Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] ZmoraMT2 - Twój nowy świat!


djziomek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer jest bardzo super .

Bardzo dobre edytowane pliki.

Administracja mega nic nie kradnie wszystko robione samo . Bardzo super

Prezentacja bardzo super .

Wszystko jest bardzo super .

 

Nie polecam -.-:D 

 

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

wszystko biorę z

Cooltext.com :)

 

 

Od kiedy na Cooltext można zrobić coś takiego :

 

1385972018-U970446.png

 

n4yc.png

 

 

 

 

Serwer totalne dno, a ty djziomek123 tylko się ośmieszasz ;3

Opublikowano

zobaczyłem w google i ta belka pochodzi z prezentacji 

Destories

 

co do serwera prezentacja pokazuje zwykłego gotowca derina edytuj może ją  ?

Opublikowano

Dzięki eNcore ;d

w 2? phaha nie żartuj sobie ;3

 

wszystko biorę z

Cooltext.com :)

 

Umiesz czytac ze zrozumieniem ?  ;> 

 

Pisal ironicznie wyszukaj sobie znaczenie w google. Doczytaj co na koncu napisal (nie poleca)

 

Belki sa ukradzione z serwera Destories ktory dawno temu upadl (Chyba)  kolega wyzej napisal i napisal prawde radze Ci usunac belki bo znowu bedziesz musial robic nowa prezentacje z nowo ukradnientymi belkami 

 

Dowod ze nie sa jego ;)

 

36998816509192687977.png

 

05224435989139442923.png

 

@ Topic nadal znika eq ? 

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Imagus masz serwer Dedykowany, a więc zajmij się nim.Każdy ocenia jak chce taka jest twoja opinia i zatrzymaj ją dla siebie :)

 

 

Ikonki ze strony:

Cooltext.com

 

Serwer off, gdyż naprawiamy znikanie eq

Już nie ma :) 

supra-z4-motoraty-800x200.jpg

Nick: Patryczeek

Opublikowano

Prezentacja bardziej zjeb*** niż wcześniej ;)

 

Większości nie odczytam pozdro :3

 

Serwer na początku nie polecałem i teraz nie Pozdro :3 

Wiekszosci nie odczytasz boo ?? Co niby nie odczytasz ? W temacie wszystko jest ladnie czytenne (jesli jestes slepy kup sobie okulary) radze ci tak:)

 

 

Co do tematu, serwer polecam, tylko szkoda, ze nie dziala :( A serw byl fajny...

Teraz nie ma zadnego serwera hamachi ... Ehhh 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...