Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję takich ikonek:

http://scr.hu/3dmr/rc3xb
Tylko, że:

H - Czerwone

A - Czerwone

G - Pomarańczowe

M - Zielone

K - Granatowe

P - Turkusowe

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

xJyYUBY.png

wY401Cr.pnguTSbCEt.pngKkK06lU.png

W1tnX2N.pngAOgg07C.png

1692314275778601237309.png7285314275778601237309.png

nie okresliłes jak  kanałowe mają wygladac to zrobilem 2 wersje

jak pozostałe i całkiem nowe :P

 

O0xlgZv.pngmALQJRO.pngQ4dDkP3.pngBM4vGiu.png

dRa8Giz.pngulAE2pn.pngssKw9dL.pngy4l2Wo7.png

 

Rangi Klanowe 

H czerwone

C niebieskie

O Zielone

V Żółte

I Jak by dało jeszcze 

R na Fajnym Tle Dla Rekruta

FG  na fajnym tle

 

A ktoś umi  takie ikonki Napisy na tle a5d28407f1.png

Edytowane przez ArturoXDD
Opublikowano (edytowane)

Rangi Klanowe 

H czerwone

C niebieskie

O Zielone

V Żółte

I Jak by dało jeszcze 

R na Fajnym Tle Dla Rekruta

FG  na fajnym tle

 

A ktoś umi  takie ikonki Napisy na tle a5d28407f1.png

Paczuszka od Jin'a. ;)

Edytowane przez Maajkaa45111
Opublikowano (edytowane)

Jin, potrzebuję twych ikonek xD: http://scr.hu/3dmr/7hrof
Więc tak, poproszę:

Pomocnik [P] Niebieski

Super Pomocnik [sP] Granatowy

Moderator [M] Jasny Zielony

Super Moderator [sM] Ciemny Zielony

Administrator [A] Czerwony

Head Admin [HA] Czerwony

Właściciel [W] Czerwony

Junior Admin [JA] Różowy

Główny Budowniczy [GB] Żółty

Budowniczy Żółty

Młodszy Budowniczy [KB] Żółty

Nowy Budowniczy [NB] Żółty

SkargoRozpatrywacz Szary

Support [s} Niebieski

Edytowane przez pannikodem

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano (edytowane)

Poszukuję takich ikonek:

http://scr.hu/3dmr/rc3xb

Tylko, że:

H - Czerwone x

A - Czerwone

G - Pomarańczowe x

M - Zielone x

K - Granatowe x

P - Turkusowe x

HaW4EfK.png

svQvxaI.png

d2Obabq.png

NGnCs8y.png

sVbGptX.png

0sjJWXM.png

Jin, potrzebuję twych ikonek xD: http://scr.hu/3dmr/7hrof

Więc tak, poproszę:

Pomocnik [P] Niebieski

Super Pomocnik [sP] Granatowy

Moderator [M] Jasny Zielony

Super Moderator [sM] Ciemny Zielony

Administrator [A] Czerwony

Head Admin [HA] Czerwony

Właściciel [W] Czerwony

Junior Admin [JA] Różowy

Główny Budowniczy [GB] Żółty

Budowniczy Żółty

Młodszy Budowniczy [KB] Żółty

Nowy Budowniczy [NB] Żółty

SkargoRozpatrywacz Szary

Support [s} Niebieski

no teraz to pojechałes po bandzie xD

A ktoś umi  takie ikonki Napisy na tle a5d28407f1.png

jak chcesz to cała paczka moge podesłac na pw, nawet dobrze trafiles bo sam je zrobiłem XDD

 

0t62vi.jpg

 

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano (edytowane)

@up, mogę twojego androida ? XDDD

 

Edit: Jak tam ikonki ? XDDDDDD

Edytowane przez pannikodem

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

 

 

Jin potrzebuje paczkę tych ikonk  a5d28407f1.png

 

Leci paczka , kto sie boi niech nie sciaga juz nie mam ochoty robic co chwile skanów.

 

Co ja bym bez Cb zrobił :). Leci łapka :)

graphics-ok-081067.gif

@up, mogę twojego androida ? XDDD

 

Edit: Jak tam ikonki ? XDDDDDD

zrobię jak bede miał ochotę ;P

jak narazie glowa mnie boli a robic non stop te same ikony to nuda :D

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Jin jak byś dał rade zrobić takie ikonki z tego typu a5d28407f1.png

 

M - Zielona, Niebieska, Czerwona litera.

L - Żółta, Czerwona, Pomarańczowa Litera.

FG - Obojętne jaki kolor

R - Obojętne Dla Rekruta

i jak by ci się chciało to taką tylko na tym czarnym tle 0e0e96bc3a.png

 

Z Góry Dzięki Pozd...

 

Opublikowano (edytowane)

Szukam jeszcze takiej rangi ROOT na czerwonym tle, a Query na czarnym :)

8820614276540031237309.png

8309514277163921237309.png4006814277163921237309.png

Edytowane przez Maajkaa45111
Opublikowano (edytowane)

8820614276540031237309.png6849414276540031237309.png

co do tej R to troche słabo

boo samo barwienie robi obwódkę przy r xD

 

 

 

 

Cytat

 

Ostrzeżenie dane przez KaaCeeQ za Spam w Szukasz ikonki? Napisz tutaj!.

Dał 5 punktów - wygasają 27 lip 2015 22:56.

to nie dział do pogawędek ani oceny tego jak ktoś wykonuje ikony.

 

 

 

TEEE Moderator MAM GDZIEŚ TE OSTRZEŻENIA :P

Bo szczerze jak robię ikonki to chyba mogę czasem coś skomentować co nie ? :>

Edytowane przez Jin93

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

@Jin93

Ja nadal czekam na te ikonki :P

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

@up, ja to wiem :P

(Nie robię Spamu)

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano (edytowane)

Jin jak byś dał rade zrobić takie ikonki z tego typu a5d28407f1.png

 

M - Zielona, Niebieska, Czerwona litera.

L - Żółta, Czerwona, Pomarańczowa Litera.

FG - Obojętne jaki kolor

R - Obojętne Dla Rekruta

i jak by ci się chciało to taką tylko na tym czarnym tle 0e0e96bc3a.png

 

Z Góry Dzięki Pozd...

o3nYkNa.pngf9cn9I8.png3D2VHAn.png

7USXMVO.png5VoQez8.pngCnTUdrV.png

QpwJeKt.png

XZlvMBd.png

FVhiLvF.png 

 

nwm czy wiesz ale on tez ma zycie prywatne a nie 24/7 napierdala ikonki xD

@PlatynaT3 ikonki podesłane na PW

 

@up, ja to wiem :P

 

(Nie robię Spamu)

 

@pannikodem ikonki podesłane na PW

 

 

 

A że niedługo Wielkanoc mam dla was specjalne ikonki na tą okazje :P

 

MGDxNWu.png - zarejestrowany

Gqrdphe.png - zarejestrowana

7E0pZ30.png - Króliczek :3

0fktOe7.png - Kurczaczek :D

sheep.png - owieczka xD

74Un27p.png - czekoladowe jajeczko xD

(ps. jak ktos ma jakies pomysły mozecie zapodac na pw ^^)

 

 

 

Ostrzeżenie dane przez cichy. za Nie zmieniaj poziomu w Szukasz ikonki? Napisz tutaj!.

Tylko werbalne ostrzeżenie.

PW mnie nie interesuje. Jak wstawiasz to wstawiaj w temat. [:)]

 

 

 

 

Te ziomek  masz jakis probiem ? Jak ktos prosi o wyslanie na pw to wysyłam na pw

jak prosi publicznie to udostepniam tutaj dodatkowo jeszcze potrafie dodawac/edytowac swoje posty , naprawde drodzy moderatorzy ogarnijcie bokserki...

 

 

/Naprawdę przestrzegaj regulaminu, jeżeli wysłałeś na pw to posta już pisać nie musiałeś.

 

/Nie zmienia to faktu ze to dopisek do postu a nie post  ;>

 

 

/wcześniej był sam post. koniec dyskusji.

Edytowane przez KaaCeeQ
notka

Pomogłem ? Daj "Lubie to" niech wiem ze na pewno się przydało ! ^^

JAK SIE ODBANOWAC NA TS3 ?  <-KLIKNIJ TUTAJ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...