Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

 

GA / GM / TGM / TuT / AF / MF 

 

Styl flat - ten sam kolor :)

 

Dziękuje :)

 

Takie coś wymyśliłam: 5802414888000301237309.png 4101814888000301237309.png 9528014888000301237309.png 3855214888000301237309.png 9114514888000301237309.png 9598814888000301237309.png

Pomocnik
Opublikowano
Witam poszukuję ikonek Administracji kanałów.

 

Oraz "Ona i On"

 

Proszę od razu o kilka propozycji, żebym miał w czym wybierać :) Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Proszę ikone do rangi Niezarejestrowany/a

Czekam liczę na najlepszą ikone!  :yay: 

7366214888333601412198.png

6511414888333601412198.png

Opublikowano (edytowane)

Jest ktoś w stanie mi zrobić w tym stylu post-1119837-0-41913700-1488839364.png:

CA

VCA

OP [lub samo O]

VO [lub V]

5

 

Kolor nie gra roli może być taki jak w tej ikonie na górze lecz litery w tym samym, proszę tylko 5 aby jakieś dwa kolory według uznania własnego zrobić.

Edytowane przez LuTher077
Opublikowano

Poszukuje ikonki Właściciel

Ktoś coś posiada?

 

Podaj styl, będzie łatwiej. Pokaż ikonki z jakich korzystasz lub jaka Ci się podoba to coś wymyślę. :) 

Opublikowano

Witaj Majuu.

Chciałbym ikonki:

- Grand Theft Auto V
- Counter-Strike: 1.6
- Counter-Strike: GO
- World Of WarCraft
- World Of Tanks
- Pokemon GO
- Minecraft
- Metin 2
- Hearthstone
- Call Of Duty
- BattleField 3
- BattleField 4
- Paladins
- Plemiona
- Diablo
- Dota 2
- Aion
- H1Z1
- Osu
- Tibia

 

W takim stylu: jAgLKP7.png tylko inne kolory tła i tyle.

Opublikowano

Witaj Majuu.

Chciałbym ikonki:

- Grand Theft Auto V

- Counter-Strike: 1.6

- Counter-Strike: GO

- World Of WarCraft

- World Of Tanks

- Pokemon GO

- Minecraft

- Metin 2

- Hearthstone

- Call Of Duty

- BattleField 3

- BattleField 4

- Paladins

- Plemiona

- Diablo

- Dota 2

- Aion

- H1Z1

- Osu

- Tibia

 

W takim stylu: jAgLKP7.png tylko inne kolory tła i tyle.

Nie robię ikon gier pod style.

Opublikowano (edytowane)

 

Witam.

 

GA / GM / TGM / TuT / AF / MF 

 

Styl flat - ten sam kolor :)

 

Dziękuje :)

 

Takie coś wymyśliłam: 5802414888000301237309.png 4101814888000301237309.png 9528014888000301237309.png 3855214888000301237309.png 9114514888000301237309.png 9598814888000301237309.png

 

Dzięki a takie pytanko dałoby radę jakiś jaśniejszy odcień oraz bardziej widoczne literki? :)

Edytowane przez DoomMT
Opublikowano

Potrzebowałbym ikonek: APPR , WD. Aby były litery. @Maja.. Specjalnie dla ciebie jeśli będziesz miała ochotę zrobić odrazu odpowiadam nieważne jaki kolor jaki styl......

Opublikowano

Potrzebowałbym ikonek: APPR , WD. Aby były litery. @Maja.. Specjalnie dla ciebie jeśli będziesz miała ochotę zrobić odrazu odpowiadam nieważne jaki kolor jaki styl......

 

Dla Ciebie nie zrobię ikonek, nawet nie musisz mnie pytać. :)

Opublikowano

Poszukuje ikonki Właściciel

Ktoś coś posiada?

5080414889861661412198.png

7628414889861661412198.png

 

Potrzebowałbym ikonek: APPR , WD. Aby były litery. @Maja.. Specjalnie dla ciebie jeśli będziesz miała ochotę zrobić odrazu odpowiadam nieważne jaki kolor jaki styl......

Słowo "Ciebie" pisze się z dużej tak z szacunku, ale to taki szczegół. 

Opublikowano

@TermalQ ,,Ciebie'' z dużej pisze się do osoby która wymaga szacunku czyli do osoby starszej czy mądrzejszej ;). A co do tej oto panny mam wiele do życzenia ;). A takie już pytanie jedno mam ;). Wystarczająco się podlizałeś ?.

 

@Maja.. Nie miałem w ogóle na myśli abyś zrobiła te ikonki tak jak napisałem jeśli będziesz miała ochotę ;). A jeśli byś miała ochotę to od razu napisałem nieważne jaki styl czy kolor można by było powiedzieć zaoszczędziłem troszkę czasu i w sumie tobie nabijania postów na takie właśnie pytania :).

 

Żeby nie było ze piszę bez sensu w tym dziale i zaoszczędzę sobie warmów to zadam pytanie:

 

Poszukuję ikonki Palacza :).

Opublikowano (edytowane)

Poszukuje ikonek,

styl : 5080414889861661412198.png

 

napis :

L  - fiolet

vL  - czerwony

R  - niebieski

C  - zielony

 

do tego jakąś fajną z napisem BMF , styl jaki się uda, obojętny :P

Edytowane przez Caiti
Opublikowano

Poszukuje ikonek,

styl : 5080414889861661412198.png

 

napis :

L

vL

R

C

 

do tego jakąś fajną z napisem BMF , styl jaki się uda, obojętny :P

 

A te ikonki pod ten sam kolor czy wszystkie różne? :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...