Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto chce nową wersje niech sobie skorzysta z apktoola.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmień jeszcze hosting pliku, bo na tym nie da się pobrać na telefonie

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Opublikowano

Działają na root i na noroot.


Wystarczy zainstalować ten plik z linku podanego w temacie.


Przepraszam,zaraz dodam skany.


Możecie napisać czy działa wam ten cheat?


Robiłem go kilka tygodni i nie wiem czy działa czy nie ;)


 


 


Pozdrawiam Mroczeks   :)


 


 


@EDIT 


 


Jeśli pobierzecie na fona program MEGA to da się ściągnąć z tego hostingu,


 


dodałem na hosting DepositFiles 


 


pytać jak czegoś nie rozumiecie/umiecie/lub jeśli macie jakieś problemy/pytania


Opublikowano

Jak to ci nie działa ;D


 


pobierz ten plik na androida z tego linku 



Dodaj skan.

przed pobraniem usuń starego pou 


 


no powinno ci działać


 


niech ktoś ściągnie i powie czy mu działa ';]


Opublikowano

aaa, chyba, że tak :D teraz działa, myślałem, że tamtego poua trzeba mieć xD

graphic.png

 

RANK - THE GLOBAL ELITE - 1028H

 

PROFIL STEAM → CLICK

Opublikowano

Pobieranie z widoku smartfona działa.

Jedyne co musiałem to na kompie się zalogować i dodać do swojego cloud, bo nie mogłem wyszukać na fonie.

 

@EDIT

WOW!

To działa!

Ponadto, płatne rzeczy są za kasę.

BRAWO, dla Ciebie :)

Like leci :)

76561198086159382.png

Opublikowano

Poradników oraz tutoriali nie odświeżamy bez wprowadzania jakichkolwiek zmian!

Przecież nic nie zmieniałem,więc oco ci chodzi?

 

 

Ahaaa,sorry nie zrozumiałem twojego zdania..

 

No ok zapamiętam  ;p

Opublikowano

ref :-)

 

///chyba jasno się wyraziłem ostatnim razem, że tutoriali nie odświeżamy bez wprowadzania jakiś zmian!

///następnym razem wyciągnę konsekwencje z nabijania tych postów

///tripipi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...