Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Gotowiec - Launcher Minecraft (Każda Wersja)


Adrian327d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Prawda bawię się w tym przez jakiś czas i błąd jest "A Java Exception has occurred". Działa tylko wersja na 1.5.2 ale i tak spoko że ktoś pomyślał aby coś takiego zrobić.

Opublikowano

Error: Could not create the virtual machine.

Error : A fatal exeption has occured. Program will exit.

Co mam robić?

może dajesz , za dużo lub za mało ramu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przydatne, ale daj innym napisać coś swojego a nie bądą zgapytać, nie ma co odświeżać tego tematu, jeśli ktoś go będzie potrzebowac to go odkopie :)


Error: Could not create the virtual machine.

Error : A fatal exeption has occured. Program will exit.

Co mam robić?

 

Pobież KeiNett launcher i zaktualizuj pliki jego patchem, u mnie zadziałało, ale mi w moim launcherze się mc nie odpala - wina kodu, który mój brat robił, a takto chociaz error zniknie :)

sygna.png

Opublikowano

Ta, wszyscy macie happy end, tylko nie ja, mi mc sie nie wlacza, wlacza sie konsola a po chwili wylacza i mc sie nie chce wlaczyc o co chodzi!?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ja sciagnalem gotowca i ile ramu bym nie wpisal to wyskakuje mi "Could not found the main class: net.minecraft.client.main.Main. Program will exit" albo "Could not create the virtual machine. Nie chce wgl dzialac. Prosze o szybka odpowiedz poniewaz zmieniam wersje serwera i chcialbym miec wlasny launcher dla graczy. 

Opublikowano

Ja sciagnalem gotowca i ile ramu bym nie wpisal to wyskakuje mi "Could not found the main class: net.minecraft.client.main.Main. Program will exit" albo "Could not create the virtual machine. Nie chce wgl dzialac. Prosze o szybka odpowiedz poniewaz zmieniam wersje serwera i chcialbym miec wlasny launcher dla graczy.

Z samych poradników nic ciekawego nie zrobisz

 

A tak pozatym to pierwszy blad wyskakuj bo nie masz pliku z wersja lub jest uszkodzony lub zla sciezka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Z samych poradników nic ciekawego nie zrobisz

 

A tak pozatym to pierwszy blad wyskakuj bo nie masz pliku z wersja lub jest uszkodzony lub zla sciezka

A wiesz jak mogę zrobić by po odpaleniu konkretnej wersji automatycznie się pobierała ? Bo jeśli trzeba i tak ją sciągnąć to po co komu robić wgl launcher...?

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A skąd wziąć assets i natives? Widzę, że wszystkie launchery z Visuala z tego korzystają, a na necie nigdzie niema tych folderów, a oryginalny MC nie pobiera ich.

Opublikowano

A skąd wziąć assets i natives? Widzę, że wszystkie launchery z Visuala z tego korzystają, a na necie nigdzie niema tych folderów, a oryginalny MC nie pobiera ich.

Assets pobiera a natives wyodrębnia podczas odpalania mc wiec najlepiej skopiowac pliki gdy minecraft bedzie chodzil w tle
Opublikowano

Kod nie działa. Edytowałem go (znam vb .net) terz nie działa :-( wedłóg mnie komenda startująca jest błędna :( proszę daj link do gotowego projektu

Opublikowano

 

Aktualizacje launcher tutaj http://youtube.com/VrozaX

 

Poradnik Pod Wersje 2010 EN, może się różnić od nowszych.

Launchery działają tylko na | Java 32-bit |

 

Skany na dole tematu.

 

SPIS TREŚCI:*#*. Podstawy vb.net.1. Prosty Launcher Do 1.5.2 i wstecz (1.0.0 do 1.5.2)2. Prosty Launcher Do 1.6.2 i nowsze (1.6.2 do 1.7.4)3. Zaawansowany Launcher Pod Każdą Wersję (Powiedzmy że od pełnych, czyli: 1.0.0 do 1.7.4)4. Zaawansowany Launcher Z Forge Pod Każdą Wersję (Od pełnych, czyli: 1.0.0 do 1.7.4*)

5. Usprawnienia Launchera i Forge ( | Własna lokalizacja plików np: C:\Games\Minecraft | Oddzielne foldery "mods" {teraz nie musisz usuwać za każdym razem modów gdy zmieniasz wersje minecraft} | )

6. CDN ...

 *- nie ma jeszcze Forge pod 1.7.4Pomoce:

 

~~~~~~~~~~  *#* ~~~~~~~~~~

1. File --> New Project... ivjJdRUFmSylq.png2. Wybieramy "Windows Form Application" i w "Name" piszemy "MojLauncherMinecraft" (Name może być inne) i klikamy "Ok"imYfX4XggqbgN.png3. Klikamy nasze okienko "Form1"ibyumsXRRvRbMN.png4. W "Properties" robimy kolejno:FormBorderStyle - Fixed3DText - NazwaLaunchera (u mnie to będzie "mpcforum.pl")(Name) - NazwaLaunchera (u mnie to będzie "Launcher")Size - 800; 480Icon - Wybieramy sobie ikonkę w formacie .ico i o wymiarach 32x32 żeby nie było pikselozyMaximizeBox - False5. Klikamy "F7" i naszym oczom pokazuje się {screen poniżej}, jest to serce naszego launcher`a.iutmIroY0hXZr.pngTo wszystko z podstaw. Zapraszam do zapoznania się z resztą tematu poniżej.

 

~~~~~~~~~~  1 ~~~~~~~~~~

 

Kod: http://wklej.to/o1vJlProjekt: (Gotowiec) https://www.dropbox.com/s/wum7vip10a7hiev/MojLauncherMinecraft - Punkt1.zipPliki: (.minecraft) https://www.dropbox.com/s/sq303dl1ni9ckxo/Pliki - Punkt 1.zip

 1. Dodajemy tło:ibcyafWokG3JBf.png2. Wklepujemy kod z linku wyżej:irCqOcA2TSZCY.png3. W naszym "Design" robimy:1x button2x textbox2x labeliRXWMHhkFmn3H.png4. Zdobywamy potrzebną nam paczke .minecraft.zip z wersją od 1.0.0 do 1.5.2...

 Dlaczego taki punkt 4 ? bo chyba każdy wie jak to bywało z piratem minecraft od najstarszych wersji aż do 1.5.2 (Pobierało sie najnowsze .minecraft i tyle ;)

 

~~~~~~~~~~  2 ~~~~~~~~~~

 

Kod: http://wklej.to/uB61uProjekt: (Gotowiec) https://www.dropbox.com/s/22b204uu4wxsqba/MojLauncherMinecraft - Punkt2.zip

 

 1. Dodajemy tło:ibcyafWokG3JBf.png2. Wklepujemy kod z linku wyżej:inG5grB7c3m5w.png3. W naszym "Design" robimy:1x button2x textbox2x labeliRXWMHhkFmn3H.png4. Pobieramy: (linki dodam w najbliższym czasie)

 

Pliki na dole tematu.

 

~~~~~~~~~~  3 ~~~~~~~~~~

 

(Tylko od 1.5.2 do 1.7.2)

Kod: http://wklej.to/mlNOWProjekt: (Gotowiec) https://www.dropbox.com/s/90cei8ohyopvmmp/MojLauncherMinecraft - Punkt3.zip

 

(Poprawiony Kod i Projekt od 1.0.0 do 1.7.4)

Kod: http://wklej.to/qXRbH

Projekt: (Gotowiec) https://www.dropbox.com/s/5m7oddbnunsxfpj/MojLauncherMinecraft%20-%20Punkt3%20-%20Fixed.zip

 

 1. Do naszego "Prostego Launchera" dodajemy:1x label1x combobox1x checkboxib0Ghai1JB2E4m.png2. Dodajemy kod do naszych wersji (Pełnych 1.0.0 do 1.7.4)iI49mtpURXZiw.png3. Ustawiamy sobie nasze wersje do ComboBoxiDsOzzvUrk2ML.png4. Robimy sobie "If'y" w taki sposóbivq3C1kvRikJ8.pngCo to:

Thread.Sleep(10)            Shell("taskkill.exe /f /im cmd.exe")
Jest to kod który zamyka nam "konsolkę" automatycznie po 10 milisekundach

 5. Robimy sobie tak aby nasza wartość w TextBox1.Text i TextBox2.Text (Nick i RAM) zapisywały się przy wyjściu i wczytywały przy uruchomieniu launcher'a

 a) Launcher --> Properties --> SettingsibZK8vRliPNTV.png B) Wczytywanie i ZapisiBeLAA9WNTkla.pngi2Qw8ABoWTwdl.png

~~~~~~~~~~  4 ~~~~~~~~~~

Kod: http://wklej.to/pmWaQ

Projekt: (Gotowiec) https://www.dropbox.com/s/a0x9uyimbznihyb/MojLauncherMinecraft%20-%20Punkt4.zip

 

JEST TO KONTYNUACJA LAUNCHER'A Z 3PKT

 

1. Dodajemy Kod Na Forge

igvfLRqTMkOfU.png

2. Dodajemy If'y

iTY01nCftkYnZ.png

3. Pobieramy potrzebne nam biblioteki i gramy :)

Linki na dole strony.

~~~~~~~~~~  5 ~~~~~~~~~~

 

Dowody Działania

ibiMzfD78aspsn.JPG

Skany

Gotowce

ifrYsmAfYh7FN.JPG

ibrvflJjTqttaj.JPG

ivLUm9nDJMKkU.JPG

iQbsLHoQLBqFK.JPG

iy2HIVvN8h6k5.JPG

Pliki

 

iboNckV6ynpmMo.JPG

igN4r8VqsqIWw.JPG

ipb34P1lSdvJM.JPG

Pobieranie

 

Ważne INFO!!!! Do działania potrzebne wam są jeszcze assets i natives!

 

Daj swój folder .minecraft nie wiem zgąd wiąść natives itd... (.minecraft z wersją 1.7.4)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...