Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Mody mojej roboty czyli: Kamikadze kit,Sitr0x i The Start Mod.


HyperSonic0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ja jestem HyperSonic0 i dziś wam zaprezentuje trzy modyfikacje na konkurs BR3NDa.


Modyfikacje są mojej roboty więc prosze nie pisać: Gorszych modyfikacji znaleść nie mogłeś?


Dobra koniec gadania.


 


Zacznijmy od moda o nazwie


Kamikadze kit mod.


 


Download:


 


Jak sama nazwa mówi.


Mod dodaje itemek dzięki któremu możesz eksplodować i rozwalić teren dookoła.


Crafting:


 


2014-02-09_23.35.10.png


 


 


 


2014-02-09_23.40.36.png


 


 


Wybuchu nie przetrwa nawet jeśli się ma Diamentową zbroje.


(MOD BĘDZIE DODANY NA MÓJ SERWER MINEWAR.)


 


Sitr0x mod (Mój ulubiony)


 


Download:


 


Wiem Sitr0x mnie zabije za rudego skina xD


Mod dodaje Rudego z Craftgames (Sitr0xa xD)


Skin przerobiony przez: HyperSonic0 ( xD)


 


Wypada z niego: Śnieżka/snowball


 


 


Występowanie: rzadkie (tak samo jak na jego serwerze)


 


 


Jajko spawnujące:


2014-02-10_00.05.26.png


 


 


Przód:


2014-02-10_00.06.44.png


 


 


Tył:


2014-02-10_00.06.42.png


 


 


The Start Mod


 


Download:


 


Ten mod dodaje nowy czwarty wymiar do naszego Minecrafta.


start = początek


Na początku ziemii nie bylo przecież trawy były same skały.


Cechą tego świata jest: dużo bruku,szare niebo


 


Crafting zapalniczki do portalu (Old flint and steel):


2014-02-10_00.23.00.png


 


Portal:


2014-02-10_00.23.57.png


 


Wymiar:


2014-02-10_00.24.19.png


 


 


To na tyle.


Licze że się chociaż mody spodobają i ktoś pobierze chociaż jednego.


Pozdrawiam.


Jakub HyperSonic0


siema! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...