Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Gry [ OD zera do gier make-ra)


WOOODY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, moddersi mogliby się w końcu wykazać swoją wiedzą w takim dziale ;)

Co ma modders do robienia gry? 

modder robi modyfikacje do istniejących już gier, a nie do robienia ich...  

 

To tak jakbyś chciał żeby grafik 2D zrobił grafikę 3D - podobne, ale jednak inne. 

 

Tyle. 

 

Co do tematu... 

ciężko będzie, grafika 3D nie zawsze jest wykorzystywana w grach (intro, prezentacje, machinima), więc nie powinna się tam w ogóle znaleźć. 

 

Kiedyś był już dział o robieniu gier, silnikach do gier itp. itd. 

Dziwnym trafem zniknął, a każdy też był na tak.

 

Nie. 

 

@up. 

będzie jak będzie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

 

ciężko będzie, grafika 3D nie zawsze jest wykorzystywana w grach (intro, prezentacje, machinima), więc nie powinna się tam w ogóle znaleźć.

Ale za to jest wykorzystywany pixel art, czy nawet sam dp, wiec myślę, że dział na pewno znalazłby wsparcie z tej tematyki od bywalców działu FanArt lub ogólnie ludzi interesujących się tymi tematykami.

 

Chociaż jak na moje oko, to tworząc taki dział powinniśmy przede wszystkim kierować się samą technika stworzenia gry, a nie tylko jej estetycznym atrybutem, jakim jest grafika.

Opublikowano

Co ma modders do robienia gry? 

modder robi modyfikacje do istniejących już gier, a nie do robienia ich...  

 

To tak jakbyś chciał żeby grafik 2D zrobił grafikę 3D - podobne, ale jednak inne. 

 

Tyle. 

 

Co do tematu... 

ciężko będzie, grafika 3D nie zawsze jest wykorzystywana w grach (intro, prezentacje, machinima), więc nie powinna się tam w ogóle znaleźć. 

 

Kiedyś był już dział o robieniu gier, silnikach do gier itp. itd. 

Dziwnym trafem zniknął, a każdy też był na tak.

 

Nie. 

 

@up. 

będzie jak będzie.

No coś może w końcu będziecie robić, bo jak na razie to 0 efektów waszej pracy.

 

W dalszym ciągu jestem na tak.

Opublikowano

No coś może w końcu będziecie robić, bo jak na razie to 0 efektów waszej pracy.

 

W dalszym ciągu jestem na tak.

W złych działach szukasz. 

Po raz kolejny dla Ciebie. (ciekawe za którym razem załapiesz)

Mod niema nic wspólnego z robieniem gry. 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...