Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi] ZmoraMT2 - Twój nowy świat!


djziomek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 

post-344940-0-80305600-1392047849.png

n4yc.png

Skille P u druida.

Bug lvl, dzięki czemu łatwo wbić 250 :).

Ulepki u handlarzy.

System petów.

Ogarnięta administracja.

Częste eventy!.

Brak 6TH skill.

Brak 6/7 bonu.

 

 

 

Kiedy to świat Metin był na skraju upadku przez zaraze kamieni metin oraz władce mistyków - Beran-Setaou
ludzie zaczeli się obawiać że ich pokolenie jest ostatnim które tchnęło na ziemiach krainy Metin !
Ale
istnieje świat który nie podlega Beran-Setaou , chociaż istnieją inne
zagrożenia to wojownicy tej krainy z nimi szlachetnie walczą,
jest to ostatnia nadzieja dla wszystkich.
 

post-344940-0-86079100-1392048823.png

 


post-344940-0-66728600-1392048908.png


6Ghz

 

post-344940-0-20880600-1392048892.png


8Gb


post-344940-0-53785300-1392048881.png


100mb/s

 


1385972018-U970446.png
 

post-344940-0-80621100-1392049976.png

25.90.20.72

                                                  post-344940-0-46946000-1392050004.png
 

http://www.multiupload.nl/ZV0JEZTY5B <-- 1 link clienta.                                 https://mega.co.nz/#!o4EUFCJZ!UQ8lORqPSyFsP_0Joiwd4gIIrq4TxXVwCDcJecbXC80 <-- 2 link clienta.

                                               post-344940-0-54534700-1392050039.png

http://www.multiupload.nl/GSGQS5OT0I <-- Dla tych co nie chcą pobierać clienta 

                                             post-344940-0-90569800-1392050090.png
Launcher:
post-344940-0-46114000-1392044966.jpg
Client:
post-344940-0-46114000-1392044966.jpg
 
 
 

 

                                          post-344940-0-93506900-1392050143.png
 

xxx

                                       post-344940-0-57502500-1392050171.png
Pdst eq +9 + nasz wierny towarzysz !
1385973546-U970446.png
 
ke26.png
 
uqlo.png

axaa.png
post-344940-0-85883900-1392044355_thumb.jpg
 
 
post-344940-0-73426600-1392049221.png
Mapa gnolli i AV2(broszki i perły)
 
post-344940-0-12255700-1392050211.png
x 1000%
Mały podgląd expa na mapie gnolli (Zmodyfikowany client, zrobione jest że od 150 lvl leci jak na BUGU)
post-344940-0-27509700-1392047441.jpg
 
post-344940-0-08880700-1392050250.png
x 1000%
post-344940-0-12419700-1392050262.png
x 1000%
 
post-344940-0-70608400-1392050322.gif
6920090000_1373982043.png
Punch
6335700000_1373982043.png
Touri
Zawai
Yze    

 
post-344940-0-60525600-1392050340.png
Zapraszamy na serwer :)

Sieci hamachi:
ZmoraMT2-1
i tak do 20+
Hasła:
123
 
Weryfikacja:
post-344940-0-35418800-1392045438_thumb.jpg

post-344940-0-93530400-1392101633.gif

post-344940-0-11114500-1392101372.gif
 
 
Dla Moda

 

 


gpmt2nazwa-ZmoraMT2%20-%20Tw%C3%B3j%20no

gpmt2-Procesor.png
6Ghz
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
8Gb
gpmt2-Lacze.png
100mb/s

gpmt2-Strona%20Glowna.png

25.90.20.72

gpmt2-Rejestracja.png



Na stronie głównej

gpmt2-Item%20Shop.png



Brak :-)

gpmt2-Client.png



http://www.multiupload.nl/ZV0JEZTY5B

gpmt2-Latka.png



http://www.multiupload.nl/GSGQS5OT0I

gpmt2-Skan%20Latki.png



-

gpmt2-Na%20Start.png
Pdst eq +9
gpmt2-Handlarze.png
--
gpmt2-Bony.png
.
gpmt2-Ulepszacze.png
Mapa gnolli i AV2(broszki i perły)
gpmt2-Exp.png
x 1000%
gpmt2-Drop.png
x 1000%
gpmt2-Yang.png
x 1000%

gpmt2-Administracja.png
[GA]
[GM]


gpmt2-Od%20autora.png
Od autora




[/center]


 

 

Yo nigga :D

Opublikowano

nie polecam nie edytowany derin (Tylko znaczek gm'a edytowany) i jeszcze gorzej wyglada belki podj***bane z innego serwera zaraz poszukam jakiego.

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Prmk martw się o swojego serwa :) Belki sam robiłem jak i prezentacja 1h+ :)

 

Po 1.Sam robiłem belki

Po 2.Tamte belki były udostępnione na epvp

Po 3.Nie wiesz, nie gadaj

Po 4.Nie spam tylko edytuj post :)  (Nie moja wina, że nie masz gdzie postów nabijać)

 

Ignoruję twoje posty :) nie grasz, więc nie wiesz jak jest, a więc się nie udzielaj

Yo nigga :D

Opublikowano

o jakiego serwa ? ;> Belki nie sa twoje bo sa 2 rodzaje ukradles je tak jak poprzednie

 

 

po 1. Pokaz mi dowodzik (PSD)

 

po 2. Imagus mi pisal ze to sa jego belki (Ma psd)

 

po 3. Wiem wiecej niz ty i potrafie.

 

Po 4. Spamic to ty sobie mozesz ja nie musze ;) 

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

Prmk martw się o swojego serwa :) Belki sam robiłem jak i prezentacja 1h+ :)

 

Po 1.Sam robiłem belki

Po 2.Tamte belki były udostępnione na epvp

Po 3.Nie wiesz, nie gadaj

Po 4.Nie spam tylko edytuj post :)  (Nie moja wina, że nie masz gdzie postów nabijać)

 

Ignoruję twoje posty :) nie grasz, więc nie wiesz jak jest, a więc się nie udzielaj

1. Nie prawda widziałem je w Pomoc Serwera (prezka znowu powinna być w koszu bo skleiłeś sobie parę prezentacji i myślisz że nikt nie zobaczy)

2. Podasz linka na pw? Bo jakimś trafem mam wszystkie warstwy .psd na komputerze. 

3. Mogę powiedzieć to samo.

4. [sarkazm]mam.[/sarkazm]

 

Nie polecam serwera, nie edytowany derin jak i autor jest złodziejem, nie ogarnął bugów, znikające eq naprawia 2h, wtf? Nie polecam gry, jak i administracji.

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Imagus masz serwer Dedykowany, a więc zajmij się nim.Każdy ocenia jak chce taka jest twoja opinia i zatrzymaj ją dla siebie :)

 

 

Ikonki ze strony:

Cooltext.com

 

Serwer off, gdyż naprawiamy znikanie eq

Yo nigga :D

Specjalista
Opublikowano

Zamiast bugu expa mogliście już umilić gracza grę i dać na start max lvl.

Zamiast zbr i broni z bety mogliście dodać jakieś nowe,te już są przeżarte ;/

Czysty gotowiec ;/

No ale powodzenia. 

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Czy w późniejszym czasie masz zamiar ruszyć na Dedyka ?

Wątpię aby taki serwer się przyjął, a jeśli tak to do 10 online by było.

 

Jak z tym EQ? Ogarnięte?:)

ps. w derinie radzę ogarnąć item_proto bo 1/4 tam nie działa a syfi. ;)

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Jest jakiś kontakt z adminem oprócz hamachi? Bo akurat go tam nie ma.

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

n4yc.png

1385972018-U970446.png

Jest to kradzione i radzę wam to usunąć, potem znajdę autora, sami sobie kopiecie dołki. 

 

ps. nadal nie dostałem linku do epvp:)

1391996830-U1049271.jpg


 


strach się bać

Opublikowano

Nie jest to kradzione :3

 

Nie mam innego kontaktu z H@ jak i nie wiem co się dzieje.., a ty imagus zaraz dostaniesz warna za spam :) Nie moja wina, że twój serw to gotowiec.

I chcesz zniszczyć ten

Yo nigga :D

Opublikowano

Według mnie to jest kradzione, bo mam wrażenie, że już to widziałem ;d Pokaż pliki .PSD ( tak to sie nazywa w Photoshop'ie ta ? ;p ) Ostatecznie zrób coś takiego samego tylko z napisem np. djziomek .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...