Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic] Vayner vs Arwanii


Vayner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Vayner
Wyzwany: Arwanii
Wstawienie prac do: do 2 dni
Głosowanie do: do 30 głosów
Tematyka: Samochody (sygnatura)
Notatka: Powodzenia :P

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Ej no Ej no ja nie umiem sygnek robić!! xD

@Edit , przyjmuję ! Co będzie to będzie!

Opublikowano

Ej no Ej no ja nie umiem sygnek robić!! xD

To tylko tak 4fun, przecież nie na śmierć i życie :P

Każdy z nas się czegoś nauczy ;)

//Ok, widzę że przyjąłeś to powodzenia! :)

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Według mnie to głupi pomysł. Wyzwałeś gościa, któremu robiłeś sygnaturę.

To chyba oczywiste kto wygra?

 

 

Niestety głos na Vaynera, bo rozciągnąłeś za bardzo, Arawnii.

 

@down

 

Jak skalujesz, to skaluj proporcjonalnie ;)

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Według mnie to głupi pomysł. Wyzwałeś gościa, któremu robiłeś sygnaturę.

To chyba oczywiste kto wygra?

 

 

Niestety głos na Vaynera, bo rozciągnąłeś za bardzo, Arawnii.

Wiem wiem , lecz jest to moja 1-wsza przygoda z photoshop , a pojedynek to był spontan ;)

Opublikowano

Praca nie jest źle zeskalowana, tak poprostu oryginalnie dziwnie wyglądała.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Łojojoj , aż tak źle jak na pierwszy raz :D ?

Niestety, ale tak... Rozciągnąłeś/spłaszczyłeś, przynajmniej takie wrażenie robi :D

 

Głos na Vayner.

Opublikowano

Niestety, ale tak... Rozciągnąłeś/spłaszczyłeś, przynajmniej takie wrażenie robi :D

 

Głos na Vayner.

Ok , rozumiem ;)

Opublikowano

A ja dam głos na Arwanii, chociarz muszę przyznać, że obie nie są mistrzowskie, ba można powiedzieć, że są na niskim poziomie, ale...

Głos na Arwanii... Uczcie się, uczcie się... Kiedyś będziecie najlepsi... Zobaczycie :)

cYF.jpg

Opublikowano

A ja dam głos na Arwanii, chociarz muszę przyznać, że obie nie są mistrzowskie, ba można powiedzieć, że są na niskim poziomie, ale...

Głos na Arwanii... Uczcie się, uczcie się... Kiedyś będziecie najlepsi... Zobaczycie :)

Dziękuję , stawiam ci ciastko :D

Opublikowano

Arwanii, #bo_moge

Bo przegrałeś pojedynek? :D Nie mogę z Ciebie Hejterski, jak można się tak upokarzać?

Nieważne, to nie miejsce na kłótnie.

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Bo przegrałeś pojedynek? :D Nie mogę z Ciebie Hejterski, jak można się tak upokarzać?

Nieważne, to nie miejsce na kłótnie.

Nie, bo widziałem że stawia ciastka za głosy. Ale przynajmniej zastosowaleś się do tego TuTa którego Ci podesłalem ;)

Opublikowano

Nie, bo widziałem że stawia ciastka za głosy. Ale przynajmniej zastosowaleś się do tego TuTa którego Ci podesłalem ;)

Ta, przeczytałem cały może to dało jakiś efekt ;)

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano

Przynajmniej napis w tym samym kolorze i w miarę pasujący.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...