Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Instalacja sterownika graficznego na laptopie


DyeRek

Pytanie

Opublikowano

Witam

Dostałem od wujka za darmo laptopa Lenovo G570. Lapek nawet fajny ale muszę pobrać wszystkie sterowniki. Problem mam podczas instalacji sterowników do tej karty nie zintegrowanej. Podczas instalaci owego sterownika na etapie wykrywania sprzętu graficznego instalator wywala błąd.

 

 

Pany informatyki pomóżcie ;)

 

 

pozdrawiam

 

DyeRek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

instalowałem na C:\ProgramFiles\AtiTechnologies czyli tak jak jest domyślnie ustawione

Opublikowano

pytałem CO INSTALUJESZ i NA JAKIM SYSTEMIE,  a nie gdzie instalujesz bo to kompletnie nie ma znaczenia

 

sterowniki wystarczy sobie pobrać ze strony laptopa 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

pytałem CO INSTALUJESZ i NA JAKIM SYSTEMIE,  a nie gdzie instalujesz bo to kompletnie nie ma znaczenia

 

sterowniki wystarczy sobie pobrać ze strony laptopa 

CZYTAJ TY D*BILU TYTUŁ TEMATU TO ZOBACZYSZ CO INSTALUJE. A ROBIE TO NA WINDOWSIE 7

 

 

podaj błąd

 

 

Załącznik

post-1022562-0-24327200-1391959003.jpg

 

 

 

@edit

Jak widać program wywala błąd na wykrywaniu sprzętu graficznego

Opublikowano

nie napisałeś matołku co instalujesz i na na jakim systemie ani słowa ! 

 

jak pobrałeś złe sterowniki ze strony producenta to jak mają się właściwie zainstalować , takie błędy na lenowo tylko wtedy jak instaluje się bezpośrednio z ominięciem programu do przełączania grafiki który należy zainstalować najpierw a potem dopiero sterowniki

 

właściwe sterowniki maja w nazwie Muxless i to są właśnie sterowniki do intela i radeona w tym modelu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie napisałeś matołku co instalujesz i na na jakim systemie ani słowa ! 

 

jak pobrałeś złe sterowniki ze strony producenta to jak mają się właściwie zainstalować , takie błędy na lenowo tylko wtedy jak instaluje się bezpośrednio z ominięciem programu do przełączania grafiki który należy zainstalować najpierw a potem dopiero sterowniki

 

właściwe sterowniki maja w nazwie Muxless i to są właśnie sterowniki do intela i radeona w tym modelu

Wyskakuje ten sam błąd na tym samym etapie instalacji sterownika :/ Dodam jeszcze że w mnd. urządzeń gdy mam zakładkę karty graficzne to gdy dam własciwości na karcie zgodniej z VGA to pisze że Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

post-1022562-0-76305900-1391962992_thumb.jpg

@edit

To wina tego że nie mam zainstalowanych prawidłowych sterowników ?

Opublikowano

tak

ściąg to

http://www.wagnardmobile.com/DDU/

odinstaluj w awaryjnym wszystkie sterowniki czyli intela i radeona i od nowa po restarcie zainstaluj  wersje Muxless

Ok zrobię to wieczorem bo teraz jestem na kursie.

A co jak znowu wyskoczy błąd podczas wykrywania sprzętu graficznego ?

Opublikowano

nie powinien, jeśli dalej będzie to zainstaluj grafikę ręcznie 

 

sterowniki Radeona masz po rozpakowaniu instalki  w katalogu C:\drivers\4. AMD Switchable Graphics Driver (Muxless)\Packages\Drivers\Display   i chyba W7_INF albo podobnym

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

To jest folder ze wszystkimi sterownikami i nie ma żadnego takiego który wymieniłeś :/

 

post-1022562-0-71679000-1392046564.jpg

Opublikowano

słabo patrzysz bo z Muxless jest tylko jeden

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Odinstalowałem tym programikiem, instaluje te muxless i wciąż wywala błąd na wykrywaniu sprzętu

 

@edit

A w głównym folderze z muxless jak dam setup to wyskakuje błąd że "No appropriate driver to be installed

 

Opublikowano

podaj dokładne oznaczenie modelu, nie tylko serie. masz na spodzie na nalepce 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

chyba właściwe sterowniki dla ciebie to plik 91vm17ww.exe  , taki miałeś ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jedyny pomysł to ściągnąć sterowniki i system od nowa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@refresh

@up

najśmieszniejsze jest to że zrobiłem to samo przez ten dzień i wciąż błąd...

Opublikowano

no to wychodzi że grafika uwalona

kiedykolwiek zainstalowałeś te sterowniki i działały ?

 

p.s. tez się męczyłem właśnie z HP g72 , intel + radeon i dopiero zmiana systemu pomogła, a tak to kompletnie nie widziało radeona w systemie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Tak instalowałem wcześniej i działały normalnie. Zainstalowałem sobie euro truck simulator i pograłem 2-3h wyłączam kompa wchodze o 20:00 i jeb widzę kreator dodawania nowego sprzętu a w nim karta graficzna zgodna z VGA o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...