Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Intel Extreme Masters Katowice


Eraken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

14/15/16 marca 2014 roku. Wstęp jest bezpłatny. VIP'owiskie wejściówki są po 40 ZŁ, lecz są wykupione - dają one wcześniejszy dostęp (wejście bez kolejki) i parę innych pierdół.

8372383248.png
Opublikowano

Ogólnie to startować może każdy? Są jakieś zapisy?

Wstęp jest bezpłatny, tak samo jak rok temu. Osobiście wystałem się z 2h, zanim tam wlazłem.

Brak zapisów, musisz czekać w kolejce :P. Sprawdzają Cię, czy nie wnosisz jakiś materiałów wybuchowych, lub innych rzeczy, które mogły by zaszkodzić całej imprezie, a potem wchodzisz do całego pasażu, gdzie masz odpowiednie wejścia, stoiska, wystawy, cosplaye itd. ;)

8372383248.png
Opublikowano

Oczywiście, ja biorę ze sobą leżaczek oraz gazetkę, bo będzie ciężko =)

 

Heh to zapierdol cosplaya basenowego Lee Sina :D

 

Też się wybieram, może być ciekawie od 23 mamy zamiar czekać (przeddzień).

csyt2-signa.png

Opublikowano

Mam jeszcze małe pytanko, co daje VIP oprócz tego że w kolejce nie trzeba czekać ?

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

 

Heh to zapierdol cosplaya basenowego Lee Sina :D

 

Też się wybieram, może być ciekawie od 23 mamy zamiar czekać (przeddzień).

A potem będziesz chodził jak trup gdy się wszystko zacznie :D

@btw

Jako polaczek cebulaczek muszę zapytać - czy będzie można wziąć jakiś darmowy skin? xD

----

A, i od której otwierają ogólnie, a od której się zaczynają rozgrywki lola? :D

21515.jpg

Opublikowano

A potem będziesz chodził jak trup gdy się wszystko zacznie :D

@btw

Jako polaczek cebulaczek muszę zapytać - czy będzie można wziąć jakiś darmowy skin? xD

----

A, i od której otwierają ogólnie, a od której się zaczynają rozgrywki lola? :D

 

 

Tak raczej będą coś rozdawać. Musisz poczytać co trzeba zrobić.

csyt2-signa.png

Opublikowano

A mozna tam w jakims turnieju wystartowac, cos wygrac :P ?

Były tam jakieś konkursy na grach wyścigowych bodajże, ale mało ich było, nawet się dostać nie dało bo tyle ludu ;(

8372383248.png
Opublikowano

Były tam jakieś konkursy na grach wyścigowych bodajże, ale mało ich było, nawet się dostać nie dało bo tyle ludu ;(

Wyscigowych ?

 

DONGER DASH :D

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...