Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca sie kupić PS3 w 2014 roku?


Taric

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie powiesz jednak, że warto kupić w cenie komputera. Opłaca się PS3, ale według mnie tylko używane, bo w tej cenie nie da się kupić PC do gier.

A zagrasz na PS3 w Team Fortress 2, LoL'a etc ?

Chciałem jeszcze raz wrócić do tego pytania.

W TF2 zagram na PS3 :) Co prawda w LOL'a już nie ale jeśli chodzi o gatunek MOAB to na konsolach jest Guardians of Middle-earth.

819531478353821175209.gif

Opublikowano

Chciałem jeszcze raz wrócić do tego pytania.

W TF2 zagram na PS3 :)

Oj uwierz mi, że TF2 na PS3 i 360 jest bardzo prymitywny... i nawet nie wiem czy ktoś tam jeszcze gra xD Gra się nie umywa do wersji PC, która jest darmowa.

 

 

Nowy PC lepszy od konsoli można już złożyć w okolicach 2.000zł.

No ale jak ktoś nie ma tych 2k to najlepszym rozwiązaniem jest właśnie PS3 :P

Opublikowano

Oj uwierz mi, że TF2 na PS3 i 360 jest bardzo prymitywny... i nawet nie wiem czy ktoś tam jeszcze gra xD Gra się nie umywa do wersji PC, która jest darmowa.

 

 

No ale jak ktoś nie ma tych 2k to najlepszym rozwiązaniem jest właśnie PS3 :P

Tyle to ja wiem, chodzi tylko o sam fakt, że gra jest też na konsole... ludzie graja cały czas.

Doskonale zdaje sobie sprawę też z tego, że TF2 nie dostał nawet żadnej łatki.

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...