Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkillCenter


MAX_kill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png SkillCenter1385304877-U691595.png

 
 
 
 
 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: :  SERWER PVP: KoxPVP, KnockGame, 1Shoot1Kill, KlasyPvP

 

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

 

1385304711-U691595.pngSloty: 70+

 

1385304711-U691595.pngIp: skillcenter.hostmc.pl

ZAPASOWE IP: s9.hostmc.pl:6961

 

1385304711-U691595.pngPotwory: OFF

 

TS3: thedadi57.lvlup.pro

 

1385304711-U691595.pngZwierzęta: OFF

 

1385304711-U691595.pngPvP: ON

 

1385304711-U691595.pngPremium: OFF

 

1385304711-U691595.pngNether: OFF

 

1385304711-U691595.pngBialaLista: OFF (Start serwera o 19)

1385305608-U691595.png

dadi57 - HeadAdmin

MAX_kill_97 - HeadAdmin
VentPL - Admin
oskarf100 - Admin
Shakus69 - Admin
Eledricos - Mod
piotropo54 - Mod
thejakas - Helper

Avg600 - Helper

 

 

1385305665-U691595.png

Nasza słodka tajemnica. Jedyne co mogę powiedzieć, że na naszym serwerze jest kilka autorskich pluginów i ponad 20 autorskich skryptów

 

 

1385305694-U691595.png

Reklama serwera na YouTube od WertexPl:

http://www.youtube.com/user/WertexPL

Szukasz serwera PvP na którym jest wiele trybów Pvp, gdzie nie ma czegoś takiego  jak lagi? Chcesz trenować swojego skilla na serwery Hardcore lub po prostu wyluzować sie zabijając przeciwników? SkillCenter jest dla Ciebie! Na naszym serwerze znajdziesz autorskie pluginy i skrypty. 

 

NASZE TRYBY (każdy tryb posiada piękną arenę) :

 

KoxPvP

Tryb ma trenować nas na serwery typu Hardcore, wojny gildii. Dostajemy 2 sety prot IV, Miecz 5/2, Koxy i inne typowe dla tego trybu itemy!

 

1Shoot1Kill

Chcesz dobrze strzelać z łuku? U nas się tego nauczysz! Na tym trybie władasz łukiem Moc 100 i próbujesz zabić przeciwników! Pamiętaj że jeden celny strzał zabija przeciwników!

 

KlasyPvP

Nasz autorski tryb PvP. Wybierasz na nim klasy, teleportujesz się na arenę i sie bijesz!

 

KnockGame

Kolejny tryb dla graczy serwerów Hardcore. Tryb polega na zepchnięciu przeciwnika do tzw. Beczki lub Fosy!

 

 

ZAPRASZAMY!

 

 
 

 

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Obiecana prezentacja/reklama serwera na YouTube! NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ O 19! 

h
ttp://www.youtube.com/watch?v=fjCGwVTPd9c&list=UUK9Cb6B-ws9x5givK0uGu6Q&feature=c4-overview

Pomogłem? LIKE!

.::Bukkit::. .::JAVA::. .::MyBB::. .::WordPress::. .::CINEMA4D::. .::SonyVegas::.

Moje tutki: http://www.mpcforum.pl/topic/919764-mini-tut-kolorowe-nicki-w-tabeli-graczy-pod-tab-w-essentials/

Opublikowano

Chetnie sobie zagram, Server wydaje sie byc bardzo dobrym. Mam nadzieje ze nie bedzie administracji ktora bedzie podbierala itemy z gm ani moderatorow ktorzy beda banowali za to ze ktos ich zabil i wydawalo im sie ze maja cheaty.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

^@Up 

kolejne pytanie dotyczace tego od jakiej skali widzow mozna starac sie o youtubera?.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Robi się trochę dużo tych serwerów testowych

 

Być lepszy dodaj coś np. levele   punkty   itp...

Urozmaić to ;3

 

Chętnie wejdę ;0

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

mam pytanie jaka jest strona servera???.

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Witam

Mam problem polega on na tym iż gdy wbijam na serwer 1 raz pisze mi ./login hasło gdy wpisuje swoje hasło pisze mi że "Username not registred" jednak gdy wpisuje ./register hasło hasło wyskakuje mi komunikat : "Username already registred" Mógłbym prosić o szybką pomoc ?

Opublikowano

dziki ten serwer wbilem poszedlem na pvp wbilem walnolem 1 przeciwnika BAN za kill aure xD nawet nic nie zrobilem 1 udezenie mieczem lol

Opublikowano

Polecam, fajnie się gra, przyjemny serwer ;)

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...