Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Instalacja sterownika graficznego na laptopie


DyeRek

Pytanie

Opublikowano

Witam

Dostałem od wujka za darmo laptopa Lenovo G570. Lapek nawet fajny ale muszę pobrać wszystkie sterowniki. Problem mam podczas instalacji sterowników do tej karty nie zintegrowanej. Podczas instalaci owego sterownika na etapie wykrywania sprzętu graficznego instalator wywala błąd.

 

 

Pany informatyki pomóżcie ;)

 

 

pozdrawiam

 

DyeRek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie napisałeś matołku co instalujesz i na na jakim systemie ani słowa ! 

 

jak pobrałeś złe sterowniki ze strony producenta to jak mają się właściwie zainstalować , takie błędy na lenowo tylko wtedy jak instaluje się bezpośrednio z ominięciem programu do przełączania grafiki który należy zainstalować najpierw a potem dopiero sterowniki

 

właściwe sterowniki maja w nazwie Muxless i to są właśnie sterowniki do intela i radeona w tym modelu

Wyskakuje ten sam błąd na tym samym etapie instalacji sterownika :/ Dodam jeszcze że w mnd. urządzeń gdy mam zakładkę karty graficzne to gdy dam własciwości na karcie zgodniej z VGA to pisze że Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

post-1022562-0-76305900-1391962992_thumb.jpg

@edit

To wina tego że nie mam zainstalowanych prawidłowych sterowników ?

Opublikowano

chyba właściwe sterowniki dla ciebie to plik 91vm17ww.exe  , taki miałeś ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

pytałem CO INSTALUJESZ i NA JAKIM SYSTEMIE,  a nie gdzie instalujesz bo to kompletnie nie ma znaczenia

 

sterowniki wystarczy sobie pobrać ze strony laptopa 

CZYTAJ TY D*BILU TYTUŁ TEMATU TO ZOBACZYSZ CO INSTALUJE. A ROBIE TO NA WINDOWSIE 7

 

 

podaj błąd

 

 

Załącznik

post-1022562-0-24327200-1391959003.jpg

 

 

 

@edit

Jak widać program wywala błąd na wykrywaniu sprzętu graficznego

Opublikowano

jeszcze tego nie zrobiłeś tylko się pytasz?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie napisałeś matołku co instalujesz i na na jakim systemie ani słowa ! 

 

jak pobrałeś złe sterowniki ze strony producenta to jak mają się właściwie zainstalować , takie błędy na lenowo tylko wtedy jak instaluje się bezpośrednio z ominięciem programu do przełączania grafiki który należy zainstalować najpierw a potem dopiero sterowniki

 

właściwe sterowniki maja w nazwie Muxless i to są właśnie sterowniki do intela i radeona w tym modelu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie powinien, jeśli dalej będzie to zainstaluj grafikę ręcznie 

 

sterowniki Radeona masz po rozpakowaniu instalki  w katalogu C:\drivers\4. AMD Switchable Graphics Driver (Muxless)\Packages\Drivers\Display   i chyba W7_INF albo podobnym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

słabo patrzysz bo z Muxless jest tylko jeden

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@refresh

@up

najśmieszniejsze jest to że zrobiłem to samo przez ten dzień i wciąż błąd...

Opublikowano

jedyny pomysł to ściągnąć sterowniki i system od nowa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

pomożemy chyba tylko w podaniu adresu serwisu laptopów w twojej okolicy,  powinny być w ogłoszeniach w jakiejś gazecie albo znajdź na necie sam

 

niech ci zdiagnozują usterkę

 

poza opcją ponownego reinstalu systemu i sprawdzeniu czy znowu jest błąd nie ma raczej innych opcji by stwierdzić uszkodzenie grafiki bo nie posiadasz sprzętu by to samemu sprawdzić

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

instalowałem na C:\ProgramFiles\AtiTechnologies czyli tak jak jest domyślnie ustawione

Opublikowano

pytałem CO INSTALUJESZ i NA JAKIM SYSTEMIE,  a nie gdzie instalujesz bo to kompletnie nie ma znaczenia

 

sterowniki wystarczy sobie pobrać ze strony laptopa 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

podaj dokładne oznaczenie modelu, nie tylko serie. masz na spodzie na nalepce 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...