Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Breivik żąda zamiany Playstation 2 na Playstation 3 oraz możliwości samodzielnego wyboru gier na konsolę.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale mam beke z ludzi co cytaty z biblii dają japierdole xD

 

 

Co do tych gier, w wiezieniu powinien czuc sie jak w domu wiec powinien miec prawo wyboru gier oraz konsoli. Niech walczy jeszcze o Wifi w celi i jakiegoś laptopa, może na MPC sie go uda zaciągnąć i wymienimy sie poglądami na rózne tematy.

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Biblia to kurewsko wygodne narzędzie. Jak wam coś nie pasuje to mówicie "Biblia to tylko metafora, nie można brać jej dosłownie" a jak akurat jest wam to wygodne to cytaty lecą jeden po drugim :D

 

Powtarzam. Ta "umowa społeczna" mówi też, że będziesz płacił za system karny. Takie mamy społeczeństwo i tego nie zmienisz bo nie masz na to żadnego wpływu.

Kara śmierci to nie kara bo jest to śmierć po pierwsze bezbolesna, po drugie szybka. Dużo cieżej siedzieć całe życie w odosobnieniu niż umrzeć raz.

Fanatycy bojący sie śmierci, dobre.

Wychodzi wiec na to, że ludzie bez wiary są bardziej ludzcy od wyznawców wszelkich religii. Życie to życie i należy je szanować, nieważne do kogo należy.

 

Ostatnia sprawa jest taka, że efekty tej zmiany społeczeństwa są takie, że skrajnie prawicowy pojeb zabił 77 niewinnych ludzi z powodu swoich pełnych nienawiści poglądów. Zabierajcie swojego śmiecia.

Kto Ci powiedział, że Biblia to metafora? Jakiś katol? Jestem protestantem i moja wiara opiera się w 100% na Pismie Św. i nie widze tam żadnych metafora po za przypowieściami Chrystusa, np. o synu marnotrawnym, więc pomyśl za nim coś napiszesz.Po za tym wcześniej mówiłeś, że islam to religia pokoju, a jednak muzułmanie wykonują karę śmierci, z resztą bardzo słuszną, więc w Twoim rozumowaniu, jednak tą pokojową religią nie są.

 

Tylko, że gdyby zrobić sondaż, to większość ludzi opowiadałaby się za tym, żeby przestępcy utrzymywali się sami, ba tutaj nie trzeba żadnych sondaży, to jest oczywista oczywistość.Tylko frajer, będzie chciał, żeby z jego pieniędzy utrzymywać ludzi, którzy łamią umowę społeczną.Nie na tym polega miłosierdzie.Tak samo, głodnemu nie powinno się dać ryby, tylko wędkę, żeby nauczyć go pracy, a nie wiecznego marudzenia i czekania na innych, bo w ten sposób go krzywidzsz, czynisz z niego niewolnika. "Kara śmierci nie jest dobrą karą, bo jest bez bolesna" Równie dobrze można by uzywać do tego piły mechaniczej, ale jednak zachowajmy jakąs humanitarność.Brevik nie uszanował życia tych 77, więc jego życie także nie powinno być szanowane.On rozstrzelał ludzi, też powinien być rostrzelany.Fundamentalne prawo najbardziej rozwiniętej i humanitarnej cywlizacji - europejskiej.Nadal nie widzę argumentów, dla których więźniowie mieliby być utrzymywani z podatków innych ludzi.Dobra.Mogę płacić na służbę zdrowia, na policje, na wojsko, na autostrady,  NA WSPÓLNE DOBRO, ale nie na ludzi, którzy nie przestrzegają umowy społecznej i robią sobie jaja z wymiaru sprawiedliwośći.Co do Breivika to jest on raczej narodowym socjalistą (neonazistą), bo sama prawica nie przwiduje czegoś takiego jak czystki etniczne, eksterminacja.To jest wymysł skrajnych lewicowców typu Hitler (holocaust) i Stalina (wielki głód na Ukrainie).

Opublikowano

Kto Ci powiedział, że Biblia to metafora? Jakiś katol? Jestem protestantem i moja wiara opiera się w 100% na Pismie Św. i nie widze tam żadnych metafora po za przypowieściami Chrystusa, np. o synu marnotrawnym, więc pomyśl za nim coś napiszesz.Po za tym wcześniej mówiłeś, że islam to religia pokoju, a jednak muzułmanie wykonują karę śmierci, z resztą bardzo słuszną, więc w Twoim rozumowaniu, jednak tą pokojową religią nie są.

 

Tylko, że gdyby zrobić sondaż, to większość ludzi opowiadałaby się za tym, żeby przestępcy utrzymywali się sami, ba tutaj nie trzeba żadnych sondaży, to jest oczywista oczywistość.Tylko frajer, będzie chciał, żeby z jego pieniędzy utrzymywać ludzi, którzy łamią umowę społeczną.Nie na tym polega miłosierdzie.Tak samo, głodnemu nie powinno się dać ryby, tylko wędkę, żeby nauczyć go pracy, a nie wiecznego marudzenia i czekania na innych, bo w ten sposób go krzywidzsz, czynisz z niego niewolnika. "Kara śmierci nie jest dobrą karą, bo jest bez bolesna" Równie dobrze można by uzywać do tego piły mechaniczej, ale jednak zachowajmy jakąs humanitarność.Brevik nie uszanował życia tych 77, więc jego życie także nie powinno być szanowane.On rozstrzelał ludzi, też powinien być rostrzelany.Fundamentalne prawo najbardziej rozwiniętej i humanitarnej cywlizacji - europejskiej.Nadal nie widzę argumentów, dla których więźniowie mieliby być utrzymywani z podatków innych ludzi.Dobra.Mogę płacić na służbę zdrowia, na policje, na wojsko, na autostrady,  NA WSPÓLNE DOBRO, ale nie na ludzi, którzy nie przestrzegają umowy społecznej i robią sobie jaja z wymiaru sprawiedliwośći.Co do Breivika to jest on raczej narodowym socjalistą (neonazistą), bo sama prawica nie przwiduje czegoś takiego jak czystki etniczne, eksterminacja.To jest wymysł skrajnych lewicowców typu Hitler (holocaust) i Stalina (wielki głód na Ukrainie).

przez takich ludzi zamiast dać głodnemu lub choremu utrzymujemy/utrzymują  morderce ? 

 

Absurd 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

przez takich ludzi zamiast dać głodnemu lub choremu utrzymujemy/utrzymują  morderce ? 

 

Absurd 

Wole płacić za należytee karanie ludzi, którzy na to zasługują, zamiast utrzymywać ludzi, którzy nie potrafią ogarnąć życia. (Mówię o biednych, których nie powinno się wg. mnie wspierać, na służbę zdrowia płacisz składki (?) i kłóć sie o jej ulepszenie, zamiast wspomagać chorych poza nią.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

On grał w Quake na żywo więc po co mu nowa konsola xD

 

Wgl co to za pomysł, gość skazany bo zabił chyba jakieś 70 osób i on tak po prostu chce ps3 wtf ? 0_0 Czy on jest psychicznie chory?

Opublikowano

On grał w Quake na żywo więc po co mu nowa konsola xD

 

Wgl co to za pomysł, gość skazany bo zabił chyba jakieś 70 osób i on tak po prostu chce ps3 wtf ? 0_0 Czy on jest psychicznie chory?

a czy oni mają rozum i godność człowieka aby go tak traktować? on jest zmuszony do tego strajku

129699016383.png

Opublikowano
 

Wole płacić za należytee karanie ludzi, którzy na to zasługują, zamiast utrzymywać ludzi, którzy nie potrafią ogarnąć życia. (Mówię o biednych, których nie powinno się wg. mnie wspierać, na służbę zdrowia płacisz składki (?) i kłóć sie o jej ulepszenie, zamiast wspomagać chorych poza nią.

wolę dać na rodzinę wielodzietną lub potrzebującą lub chorego niż na przestępce który żyje w luksusach itd .

rodzinne to jakieś 100 zł na miesiąc a takiego antyczłowieka 2500 zł trzeba bulić . 
 

jeśli wolisz dać zbrodniarzowi nie powinieneś zasługiwać na miano człowieka .


jeszcze tak na zakończenie . 


 w Chinach rodzina zbrodniarza misi zapłacić nawet za kulę użytą do egzekucji

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Z tej strony autor tematu, zostałem zbanowany na starym koncie ale będę pilnował moich tematów.

Dziękuję za uwagę, -Shogunke-.

.

.................

SUPER POSTY KUHWO xD

Opublikowano

 

 w Chinach rodzina zbrodniarza misi zapłacić nawet za kulę użytą do egzekucji

 

O ja pierdolę, brawa dla człowieka który to wymyślił. Jedynie zmieniłbym to tak, żeby zbrodniarz musiał zarobić stosunkowo 5 polskich groszy/godzina w kopalni, bo co rodzina winna. Jak jakimś cudem zostanę politykiem, wiem co będzie moim celem :)

21515.jpg

Opublikowano

Do  autora: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Opublikowano

Do  autora: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Waszmość masz u mnie szacunek wielki, bowiem waćpan świetnie rządziłeś za swoich czasów, toteż zgadzam się z waćpana sentencyją.

Opublikowano

ComeBack niby taki katol, który zlizuje śmietanę z kolan księży, a tutaj taki wzburzony opętany nienawiścią szaleniec! BUK CIE OPUŚCIŁ! WON DO SPOWIEDZI!

Opublikowano

 

 

wolę dać na rodzinę wielodzietną lub potrzebującą lub chorego niż na przestępce który żyje w luksusach itd .

 

rodzinne to jakieś 100 zł na miesiąc a takiego antyczłowieka 2500 zł trzeba bulić . 

 

jeśli wolisz dać zbrodniarzowi nie powinieneś zasługiwać na miano człowieka .

 

 

jeszcze tak na zakończenie . 

 

 

 w Chinach rodzina zbrodniarza misi zapłacić nawet za kulę użytą do egzekucji

 

Ludzie biedni, w tym te twoje "rodziny wielodzietne", które pewnie miały zagrać na moim sumieniu są zazwyczaj biedne z własnej winy. Przecenianie siły na zamiary itd.

 

Po drugie, mówiłem już tysiąc razy, że karą jest izolacja, nie spanie na kamiennej pryczy i najlepiej jeszcze łojenie batami 3x dziennie.

Nie chce mi się teraz szukać statystyk ale wiadomym jest, że z więzień o wyższym standardzie jest mniejsza uciekalność.

 

I dlatego, tak. Wolę zapłacić na dobre utrzymanie przestępcy, dzięki czemu czuję się pewniej i bezpieczniej zamiast dawać pieniądze nieznajomym ludziom, którzy mają problemy.

Sorry, ale to jest właśnie racjonalne myślenie. Zanim zacznę myśleć o kimś innym to najpierw zadbam o siebie. Proste.

 

 

ComeBack niby taki katol, który zlituje śmietanę z kolan księży, a tutaj taki wzburzony opętany nienawiścią szaleniec! BUK CIE OPUŚCIŁ! WON DO SPOWIEDZI!

Bo gdzieś, wśród kilkunastu ksiąg i milionów wersów ktoś w tej biblii napisał, że nie można zabijać nikogo, no chyba, że przestępców. I comeback. jak każdy posłuszny katol posłuchał swojej książeczki i wyzbywszy się własnego zdania powtarza to co tam napisano, przy okazji elegancko nam wszystko cytując. Złoty człowiek.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Więzienie to ma być kurwa kara, a nie hotel.

To jest Norwegia, w tym kraju jest najwyższy poziom życia, oni nie wyobrażają sobie takich warunków, i ograniczeń jakie mają więźniowie w np. Polsce. Dla nich wystarczającą karą jest to, że więzień jest uziemiony.

Opublikowano

To jest Norwegia, tego nie zrozumiesz. On czuje się sławny. Jest znany na całym świecie, w więzieniu ma jak w hotelu. Teraz chce ps3 za rok będzie chciał broń, to też mu ją dadzą.

Opublikowano

 

Ludzie biedni, w tym te twoje "rodziny wielodzietne", które pewnie miały zagrać na moim sumieniu są zazwyczaj biedne z własnej winy. Przecenianie siły na zamiary itd.

 

Po drugie, mówiłem już tysiąc razy, że karą jest izolacja, nie spanie na kamiennej pryczy i najlepiej jeszcze łojenie batami 3x dziennie.

Nie chce mi się teraz szukać statystyk ale wiadomym jest, że z więzień o wyższym standardzie jest mniejsza uciekalność.

 

I dlatego, tak. Wolę zapłacić na dobre utrzymanie przestępcy, dzięki czemu czuję się pewniej i bezpieczniej zamiast dawać pieniądze nieznajomym ludziom, którzy mają problemy.

Sorry, ale to jest właśnie racjonalne myślenie. Zanim zacznę myśleć o kimś innym to najpierw zadbam o siebie. Proste.

 

 
Bo gdzieś, wśród kilkunastu ksiąg i milionów wersów ktoś w tej biblii napisał, że nie można zabijać nikogo, no chyba, że przestępców. I comeback. jak każdy posłuszny katol posłuchał swojej książeczki i wyzbywszy się własnego zdania powtarza to co tam napisano, przy okazji elegancko nam wszystko cytując. Złoty człowiek.

 

Dobrze Ci się mówi bo nigdy nie chodziłeś głodny itd , dlaczego dziecko z ubogiego domu ma być gorsze , nie mieć na jedzenie naukę na ubrania , tylko dlatego że mam utrzymywać darmozjada ?

 

izolacja  nie jest żadną karą bo mają większe rarytasy id Ciebie ? 

 

 

To że jestem nieograniczonym umysłowo katolikiem w przeciwieństwie do gimboateistów ,  to nie znaczy że nie myślę racjonalnie . 

 

Jeśli chodzi o zadbanie o bezpieczeństwo to takich załatwia się za 1.5 zł , jedną kulką  , humanitarnie , i bez obciążania kraju  , bo tylko debil zniósł karę śmierci . 

 

Jeśli wam to nie odpowiada to Co robicie w polsce , europie ? 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano
Dobrze Ci się mówi bo nigdy nie chodziłeś głodny itd , dlaczego dziecko z ubogiego domu ma być gorsze , nie mieć na jedzenie naukę na ubrania ,

 

 

Tak sobie czytam i czytam. Gościu - weź idź przywal głową w ścianę. 

 

To, że rodzina jest uboga to jest tylko i wyłącznie wina takiej rodziny. Zazwyczaj taka rodzina zamiast zacisnąć pasa i do roboty po lepsze życie, to woła TVN i użala się nad sobą jacy to oni biedny :(( SMUTECZEG

 

jeśli wolisz dać zbrodniarzowi nie powinieneś zasługiwać na miano człowieka .

 

Tak, wolę dać zbrodniarzowi, ponieważ jeśli będzie miał większy standard życia w więzieniu to nie będzie chciał z niego uciec, czyli de facto nie będzie zabijał ludzi etc.

Opublikowano

Jeśli chodzi o zadbanie o bezpieczeństwo to takich załatwia się za 1.5 zł , jedną kulką  , humanitarnie , i bez obciążania kraju  , bo tylko debil zniósł karę śmierci . 

 

Jeśli wam to nie odpowiada to Co robicie w polsce , europie ? 

Uhmmmm... O ile nie zauważyłeś to w Polsce (Piszemy z dużej litery misiu :*) jak i Europie kara śmierci nie obowiązuje. Więc jeśli TOBIE się to nie podoba to ty wypierdalaj do tych swoich Chin, gdzie będziesz mógł swobodnie mordować ludzi (Człowiek nie ma prawa sądzić o życiu i śmierci, każde zadanie śmierci to morderstwo - kara śmierci też). Nam tu jest dobrze i nie potrzebujemy spierdolonych radykałów, żeby wywracali nam to do góry nogami.

 

Podstawowe zasady moralne mówią - nie zabijać. Aż mnie dziwi, gdy mówisz, że chrześcijaństwo - ta niby pokojowa religia dopuszcza morderstwo. Tym bardziej nie lubię kościoła...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Uhmmmm... O ile nie zauważyłeś to w Polsce (Piszemy z dużej litery misiu :*) jak i Europie kara śmierci nie obowiązuje. Więc jeśli TOBIE się to nie podoba to ty wypierdalaj do tych swoich Chin, gdzie będziesz mógł swobodnie mordować ludzi (Człowiek nie ma prawa sądzić o życiu i śmierci, każde zadanie śmierci to morderstwo - kara śmierci też). Nam tu jest dobrze i nie potrzebujemy spierdolonych radykałów, żeby wywracali nam to do góry nogami.

 

Podstawowe zasady moralne mówią - nie zabijać. Aż mnie dziwi, gdy mówisz, że chrześcijaństwo - ta niby pokojowa religia dopuszcza morderstwo. Tym bardziej nie lubię kościoła...

Nie w Europie tylko W Unii Europejskiej , takie palanty jak ty wycofali karę śmierci i mamy skutki . 

W USA obowiązuje kara śmierci i przestępczość znacznie spadła . 

 

Nie masz prawa wypowiadać się o religii jeśli w niej nie uczestniczysz i nie masz odpowiedniej wiedzy lewaku  . 

O co się rzucasz z tym pokojem ? Zrobiło Ci coś chrześcijaństwo ? 

Tak religia dopuszcza morderstwa ; jeśli ktoś odebrał zycie , i jemu powinni odebrać . To jest bardzo dobre stwierdzenie , no ale cóż lepiej pozostać w Cieniu i płacić na mordercę .

 

gdyby on zabił twoją rodzinę też byś tak mówił ?

 

 

Powtarzam zasady moralne nie pochodzą od człowieka . 

 

 

"Misiu" to że jesteś pedałem to nie znaczy że ja nim jestem , pozostaw to dla siebie . 

 

 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Dobra beka. Widzę, że jest tu sporo osób, które serio popierają Breivika a nawet są chętni do wsparcia finansowo zbrodniarzy jego pokroju.

 

To może ja jeszcze raz napiszę co o tym sądzę:

Za moich czasów to się na pal wbijało i wszystko było poprawnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...