627696-U369478.pngvRoot.png

 

Mam nadzieje że o to chodziło :)

Edytowane przez markox2341

Zapraszam na Najlepsze forum w Polsce(Kliknij W logo)


logo.png

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@Jin93

Prosił bbym jeszcze o zrobienie ikonki Technik podobnej do tej post-414645-0-88596200-1394116274.png

 

Najlepiej żeby na tym obrazu było narysowane narzędzie 35.png takie

Edytowane przez markox2341

Zapraszam na Najlepsze forum w Polsce(Kliknij W logo)


logo.png

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje ikonek na TS3 (Administacyjnych, Gier, i typu misiaczek, najarany itp)

 

Bez przesady co mam Ci całego tsa zrobic ? Moze jeszcze permissions mam Ci zrobić xD!?

www.google.pl -> TS3 Icon Pack i proszę

Jak bd potrzebował jakies rangi to Ci moge pomóc

 

 

Pierwsza ikonka na start

 

 

post-1143466-0-35467300-1399583982.png

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Siemka, prosiłbym o zrobienie/znalezienie kilka ikonek takich jak:

- 2x A (jedna ziel., druga nieb.) 

- 2x K (identycznie jak up)

- 3x M ( identycznie jak up, a 3 jasno nieb.)

- 1x Trollface

- 1x FuBu ( jakaś ikonka postaci z metka, np. wojownik )

- 1x psychiczny

- 1x Rudzielec

- 1x Gracz: CurveFever

- 1x Gracz: CS:GO

- 1x Gracz: MedalOfHonor

- 1x Query

- 1x Mistrz ( Fajna ikonka litery M)

Prosiłbym, aby ikony były fajnie zrobione i w kształcie kwadratu ;)

Opublikowano (edytowane)

Siemka, prosiłbym o zrobienie/znalezienie kilka ikonek takich jak:

- 2x A (jedna ziel., druga nieb.) 

- 2x K (identycznie jak up)

- 3x M ( identycznie jak up, a 3 jasno nieb.)

- 1x Trollface

- 1x FuBu ( jakaś ikonka postaci z metka, np. wojownik )

- 1x psychiczny

- 1x Rudzielec

- 1x Gracz: CurveFever

- 1x Gracz: CS:GO

- 1x Gracz: MedalOfHonor

- 1x Query

- 1x Mistrz ( Fajna ikonka litery M)

Prosiłbym, aby ikony były fajnie zrobione i w kształcie kwadratu ;)

 

Siemka, prosiłbym o zrobienie/znalezienie kilka ikonek takich jak:

- 2x A (jedna ziel., druga nieb.) 

- 2x K (identycznie jak up)

- 3x M ( identycznie jak up, a 3 jasno nieb.)

- 1x Trollface

- 1x FuBu ( jakaś ikonka postaci z metka, np. wojownik )

- 1x psychiczny

- 1x Rudzielec

- 1x Gracz: CurveFever

- 1x Gracz: CS:GO

- 1x Gracz: MedalOfHonor

- 1x Query

- 1x Mistrz ( Fajna ikonka litery M)

Prosiłbym, aby ikony były fajnie zrobione i w kształcie kwadratu ;)

.

post-1143466-0-41713000-1399651541.png

post-1143466-0-82301900-1399651541.png

post-1143466-0-21145000-1399651542.png

post-1143466-0-51492500-1399651542.png

post-1143466-0-89442800-1399651542.png

post-1143466-0-31874700-1399651543.png

post-1143466-0-88483500-1399651543.png

post-1143466-0-33502300-1399651544.png

post-1143466-0-77694500-1399651544.png

post-1143466-0-38569700-1399651545.png

post-1143466-0-34768900-1399651644.png

post-1143466-0-68276600-1399651644.png

post-1143466-0-19502300-1399651645.png

post-1143466-0-69817300-1399651646.png

post-1143466-0-17911700-1399651647.png

post-1143466-0-59046500-1399651647.png

post-1143466-0-93367700-1399651708.png

post-1143466-0-77108300-1399651778.png

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano (edytowane)

szukam ikonki 

 

 

 
tylko zeby oni mieli literke Q a nie S
 
nie musze byc identyczne takie kolory
 
Nie aktualne !!
Edytowane przez Casual
Opublikowano

potrzebuje  winner cs-a,winner lola,Range super vip i normalny vip,DJ fioletowego,frienda,PRO FUCKER

Opublikowano (edytowane)

potrzebuje  winner cs-a,winner lola,Range super vip i normalny vip,DJ fioletowego,frienda,PRO FUCKER

moze tak coś całkiem nowego :D ?

 

 

 

reszta za chwile ide cos zjesc xD

post-1143466-0-36340300-1399911192.png

post-1143466-0-08229300-1399911193.png

post-1143466-0-36797700-1399911194.png

post-1143466-0-55098000-1399911195.png

post-1143466-0-03880800-1399911196.png

post-1143466-0-52310600-1399911196.png

post-1143466-0-59949600-1399913688.png

post-1143466-0-00842100-1399914152.png

post-1143466-0-17066300-1399915133.png

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano (edytowane)

a masz inny pomysł na vipy  i frienda, DJ,PRO FUCKER  napis zeby był na jakimś fioletowym  tle bo reszta ok i jakieś nowe administracji jak bedziesz mial lub robił bo szukam wogle nowych ikonek bo już te stare to każdy teamspeak ma

Edytowane przez VVidmo
Opublikowano (edytowane)

Szukam 5 ikonek.Wszystkie takie same.

 

P

O

M

O

C

Edytowane przez Casual
Opublikowano

Poszukuje Ikonek Query, ROOT, vROOT, HSA, SSA, SA, NA, JSA, Przyjaciel Serwera, DJ

Zaliczone Posty : 50 / 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 /450 / 500 / 550 / 600 / 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

Opublikowano (edytowane)

Szukam takiej ikonki tylko zamiast c bylo v 

 

b26b01af5f.png

 no bez jaj zrobiłem tą ikonkę H, C, O, wczoraj dla litegame.pl i juz proszą o podobne ikonki, prawdziwa patola xD 0% oryginalności....

 

 

 

ps. ale nie bedę taki proszę o to ikonka...

 

 

post-1143466-0-34688700-1400536929.png

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Szukam takiej ikonki tylko zamiast c bylo v 

 

b26b01af5f.png

Kutasie jebany kradzieju pierdolony ja ci dam kurwo  bedziesz mi ikony kradł ! przychlaście jebany , ddos leci frajerze na ciebie cya.

Konto oddane !!

 

Opublikowano (edytowane)

Kutasie jebany kradzieju pierdolony ja ci dam kurwo  bedziesz mi ikony kradł ! przychlaście jebany , ddos leci frajerze na ciebie cya.

 

A ty to kto ? :D

 no bez jaj zrobiłem tą ikonkę H, C, O, wczoraj dla litegame.pl i juz proszą o podobne ikonki, prawdziwa patola xD 0% oryginalności....

 

 

 

ps. ale nie bedę taki proszę o to ikonka...

 

Zbieram sobie wszystkie ikonki ;)

Moze mi sie kiedys przydadza ;p

Edytowane przez Casual

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...