Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Breivik żąda zamiany Playstation 2 na Playstation 3 oraz możliwości samodzielnego wyboru gier na konsolę.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siedzi w więzieniu już dość długo więc uważam, że zasługuje na to, co chce. Po za tym wydaje się bardzo miłym człowiekiem, co tym bardziej podkreśla jego prawo do nowej konsoli.

Nie dziwie mu się, na jego miejscu postąpił bym tak samo a może nawet zażądał więcej.

Opublikowano

Powinni go wypuścić... nie jest niczemu winien, pewnie ci ludzie sami go prowokowali aby ich postrzelił...

Opublikowano

On sobie po prostu robi jaja  z rządów lewactwa w Norwegii.Gdyby w tym państwie rządziła prawica, tak prawica, bo prawica mówi, że morderca ma wisieć, pan Breivik dawno by już był na tamtym świecie.Lewica, która rządzi obecnie w Krainie Fjordów, mówi rzecz absurdalną, z resztą tak jak w całej Europie.Przestępcy maja być utrzymywani z podatków i mają mieć zapewnione godne warunki do życia (wyżywienie, siłownia, spacery).Prawica mówi jasno: "kto nie pracuje ten nie je".Ten kto zniósł karę śmierci jest mordercą, bo Breivik wiedział, że nawet jakby zabił 500 osób, to dostanie 21 lat wakacji w 3 gwiazdkowym hotelu.

Opublikowano

On sobie po prostu robi jaja  z rządów lewactwa w Norwegii.Gdyby w tym państwie rządziła prawica, tak prawica, bo prawica mówi, że morderca ma wisieć, pan Breivik dawno by już był na tamtym świecie.Lewica, która rządzi obecnie w Krainie Fjordów, mówi rzecz absurdalną, z resztą tak jak w całej Europie.Przestępcy maja być utrzymywani z podatków i mają mieć zapewnione godne warunki do życia (wyżywienie, siłownia, spacery).Prawica mówi jasno: "kto nie pracuje ten nie je".Ten kto zniósł karę śmierci jest mordercą, bo Breivik wiedział, że nawet jakby zabił 500 osób, to dostanie 21 lat wakacji w 3 gwiazdkowym hotelu.

Norwegów to jebie i tak bo zarabiają najlepiej w Europie i jakieś marne podatki ich nie obchodzą praktycznie

Opublikowano

On sobie po prostu robi jaja  z rządów lewactwa w Norwegii.Gdyby w tym państwie rządziła prawica, tak prawica, bo prawica mówi, że morderca ma wisieć, pan Breivik dawno by już był na tamtym świecie.Lewica, która rządzi obecnie w Krainie Fjordów, mówi rzecz absurdalną, z resztą tak jak w całej Europie.Przestępcy maja być utrzymywani z podatków i mają mieć zapewnione godne warunki do życia (wyżywienie, siłownia, spacery).Prawica mówi jasno: "kto nie pracuje ten nie je".Ten kto zniósł karę śmierci jest mordercą, bo Breivik wiedział, że nawet jakby zabił 500 osób, to dostanie 21 lat wakacji w 3 gwiazdkowym hotelu.

Jeśli utrzymanie czyjegoś życia (Nieważne, że jest mordercą. Każde życie trzeba szanować) jest dla was mniej ważne niż wasze drogie pieniążki, które i tak bedziecie grzecznie płacić, niezależnie od tego jak są używane. To jesteście zwierzętami, po prostu.

 

Karą jest dożywocie, całkowita izolacja od społeczeństwa. Kara śmierci to nie kara.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Kurwa jebana. Jakie z was pojeby. Koleś pozabijał chuy wie ile osób a wy jeszcze mówicie, żeby mu dali konsole lepszą. Niech pedał siedzi sobie w tej ciuciupadze i niech wpierdala beton.

Opublikowano

Więzienie z tego co czytałem jest zajebiste. 

Ziomek posiada wysprzątany zadbany pokój z łóżkiem ( co 3 dni zmieniają mu prześcieradła itd. ) Na ścianie wisi 30' plazma, w pokoju ma łazienkę, co 6 pokoi jest kuchnia w której się spotykają i robią sobie obiadki.

Codziennie o godzinie 8:00 i 20:00 chodzą na wielką halę pograć w piłkę nożną lub na ścianę wspinaczkową, posiadają internet wi-fi, każdy więzień posiada konsole PS2 ( on zażądał PS3 ) , posiada Xboxa One, telefon komórkowy,

co miesiąc dostaję od więzienia pieniądze na własne zachcianki, kilka razy w tygodniu mają nauki na kucharzy tzw. praktyki, wielkie ogrody na spacery itd ..

 

Jezus, tam jest lepiej niż w nie jednym hotelu w Polsce. 

 

Polecam przesłuchać piosenkę Gospel - Norweski Ogrodnik :)

Opublikowano

Jeśli utrzymanie czyjegoś życia (Nieważne, że jest mordercą. Każde życie trzeba szanować) jest dla was mniej ważne niż wasze drogie pieniążki, które i tak bedziecie grzecznie płacić, niezależnie od tego jak są używane. To jesteście zwierzętami, po prostu.

 

Karą jest dożywocie, całkowita izolacja od społeczeństwa. Kara śmierci to nie kara.

Powtarzam.Przeciętnego Kowalskiego nikt nie utrzymuje.Kowalski chodzi codziennie do zakładu, pracuje 8 godzin i pod koniec miesiąca dostaje pensje za to, że przez ten miesiąc naprawiał samochody czy uczył w szkole, więc dlaczego osoba, która złamała umowę społeczną (w sposób całkowicie świadomy) ma być utrzymywana przez to społeczeństwo? "Kara śmierci to nie kara" Dlaczego? Podaj jakiś argument.Moim argumentem jest to, że gdyby Brevik wiedział, że za zabójstwo 77 osób dostanie karę śmierci, to zrezygnowałby z tego, patrząc po jego zamiłowaniu do życia (chce mieć kontakt z ludźmi, pisze listy), ale doskonale wiedział, że dostanie 21 lat w 3 gwiazdkowym hotelu, tak hotelu, łagr, to to nie jest.Po za tym nie wiem, co ma kara śmierci do bycia zwierzęciem.Ja nie słyszałem, żeby zwierzęta miały jakiś system prawny.Przypominam, że cywlizacja europejska była zbudowana m. in na karze śmierci.Że morderca ma wisieć w owym czasie wiedział to zarówno zagorzały katolik jak i zatwardziały ateista, tylko potem przyszli ludzi, którzy powiedzieli, że nasza cywlizacja jest do chrzanu i trzeba zrobić wszystko odwrototnie no i dzisiaj mamy tego efekty.Morderca 77 osób domaga się nowej konsoli do gier.Przypominam, że żaden chrześćijanin, muzułmanin i żyd nie może sprzeciwać się karze śmierci, gdyż jest ona zapisana zarówno w Pismie Św. jak i w Koranie.

Opublikowano

Jeśli utrzymanie czyjegoś życia (Nieważne, że jest mordercą. Każde życie trzeba szanować) jest dla was mniej ważne niż wasze drogie pieniążki, które i tak bedziecie grzecznie płacić, niezależnie od tego jak są używane. To jesteście zwierzętami, po prostu.

 

Karą jest dożywocie, całkowita izolacja od społeczeństwa. Kara śmierci to nie kara.

oszczędź wstydy i lepiej się więcej nie wypowiadaj .

Zatwardziały lewaku tacy antyludzie śmieją się z was i plują wam w twarz i tak będziecie ich bronić . ( to jest kabaret)

Żyją za nasze pieniądze , niestety . Mieliśmy żyć w demokracji jednak nic z tego . 

jeszcze skurwiel będzie się domagał ps3 chyba go pojebało . 

 

Kara śmierci jest jak najbardziej odpowiednia , ale czy kara śmierci jest tak na prawdę karą ? To jest wyzwolenie . 

Gdybym był na miejscu osoby która wydała mu wyrok dostał by 1 rok za każdą osobę którą zabił w kopalni o chlebie i wodzie , albo pozostawienie go na pastwę losu w srodku dżungli lub na pustyni . 

 

 

Powtarzam.Przeciętnego Kowalskiego nikt nie utrzymuje.Kowalski chodzi codziennie do zakładu, pracuje 8 godzin i pod koniec miesiąca dostaje pensje za to, że przez ten miesiąc naprawiał samochody czy uczył w szkole, więc dlaczego osoba, która złamała umowę społeczną (w sposób całkowicie świadomy) ma być utrzymywana przez to społeczeństwo? "Kara śmierci to nie kara" Dlaczego? Podaj jakiś argument.Moim argumentem jest to, że gdyby Brevik wiedział, że za zabójstwo 77 osób dostanie karę śmierci, to zrezygnowałby z tego, patrząc po jego zamiłowaniu do życia (chce mieć kontakt z ludźmi, pisze listy), ale doskonale wiedział, że dostanie 21 lat w 3 gwiazdkowym hotelu, tak hotelu, łagr, to to nie jest.Po za tym nie wiem, co ma kara śmierci do bycia zwierzęciem.Ja nie słyszałem, żeby zwierzęta miały jakiś system prawny.Przypominam, że cywlizacja europejska była zbudowana m. in na karze śmierci.Że morderca ma wisieć w owym czasie wiedział to zarówno zagorzały katolik jak i zatwardziały ateista, tylko potem przyszli ludzi, którzy powiedzieli, że nasza cywlizacja jest do chrzanu i trzeba zrobić wszystko odwrototnie no i dzisiaj mamy tego efekty.Morderca 77 osób domaga się nowej konsoli do gier.Przypominam, że żaden chrześćijanin, muzułmanin i żyd nie może sprzeciwać się karze śmierci, gdyż jest ona zapisana zarówno w Pismie Św. jak i w Koranie.

To jest wszystko  przez takie patologie jak hrabia14

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

oszczędź wstydy i lepiej się więcej nie wypowiadaj .

Zatwardziały lewaku tacy antyludzie śmieją się z was i plują wam w twarz i tak będziecie ich bronić . ( to jest kabaret)

Żyją za nasze pieniądze , niestety . Mieliśmy żyć w demokracji jednak nic z tego . 

jeszcze skurwiel będzie się domagał ps3 chyba go pojebało . 

 

Kara śmierci jest jak najbardziej odpowiednia , ale czy kara śmierci jest tak na prawdę karą ? To jest wyzwolenie . 

Gdybym był na miejscu osoby która wydała mu wyrok dostał by 1 rok za każdą osobę którą zabił w kopalni o chlebie i wodzie , albo pozostawienie go na pastwę losu w srodku dżungli lub na pustyni . 

 

 

 

I tutaj drodzy państwo widzimy miłosiernego katolika, pełnego wybaczenia i miłości dla bliźniego. 

 

Osobiście jestem ciekaw jak ta sprawa się potoczy i czy dostanie tą konsolę.

s2c77Oa.png

Opublikowano

I tutaj drodzy państwo widzimy miłosiernego katolika, pełnego wybaczenia i miłości dla bliźniego. 

 

Osobiście jestem ciekaw jak ta sprawa się potoczy i czy dostanie tą konsolę.

Proponuje najpierw dobrze poznać Pismo Św.: „A gdyby ktoś bliźniego swego umyślnie zasadziwszy się podstępem zabił - i od ołtarza Mego weźmiesz go, i zabijesz.” (Wj; XXI, 14)" Zaraz po dekalogu.

Opublikowano

Więzienie z tego co czytałem jest zajebiste.

Ziomek posiada wysprzątany zadbany pokój z łóżkiem ( co 3 dni zmieniają mu prześcieradła itd. ) Na ścianie wisi 30' plazma, w pokoju ma łazienkę, co 6 pokoi jest kuchnia w której się spotykają i robią sobie obiadki.

Codziennie o godzinie 8:00 i 20:00 chodzą na wielką halę pograć w piłkę nożną lub na ścianę wspinaczkową, posiadają internet wi-fi, każdy więzień posiada konsole PS2 ( on zażądał PS3 ) , posiada Xboxa One, telefon komórkowy,

co miesiąc dostaję od więzienia pieniądze na własne zachcianki, kilka razy w tygodniu mają nauki na kucharzy tzw. praktyki, wielkie ogrody na spacery itd ..

 

Jezus, tam jest lepiej niż w nie jednym hotelu w Polsce.

 

Polecam przesłuchać piosenkę Gospel - Norweski Ogrodnik :)

Moze brzmi to absurdalnie... Ale wiesz ilu mordercow itd. wyszlo po takim czyms na ludzi? Złagodnieli itd. Umieszczenie tam Breivika to absurd, ale zlodzieje maja szanse na ogarniecie sie. Jakosc 3* hotelu? Przecietna rodzinka zarabia tam 21 000 €. Przy wakackach jakie funduja te rodziny, ich wiezienia to slumsy a nasze to rynsztok ;P

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Ja chyba się przeprowadzam do Norwegii i popełnię jakieś przestępstwo ;_;

 

Żyją za nasze pieniądze , niestety .

Jesteś z Norwegii i tam płacisz podatki?

Opublikowano

Ja chyba się przeprowadzam do Norwegii i popełnię jakieś przestępstwo ;_;

 

 

Jesteś z Norwegii i tam płacisz podatki?

czytaj ze zrozumieniem .

 

Nie płacisz podatków tutaj za przestępców , aha i jeszcze za kościół ? 

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Proponuje najpierw dobrze poznać Pismo Św.: „A gdyby ktoś bliźniego swego umyślnie zasadziwszy się podstępem zabił - i od ołtarza Mego weźmiesz go, i zabijesz.” (Wj; XXI, 14)" Zaraz po dekalogu.

Biblia to kurewsko wygodne narzędzie. Jak wam coś nie pasuje to mówicie "Biblia to tylko metafora, nie można brać jej dosłownie" a jak akurat jest wam to wygodne to cytaty lecą jeden po drugim :D

 

Powtarzam.Przeciętnego Kowalskiego nikt nie utrzymuje.Kowalski chodzi codziennie do zakładu, pracuje 8 godzin i pod koniec miesiąca dostaje pensje za to, że przez ten miesiąc naprawiał samochody czy uczył w szkole, więc dlaczego osoba, która złamała umowę społeczną (w sposób całkowicie świadomy) ma być utrzymywana przez to społeczeństwo? "Kara śmierci to nie kara" Dlaczego? Podaj jakiś argument.Moim argumentem jest to, że gdyby Brevik wiedział, że za zabójstwo 77 osób dostanie karę śmierci, to zrezygnowałby z tego, patrząc po jego zamiłowaniu do życia (chce mieć kontakt z ludźmi, pisze listy), ale doskonale wiedział, że dostanie 21 lat w 3 gwiazdkowym hotelu, tak hotelu, łagr, to to nie jest.Po za tym nie wiem, co ma kara śmierci do bycia zwierzęciem.Ja nie słyszałem, żeby zwierzęta miały jakiś system prawny.Przypominam, że cywlizacja europejska była zbudowana m. in na karze śmierci.Że morderca ma wisieć w owym czasie wiedział to zarówno zagorzały katolik jak i zatwardziały ateista, tylko potem przyszli ludzi, którzy powiedzieli, że nasza cywlizacja jest do chrzanu i trzeba zrobić wszystko odwrototnie no i dzisiaj mamy tego efekty.Morderca 77 osób domaga się nowej konsoli do gier.Przypominam, że żaden chrześćijanin, muzułmanin i żyd nie może sprzeciwać się karze śmierci, gdyż jest ona zapisana zarówno w Pismie Św. jak i w Koranie.

Powtarzam. Ta "umowa społeczna" mówi też, że będziesz płacił za system karny. Takie mamy społeczeństwo i tego nie zmienisz bo nie masz na to żadnego wpływu.

Kara śmierci to nie kara bo jest to śmierć po pierwsze bezbolesna, po drugie szybka. Dużo cieżej siedzieć całe życie w odosobnieniu niż umrzeć raz.

Fanatycy bojący sie śmierci, dobre.

Wychodzi wiec na to, że ludzie bez wiary są bardziej ludzcy od wyznawców wszelkich religii. Życie to życie i należy je szanować, nieważne do kogo należy.

 

Ostatnia sprawa jest taka, że efekty tej zmiany społeczeństwa są takie, że skrajnie prawicowy pojeb zabił 77 niewinnych ludzi z powodu swoich pełnych nienawiści poglądów. Zabierajcie swojego śmiecia.

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...