Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][SUGESTIA] Loteria lajków!


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PROSZE PRZECZYTAC TRESC PRZED ODRZUCENIEM TEMATU

Witam,

Niedawno wpadl mi do glowy pomysl, ktory zwiekszylby wykrywalnosc spamerow itd., liczbe reportow i ozywil forum- loteria forumowa!

O co by chodzilo? Doszlaby nowa podstrona- loteria. Znalazlyby sie tam staty, licznik do loterii i autorefreszujaca sie strona z lista osob. Loteria odbywalaby sie co 2 dni automatycznie, a zwyciezca dostawalby 20 albo wiecej like :)

WARUNKIEM DOLACZENIA bylyby... Reporty lub liczba napisanych postow. Do loterii na 40 like kwalifikowalyby sie osoby z najwieksza iloscia postow w ciagu ostatnich dwoch dni, do loterii o 20- te, ktore by zglosily co najmniej 5 reportow w czasie od ostatniej loterii. Kazde 5 reportow powiekszaloby liczbe lajkow o 5 albo 2 :)

Efekt? Wykrywalnosc spamerow wieksza,wiecej raportow, emocje no i zwy iezca bylby zachwycony! Na pewno urósłby tez ruch na forum, a co za tym idzie zyski z reklam. A jakby robic tez loterie np. na 10 like za klikniecie w reklame albo link skrocony przez adf.ly? Mozliwosci sa wieelkie. Wydaje mi sie ze to swiezy i ciekawy pomysl :) co wy na to?

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie, lajki nie są od tego, aby je wygrywać w loteriach.

 

Myślałem nad trochę inną rzeczą, ale to dopiero na 1.000.000 użytkowników.

 

Odrzucam

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...