Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Więcej opcji raportowania


Dziobak_2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

według mnie pod button'em "Zgłoś" powinno być więcej opcji. Mianowicie, "Prefix". Klikając w ten napis, mamy kolejne do wyboru, Szukam, Pytanie, Problem, DL oraz inne. Drugim dodatkiem jest opcja "Przenieś do". Tam mamy do wyboru wszystkie działy, uporządkowane alfabetycznie. Powinno to ułatwić pracę kid mod'om oraz innym użytkownikom, którzy wysyłają raporty. Sam często to robię i przyznam, że klikanie "Inne", i pisanie tam powodu, jest bardzo czasochłonne...

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Ja jakoś nie lubię szablonów, wolałbym żeby pozostało takie okienko, i pole do wpisanie treści raportu.

Opublikowano

Raportowanie i tak zostało już ułatwione. Prefiksy są tylko w nielicznych działach, więc nie.

Nad przenieś można by się zastanowić, ale uważam, że to również jest zbyteczne.

Opublikowano

Jest opcje "Inne", więc tam można prosić o przeniesienie lub dodanie prefiksu. Jest dobrze i nie potrzeba nic zmieniać. ;)

 

Nie.

Opublikowano

Witam,

według mnie pod button'em "Zgłoś" powinno być więcej opcji. Mianowicie, "Prefix".

Rozumiem, że jesteś jakimś wyjątkowym kidem i nie masz funkcji zmiany nazwy tematu?

 

Nie.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Moim zdaniem można dodać jeszcze jedną opcję, do tych co są aktualnie:

"Nieprawidłowy dział"

I tak musiało by się wyświetlać okienko, w którym wpiszesz do jakiego działu trzeba przenieść, więc wybierz Inne. Nie ma sensu.

Opublikowano

Jest opcje "Inne", więc tam można prosić o przeniesienie lub dodanie prefiksu. Jest dobrze i nie potrzeba nic zmieniać. ;)

 

Nie.

Opublikowano

Tak, aby dodać "Brak code"

 

Perfixy nie są potrzebne, bo moderator i tak to zauważy prędzej czy później bez raportu.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Prefixy są przecież wycofane.

 

Jedynie, co by można było dodać do tych opcji to opcja "Wyjaśnione", nie zawsze jest tak, że temat zostanie rozwiązany a założyciel nie wyśle raportu i temat stoi.

Opublikowano

Prefixy są przecież wycofane.

 

Jedynie, co by można było dodać do tych opcji to opcja "Wyjaśnione", nie zawsze jest tak, że temat zostanie rozwiązany a założyciel nie wyśle raportu i temat stoi.

Chodziło o to, że jak ktoś nadal pisze prefixy to zgłaszasz o jego usunięcie.

 

Zbędna opcja.

Aktualny system wystarcza, masz gotowe szablony. Ew. dajesz "Inne" i wpisujesz co Ci na sercu leży :D

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Prefixy są przecież wycofane.

 

Jedynie, co by można było dodać do tych opcji to opcja "Wyjaśnione", nie zawsze jest tak, że temat zostanie rozwiązany a założyciel nie wyśle raportu i temat stoi.

Popieram.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...