Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by potop15 [Nagrody] [Rangi] [Poziomy] [Spolszczone Pluginy] [Bukkit 1.7.2RO.3]


  

130 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie wiecej paczek z mojej strony ?

    • Tak
      121
    • Nie
      9
  2. 2. Jaki Typ ?

    • FB
      17
    • SV + Gildie
      86
    • RP
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Usunięte przez autora paczki czyli mnie. Sorcia

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moje moje ja nie kopiuje z czyjiś paczke

 

Tlumacznia niektorych plógów tylko nie moje jak każdego :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Moje moje ja nie kopiuje z czyjiś paczke

 

Tlumacznia niektorych plógów tylko nie moje jak każdego :D

Ortografia na poziomie zerowym.

Tak czy siak jak wstawiasz coś, to powinieneś wstawiać to, co jest tylko Twoje. :)

Opublikowano

Ortografia na poziomie zerowym.

Tak czy siak jak wstawiasz coś, to powinieneś wstawiać to, co jest tylko Twoje. :)

2 pluginy są tylko spolszczeniem kogos a tak to sam robilem i wiem lepij co ja robilel :P

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

NoCheatPlus nie spolszczonyt !

zaraz będzie czek :P

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

dziś postaram się dodać 2 pluginy 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

A jaka jest ranga dla właściciela? bo tak patrze i jeśli ranga dla właściciela to legenda to trochę do kitu bo każdy będzie mógł ją mieć

junior.jpg

Opublikowano

A jaka jest ranga dla właściciela? bo tak patrze i jeśli ranga dla właściciela to legenda to trochę do kitu bo każdy będzie mógł ją mieć

Tak każdy morze mieć tą rangę bo to jest od poziomu ale możesz dać jeszcze w permisionex range i bęndom  2 rangi n a czacie 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

AuthMe nie trzeba było tłumaczyć, wystarczy znaleźć linijkę "messagesLanguage" i zmienić z "en" na "pl".
BattleTracker jest z mojej paczki PvP, wszystkie wiadomości śmierci oraz konfiguracja jest ta sama...
CombatLog nie jest skonfigurowany na banowanie, wiadomości także są skopiowane z mojej paczki... wpakowało cie "BroadcastMessage" bo nie jest zmienione oraz wszystkie wiadomości także nie są zmienione tylko zmienione z "Ucieczka" na "PVP".
UltraPvP - skopiowałeś nagrody za poziomy... są takie same tylko że moja paczka nie ma "1011".

Czekam na twoje wytłumaczenie.
Pozdrawiam

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

AuthMe nie trzeba było tłumaczyć, wystarczy znaleźć linijkę "messagesLanguage" i zmienić z "en" na "pl".

BattleTracker jest z mojej paczki PvP, wszystkie wiadomości śmierci oraz konfiguracja jest ta sama...

CombatLog nie jest skonfigurowany na banowanie, wiadomości także są skopiowane z mojej paczki... wpakowało cie "BroadcastMessage" bo nie jest zmienione oraz wszystkie wiadomości także nie są zmienione tylko zmienione z "Ucieczka" na "PVP".

UltraPvP - skopiowałeś nagrody za poziomy... są takie same tylko że moja paczka nie ma "1011".

 

Czekam na twoje wytłumaczenie.

Pozdrawiam

Ultra pvp gdy sciongasz to to jest juz ustawione

 

 

a skoro tak uwazasz to uwazaj dalej pozmieniam to bo skoro ty muwisz ze tak jest no to nie bende sie wywijal bo zapewne dalej bendziesz gadal ze to twoj Pozdro

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Ultra pvp gdy sciongasz to to jest juz ustawione

 

 

a skoro tak uwazasz to uwazaj dalej pozmieniam to bo skoro ty muwisz ze tak jest no to nie bende sie wywijal bo zapewne dalej bendziesz gadal ze to twoj Pozdro

Polecam ci nauczyć się poprawnie pisać.

Co do UltraPvP tak jak mówiłem na PW chodzi mi nagrody za lvl, nie rangi...

W UltraPvP domyślnie jest tylko jedna nagroda za lvl... "1011" innych nie ma.

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Polecam ci nauczyć się poprawnie pisać.

Co do UltraPvP tak jak mówiłem na PW chodzi mi nagrody za lvl, nie rangi...

W UltraPvP domyślnie jest tylko jedna nagroda za lvl... "1011" innych nie ma.

juz wszystko jest zmienione zebyś nie mówil ze twoje :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

                           V 1.0

        = Zmiana pluginu Combatlog na AntiRelog =

             = Zmiana pluginu BattleTracker na LegendaryMessages =

   V 1.1 

  = dodanie pluginu PlayerPoinst = 

            = dodanie pluginu BossShop = 

                           V 1.2

                  = dodanie pluginu OITC = 

 

 

     Jak będzie 20 głosów w ankiecie to zacznę robić paczkę

 

Przepraszam was ze nie wywiazalem sie z umowy o paczke, paczke zrobie napewno ale szkola i te sprawy wiecie sami

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Potop15 mam pytanie które są te pliki społszczone przez z cb bo mi się nie chcę wierzyć że coś tu zrobiłeś ;(

Jeszcze sprawdzę te pluginy i sprawdzę dokładnie może przypomni mi się ..

Opublikowano

Potop15 mam pytanie które są te pliki społszczone przez z cb bo mi się nie chcę wierzyć że coś tu zrobiłeś ;(

Jeszcze sprawdzę te pluginy i sprawdzę dokładnie może przypomni mi się ..

Ja sprawdzałem i niektóre rzeczy są z mojej paczki, a takźe niektóre są z paczki BR3ND'a (tak mi się zdaje :D)

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

ludzie teraz to przesadzacie sam robilem


pełno tego jest na innych forach a jak się zna angielski no to tłumaczysz 

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Opublikowano

Paczka fajna ale dużo błędów w opisie paczki:) radze posprawdzać i z edytować:)

Opublikowano

Zaraz bendzie nowy link do aktualizacji :D

Szukam ludzi na serwer:


Grafik


Budowniczy (3)


Moderator


O szczegoly prosze piasc na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...