Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Invoria Oficjalna autor poprzedniej ma bana


Assensinem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym napisać troche o administratorze tego serwera Arrayu.

Pierw porusze sprawe w jakim celu została stworzona invoria a dokładniej dam pare ss z sierpnia 2013.

 

18.08.2013

 

http://iv.pl/images/11413080175346207959.png

http://iv.pl/images/07780545782500094090.png

http://iv.pl/images/49262591646927816743.png

 

 

na ss dokładnie widać że serwer jest wykonany pod hajs i zostanie z czasem zamknięty ssy robione w sierpniu

 

Teraz przejdzmy do uczciwości administratora serwera

 

Posiadał pare serwerów Askaria, NarniaMt2, Castia gdzie twierdził że Invoria to był jego jedyny serwer

Askaria - serwer w 2012r 20 online, navi dla kolegów

NarniaMt2 - serwer początek 2013r. 200 online, navi dla kolegów, faworyzacja, sprzedawanie eq na lewo

Castia - tutaj niestety o navi nic nie wiem ale serwer padał praktycznie co 20 minut, administracja miała wylane na serwer z czasem wszyscy przestali wchodzić co się potem okazało administracja zlała castie i pracowała już nad nowym serwerem - invoria

tutaj zapewne administracja pracuje już nad kolejnym serwerem a z czasem ten zamkną

 

Mógł bym opisać jeszcze więcej takich sytacji ale to chyba wystarczy

Opublikowano

Kolego Invoria nie jest serwerem pod IS.

Wszystko jest bardzo łatwo zdobyć w grze.

Nawet przepustek na Dungeon nie chce dodać do IS i to świadczy o tym, że nie jest to serwer pod IS.

Pewnie nawet nie pobrałeś Invori, nie widziałeś tego serwa, gówno wiesz, a się wypowiadasz.

 

I Array nigdy nie twierdził, że Invoria jest jego pierwszym serwerem.

 

Chciałeś zaszkodzić Invorii, a Ci nie wyszło :P

1377531174-U173186.png


Opublikowano

najka dup... dobrze napisała żałosny temat :)

 

Ps. Invoria stoi już 4 miechy ^^ czyli za mało hajsu ,co?^^

 

Po co znowu robisz temat i tak każdy już wie ,że jesteś skończonym idio.ą myślącym ,że coś zdziałasz swoimi ss'ami  z du..

Opublikowano

Castia-serwer na pewno nie Arraya.:).

Tylko innego jak nie wiesz to nie wszczynaj dyskusji.

Reklama w sygnie.


Opublikowano

Prawdą jest że 99% tych serwerów co jest na rynku jest robionych dla kasy , tylko jedni są kumaci i potrafią tak serwer pociągnąć że nie pada przy pierwszym niżu graczy . Co to tego pana opisywanego w tym temacie nie znam go ale znam wiele innych administratorów / techników dużych serwerów i wiem że czym więcej dana osoba umie tym większym hamem jest . Dlatego wole już grać na serwach gdzie jest z 10 w team niż na privkach gdzie jest 3 a reszta tak zwanych pseudo kolegów lata na navi  .  Ogónie mówiąc , jeszcze w hostorii nigdy nie wyszła żadna gra na której ktoś by nie chciał zarobić dlatego po części popieram tego admina ale nie rozumiem jego podejścia ( że dzieli się swoimi planami z obcymi ) .

Opublikowano

Jak widzisz Invoria stoi i stać będzie. Każdy chce mieć coś ze swojego serwera to oczywiste. Array dba o Invorie jak umie i tego mu nie zarzucisz. W ogóle debilny temat i do zamknięcie ;> Prawie 4 miechy i jakoś graczy przybywa i są aktualizacje gry więc się w czoło puknij i kilka razy pomyśl :D

Pokaż mi navi na invorii. Poza tym Invoria jest na 2k13 i od razu by wywaliło o navi :D

Invoria jest najlepszym obecnie serwerem easy-medium, a że ty nie umiesz, lub nie chcesz albo twój serwer jest jednym wielkim gównem to nie wina Arraya, a twoja. 

Peace. 

mt5 było gównem domkisa tak czy siak, a teraz jest gównem sid'a który sprzedaje navi i pierdoli nie od rzeczy. Alinera też rozjebał sid, Array pomagał przy powstawaniu a sid zrobił co zrobił. GÓWNO. metin5s2 jest niedokończonym alinerem, a teraz ma jeszcze mexilie. Śmiech. 

Jak nie wiesz jak było tam to się po prostu zamknij ;)

Opublikowano

1. rozmowy fake, o tym że robiłem invorie wiedziały tylko 3 osoby (i nie, nie robiłem jej jak stała castia potem dopiero...) rozmowy zapewne zrobione dzisiaj na dwóch gg.

2. powód padnięcia castii jedynie w 50% prawdziwy, tak padła bo nie było mnie 2 tyg (z własnych powod ktorych wyjascia nie miałem i nie zamierzam tutaj pisać..) i tak, nikt się praktycznie graczami nie zajmował gdy mnie nie było (zły team sobie dobrałem)

3. Nigdy nie robiłem serwera dla kasy, invoria wcale nie zarabia miliardów pomimo że ma 1k+ online i stoi już 4 miesiące i jakoś nie zanosi się zeby padła

4. ta byłem w team serwera aliner i to dzięki mnie wgl on powstał bo im dałem moje stare pliki dzięki ktorym postawili serwer a że go zbugowali i nie umieli naprawić (nawet im troche pomogłem a potem mnie w chuja zrobili i wyjebali) to już nie moja wina ze im padł serwer.

5. tak metin5 ja rozwalilem co będe ukrywal ale to były stare dzieje gdy byłem tam w team w 2012r. i miałem 15 lat i od tego czasu się dużo zmieniło. A i ps; rozwaliłem tylko dlatego ze główny admin miał go w dupie i odpisał mi 2 razy w życiu (tak dwa) gdy byłem tam w team 2010/2012r.

 

jeszcze coś? bo już mnie nudzą twoje tematy

 

podsumowanie = invoria stoi, stać będzie i nie padnie

Dziękuje, dobranoc.

sygna1.png

Opublikowano

Jak widzisz Invoria stoi i stać będzie. Każdy chce mieć coś ze swojego serwera to oczywiste. Array dba o Invorie jak umie i tego mu nie zarzucisz. W ogóle debilny temat i do zamknięcie ;> Prawie 4 miechy i jakoś graczy przybywa i są aktualizacje gry więc się w czoło puknij i kilka razy pomyśl :D

Pokaż mi navi na invorii. Poza tym Invoria jest na 2k13 i od razu by wywaliło o navi :D

Invoria jest najlepszym obecnie serwerem easy-medium, a że ty nie umiesz, lub nie chcesz albo twój serwer jest jednym wielkim gównem to nie wina Arraya, a twoja. 

Peace. 

mt5 było gównem domkisa tak czy siak, a teraz jest gównem sid'a który sprzedaje navi i pierdoli nie od rzeczy. Alinera też rozjebał sid, Array pomagał przy powstawaniu a sid zrobił co zrobił. GÓWNO. metin5s2 jest niedokończonym alinerem, a teraz ma jeszcze mexilie. Śmiech. 

Jak nie wiesz jak było tam to się po prostu zamknij ;)

Najlepszym to jest virtual a nie invoria 

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Invoria nie jest serwerem dla kasy... 

 

Gwarantuję Wam, że dużo więcej zarabia hard z 300 online. Coś o tym wiem bo miałem trochę serwerów jak z pewnością wiecie. Array jest dobrym technikiem i naprawdę nie zależy mu na kasie. 

 

A Ty mnie załamujesz już tymi fake screenami... Już chyba wszystko widziałem.. 

Opublikowano

A co to za różnica czy dla kasy czy nie dla kasy ?

Ważne jest to że się przyjemnie gra, i da się grać bez inwestowania w IS, :)

Ja serwer jak najbardziej polecam bo gra się naprawdę fajnie, i mimo to że jest to niby easy, to na dobre eq naprawdę trzeba się troszkę natrudzić, ale to dobrze bo chociaż się tak szybko nie nudzi :)

Opublikowano

Invoria nie jest serwerem dla kasy... 

 

Gwarantuję Wam, że dużo więcej zarabia hard z 300 online. Coś o tym wiem bo miałem trochę serwerów jak z pewnością wiecie. Array jest dobrym technikiem i naprawdę nie zależy mu na kasie. 

 

A Ty mnie załamujesz już tymi fake screenami... Już chyba wszystko widziałem.. 

Kolega Hooltras juz chyba swoje lata ma i mozg niedomaga? Serio, jak mozesz myslec, ze ktokolwiek sadzi, ze serwery mt2 sa nie dla kasy?

Nie wiem gdzie znajdziesz takie bezmozgi.

Powinienes ich zapewniac, ze serwer bedzie stal, a nie, ze nie jest dla kasy bo to, ze WSZYSTKIE serwery metin2 sa dla kasy to wie kazdy idiota..

zhda.png

Opublikowano

Tak na prawdę każdy serwer jest pod hajs i prędzej czy później upadnie to tylko kwestia czasu ;)

Opublikowano

Hehe. Dam wam pare ssków rozmowy z  BYŁYM  SMG invorii PatrzGleba - uwaga, jebniecie. :D

http://scr.hu/1rvt/ry3kg
http://scr.hu/1rvt/qtot1
http://scr.hu/1rvt/g3n8u

Dla osób, które lubią się śmiać - polecam.

 

Jutro postrzelam screeny ,zobaczysz ;)

@Edit

http://scr.hu/1mc9/mlieg - Osoby spoza administracji maja do powiedzenia kto na servie ma być ;)

http://scr.hu/1mc9/ybsrh - Laska  15 letnia arraya doszła jako GM bo array ja podrywa

http://scr.hu/1mc9/zixha - Za co wyleciał Roven-bryłeczki dla swojej laski z neta

http://scr.hu/1mc9/h2rcp - Dojrzale podejscie Rovena ><><

http://scr.hu/1mc9/zh4kh - Ukrywanie prawdz przed graczami

http://scr.hu/1mc9/gslxs - Moge zrobic event dawno nie bylo..  / Nie,ale potem flame ,ze gleba sie opierd**

http://scr.hu/1mc9/zk2n4 - Info op

http://scr.hu/1mc9/n4foo - wymieniles no?

http://scr.hu/1mc9/d6hfr - brylki dla kolegi felka

 

http://scr.hu/1mc9/2jc8q no co tam arrayek

http://scr.hu/1mc9/vemvs - nope nic nie dawalem

http://scr.hu/1mc9/a6umv - nic z gm

http://scr.hu/1mc9/kd74z

http://scr.hu/1mc9/pjhaz - ciezko bylo sie przyznac ,ze odkrylem Doka w administracji hehe

http://scr.hu/1mc9/qfh0d cd2

http://scr.hu/1mc9/3wl45 + suicide arraya, narkoman

http://scr.hu/1mc9/79tqy

 

Kiedy mam czekac na nowe wierszy panie mr Quarel

http://wklej.to/RsAL2 malo bryłek :PP

Opublikowano

Jutro postrzelam screeny ,zobaczysz ;)

A se możesz strzelać gdzie chcesz, byleby ktoś ustrzelił ciebie przychlaście. >.> Ile ci zajmie podrobienie ss? Dzień, dwa? :O

Opublikowano

A se możesz strzelać gdzie chcesz, byleby ktoś ustrzelił ciebie przychlaście. >.> Ile ci zajmie podrobienie ss? Dzień, dwa? :O

Spojrz w góre, podrabiać , ty myslisz ,ze nie mam co robic ? xDD

Kazdy ogar wie,co słychac u quarela,juz zaoszczedzilem mu wklejania ssów jak jego team go jedziei mowi co o nim sadzi,tak quarelciu :*

Opublikowano

Spojrz w góre, podrabiać , ty myslisz ,ze nie mam co robic ? xDD

Kazdy ogar wie,co słychac u quarela,juz zaoszczedzilem mu wklejania ssów jak jego team go jedziei mowi co o nim sadzi,tak quarelciu :*

No to jeśli jego team miałby go w dupie, pewnie dawno by odeszli z posady. Zostali - więc mu dupy nie rąbiom. Wyjdź, nie wracaj.

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

Jutro postrzelam screeny ,zobaczysz ;)

@Edit

http://scr.hu/1mc9/mlieg - Osoby spoza administracji maja do powiedzenia kto na servie ma być ;)

http://scr.hu/1mc9/ybsrh - Laska  15 letnia arraya doszła jako GM bo array ja podrywa

http://scr.hu/1mc9/zixha - Za co wyleciał Roven-bryłeczki dla swojej laski z neta

http://scr.hu/1mc9/h2rcp - Dojrzale podejscie Rovena ><><

http://scr.hu/1mc9/zh4kh - Ukrywanie prawdz przed graczami

http://scr.hu/1mc9/gslxs - Moge zrobic event dawno nie bylo..  / Nie,ale potem flame ,ze gleba sie opierd**

http://scr.hu/1mc9/zk2n4 - Info op

http://scr.hu/1mc9/n4foo - wymieniles no?

http://scr.hu/1mc9/d6hfr - brylki dla kolegi felka

 

http://scr.hu/1mc9/2jc8q no co tam arrayek

http://scr.hu/1mc9/vemvs - nope nic nie dawalem

http://scr.hu/1mc9/a6umv - nic z gm

http://scr.hu/1mc9/kd74z

http://scr.hu/1mc9/pjhaz - ciezko bylo sie przyznac ,ze odkrylem Doka w administracji hehe

http://scr.hu/1mc9/qfh0d cd2

http://scr.hu/1mc9/3wl45 + suicide arraya, narkoman

http://scr.hu/1mc9/79tqy

 

Kiedy mam czekac na nowe wierszy panie mr Quarel

http://wklej.to/RsAL2 malo bryłek :PP

 

No ładnie umiesz przerabiać ss :)

nie ma co <3

 

BEKA

Roventiuss
212528fc17.png

 

Opublikowano

Jebane podróbki i tyle.
Nigdy nie było sellania eq na serverze.
Gleba wyleciał, bo on sam zaczął to robić. Dodawał sobie eq przez OX i dobrze tylko, że w miarę szybko wszyscy się zorientowali i był czas na cofnięcie tego. Gleba wyleciał z Team'u w połowie stycznia. Pytanie: Czemu akurat teraz powstał temat? Nie ciężko się domyślić, że tyle czasu
mu zajęło, by przerobić all ss'y na każdego.

~Pozdrawiam RoveN.

Opublikowano

Spojrz w góre, podrabiać , ty myslisz ,ze nie mam co robic ? xDD

Kazdy ogar wie,co słychac u quarela,juz zaoszczedzilem mu wklejania ssów jak jego team go jedziei mowi co o nim sadzi,tak quarelciu :*

 

Widocznie nie masz co robic.

Znam administratora Invorii i mogę śmiało stwierdzic, że żadnych itemów by nie rozdawał, ani nie wspomagał by graczy.

Mógł nie dobierac sobie takiego teamu jak Wy - to najgorsza rzecz jaką zrobił. Może myślał, że serwer będzie mniej popularny.

Ale jak widac macie teraz ból dupy, bo serwer wypalił.

Serdecznie nie pozdrawiam, graczy z serwera nie ubędzie od Twoich idiotycznych postów.

pre_1405084226__sygnatura_3.png

Opublikowano

@ Dla twojej lasiuni ktorej nigy nie widziales i nie zobaczysz.

 

SSY nie są podrobione .

Wtf mialem tyle czasu? xD?

Przeciez temat nie jest mój , poprostu sprowokował mnie jeden Pan do popstrykania screenow.

Takie pieprzenie :

Znam quarela no super ziom nigdy nie robil nic w ogole swietny chlopak bo go znam,no zabil koledze np matke, no ale spoko bo go znam to nie on.

 

Roven: Co powiesz jeśli nagram ci rozmowy z GG,co powiesz potem?:) Że filmik podrabiam?


No to jeśli jego team miałby go w dupie, pewnie dawno by odeszli z posady. Zostali - więc mu dupy nie rąbiom. Wyjdź, nie wracaj.

Zostali,bo jest to dla nich cos w rodzaju nowej przygody , nigdy nie mieli GM,nie mowie o calej administracji :).

Po 2 team nie ma go w dupie,a smieje sie z niego i cisnie mu rowno za plecami,oszczedze mu tego,ale nie wiem czemu wypowiadaja sie tutaj osoby za Quarela,on sam dobrze wiesz jak było :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...