Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by potop15 [Nagrody] [Rangi] [Poziomy] [Spolszczone Pluginy] [Bukkit 1.7.2RO.3]


  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie wiecej paczek z mojej strony ?

    • Tak
      121
    • Nie
      9
  2. 2. Jaki Typ ?

    • FB
      17
    • SV + Gildie
      86
    • RP
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha a jak macie uwagi to na pw :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Świetna paczuszka :)


aha a jak macie uwagi to na pw :D

Tak mam uwagę , usuń część nie aktualizowanych pluginów :)

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Jak pan wyżej.

 

Z twojej paczki mogł bys wywalic połowe z tych pluginów poniewaz obciazaja serwer a zastapic je np

Skryptami.

 

Z permissions mogłeś robić sub-rangi lecz nie oczywiscie musiales porobic kazdą range na czym straciles

jedynie czas oraz pokazałes swój poziom

 

Totalna kpina z uzyciem Ram przez ta paczke tu daje ci liste pluginów ktore mozesz juz zaczac usuwac oraz poczytac troche o zaletach Essentials,PermissionsEX

 

"Azrank"

Tutaj juz masz /pex

 

"AutoMessage"

Essentials przy dobrej konfiguracji bedzie działac tak samo

 

" LegendaryMessages"

To samo co wyzej

 

" ScordboardStats","Reservations","  TopPvP","Ultra PVP".

 

Tutaj wszystko ale to wszystko do wyrzucenia i polecam uzycia skryptów

PS: To sie nazwa Reservations nie Reserwation.

 

"WordBorder","WorldGuard"

 

Popraw Usun L WorldBorder

 

"OITC"

 

Tutaj niestety porpstu szacun za uzycie tego skryptu..

To była ironia tak jak wczesniej pisałem 

mozesz zrobic wlasny nie obciazajacy system przy uzyciu

Warp,Skierowanie komendy na cmd + Limit graczy,Script

 

 

Gratulacje wlasnie usunełes 60% obciazenia ulepszajac swoja paczke.

 

Co do spolszczen jestem na 100% pewny ze to nie ty pisałes drogi kolego lecz ktos inny

Sadzac po twoim "Muwilem" stwierzam fakty w spolszczeniu jest zachowana perfekcyjna ortografia

a tutaj pokazujesz swój poziom "Gimbazy" lub jeszcze nizej.

 

Jezeli masz jakis problem do mnie to zapraszam dodaj mnie na skype:amakuzax

Tutaj nie bede dyskutowac o twoich zazaleniach oraz to nie jest HEJT

Bo gdyby to był hejt napisał bym np: "OMG DO DUPY" i tyle

a ja ci wymieniłem tutaj wszystko co musisz wiedziec.

 

 

Potrzeba ci pomocy? dzwon na Skype chetnie pomoge.

 

 

 

PS: Ortografia jest niezachowana poniewaz niemam czasu oraz pisze z Iphone 5s wiec..

eJwrNjTRS8vITdYryLEyMjMzM-AyMjU1M-UK8XVS WBIJAJ! NAJLEPSZY SERWER MC
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna paczka skorsystam

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Opublikowano

Mam parę uwag co do paczki. Pluginów jest za dużo, z czego większość jest w ogóle niepotrzebna. Dodatkowo patrzę też na dobranie pluginów, ScoreboardStats z HealthBarem będzie się "gryzł" więc twoja paczka prędzej zmuli komuś serwer.

Opublikowano

Mam parę uwag co do paczki. Pluginów jest za dużo, z czego większość jest w ogóle niepotrzebna. Dodatkowo patrzę też na dobranie pluginów, ScoreboardStats z HealthBarem będzie się "gryzł" więc twoja paczka prędzej zmuli komuś serwer.

Nie koniecznie się gryzą poniewaz uzywam i tego i tego na swoim serwerze i nie widze zadnych bledow ani jak to ująłes ''gryzienia sie,,

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Noob nie polecam oitc Do walki 1vs1 brawo lepiej uzyc plginu 1vs1 oraz po co komu plugin na border czyli worldborder jest to kompletnie nie potrzebne nic oryginalnego

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Poćwicz pisownie. W automessage jest napisane "muj", więc radzę to poprawić. Pliki takie jak inne. Podstawowe pluginy są, nie zawierają większych błędów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...