Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Instalacja sterownika graficznego na laptopie


DyeRek

Pytanie

Opublikowano

Witam

Dostałem od wujka za darmo laptopa Lenovo G570. Lapek nawet fajny ale muszę pobrać wszystkie sterowniki. Problem mam podczas instalacji sterowników do tej karty nie zintegrowanej. Podczas instalaci owego sterownika na etapie wykrywania sprzętu graficznego instalator wywala błąd.

 

 

Pany informatyki pomóżcie ;)

 

 

pozdrawiam

 

DyeRek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może coś w biosie zmienić ? Dzisiaj byłem w biosie i widziałem tam jakąś opcję z Switchable Graphics i żeby zmienić tam żeby było tylko na tej normalnej karcie graficznej nie zintegrowanej i spróbować zainstalować sterowniki. Da to coś czy nie ?

Opublikowano

To jest folder ze wszystkimi sterownikami i nie ma żadnego takiego który wymieniłeś :/

 

post-1022562-0-71679000-1392046564.jpg

Opublikowano

no to wychodzi że grafika uwalona

kiedykolwiek zainstalowałeś te sterowniki i działały ?

 

p.s. tez się męczyłem właśnie z HP g72 , intel + radeon i dopiero zmiana systemu pomogła, a tak to kompletnie nie widziało radeona w systemie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Odinstalowałem tym programikiem, instaluje te muxless i wciąż wywala błąd na wykrywaniu sprzętu

 

@edit

A w głównym folderze z muxless jak dam setup to wyskakuje błąd że "No appropriate driver to be installed

 

Opublikowano

Tak instalowałem wcześniej i działały normalnie. Zainstalowałem sobie euro truck simulator i pograłem 2-3h wyłączam kompa wchodze o 20:00 i jeb widzę kreator dodawania nowego sprzętu a w nim karta graficzna zgodna z VGA o.O

Opublikowano

tak

ściąg to

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

odinstaluj w awaryjnym wszystkie sterowniki czyli intela i radeona i od nowa po restarcie zainstaluj  wersje Muxless

Ok zrobię to wieczorem bo teraz jestem na kursie.

A co jak znowu wyskoczy błąd podczas wykrywania sprzętu graficznego ?

Opublikowano

No pytam żeby się upewnić ;__;

 

 

@edit

Mam tam coś takiego :

 

96633514539854023079.jpg

-- połączono ----

nic to nie dało. Efekt ten sam - błąd podczas wykrywania sprzętu graficznego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...