Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs na najlepsze prezentacje! - DYSKUSJA


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jeżeli zgłoszą się tylko 10 osób to czy konkurs będzie anulowany ?

Uwierz mi, po jednym dniu masz już ok. 8 prac. Nagrody są cenne, nawet po miejscach 3+. Według mnie w konkursie weźmie udział ok. 25 osób ;) 

1394047278-U990178.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jaki jest procent szans że wygram ? 

Proszę o cytowanie moich postów jeżeli kierujesz odpowiedź w moją stronę. Dziękuje!

Opublikowano

Jaki jest procent szans że wygram ? 

 

Zależy tylko od Ciebie ;)

 

@top Mogę zrobić przedstawienie kilku pluginów w jednym temacie?

Opublikowano

@BR3ND - jeśli opisałem trzy modyfikacje w jednym temacie (team fortress 2) to liczy mi się to jako jedna praca, czy już jako 3 ? :)

 

Z tego co widziałem to było to połączone w jedną całość, więc liczy się jako jedna. ;)

Opublikowano

Pomożecie no bo ja napisałem moją prace w odpowiedzi i mam zły format czy coś i nie wiem ja kto wstawić pomocy ?!?

Musisz stworzyć temat z prezentacją modyfikacji/pluginu/programu, a następnie podać do niego link, w tym temacie.

Opublikowano

Jest takie coś, że gdy wygram np. za pracę nr. 1 pierwsze miejsce, a za pracę nr. 2 drugie miejsce, to nagrody się sumują?

Opublikowano

Nie.

 

To jest na tej zasadzie, że oceniamy każdy twój poradnik i będą miały punkty, które dodamy do siebie. Osoba z największą ilością 1 miejsce i tak dalej.

 

Wszystkie twoje poradniki zwiększają szansę na wygraną.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano
" data-cid="9860455" data-time="1392229825">

Po części to też plugin, ponieważ sam Skript to plugin, więc czemu nie opisać skryptu?

Skript to plugin, skrypt to skrypt.

Opublikowano

Ja mam takie pytanie, 3 (no dobra, chyba 2) użytkowników opisało ten sam plugin. Czy to jest dozwolone? Jak tak to trochę bez sensu, bo jak ktoś ma fajny, oryginalny pomysł, to ktoś może go podpierdzielić i samemu opisać. A że jest lepszy w grafice, to wygra :X

KSPHiLT.png

Opublikowano

O której godzinie zakończenie konkursu ? (Tak wiem że to jutro :) )

Proszę o cytowanie moich postów jeżeli kierujesz odpowiedź w moją stronę. Dziękuje!

Opublikowano

O której godzinie zakończenie konkursu ? (Tak wiem że to jutro :) )

Do jutra? 20.02.14, czytaj ze zrozumieniem. 

 

Ja mam takie pytanie, 3 (no dobra, chyba 2) użytkowników opisało ten sam plugin. Czy to jest dozwolone? Jak tak to trochę bez sensu, bo jak ktoś ma fajny, oryginalny pomysł, to ktoś może go podpierdzielić i samemu opisać. A że jest lepszy w grafice, to wygra :X

Liczą się także umiejętności języka, odpowiedni wybór słów, nie tylko grafika 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

To chyba ślepy jestem :/ Idę po okulary xD

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...