Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagralibyście na takim serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na 100% zagram fajny pomysł miałeś.

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wolelibyście mapkę własnego autorstwa ? Czy zwykłą mapkę czernorusi ? Z góry mówię, że mapa własnego autorstwa byłaby ciekawsza i lepsza pod wieloma względami :)

Opublikowano

Witam, wpadłem na pomysł żeby otworzyć serwer na własnej mapce z odpowiednio dopasowanymi broniami, pluginami i własnym texture pack`iem. Mapa będzie dość spora i ograniczona. Będą miasta, lotniska i jakieś inne różne ciekawe miejsca, budowle. Na mapce występować będą tylko zombie. W miastach będą poukrywane skrzynki z losowymi rzeczami, które można znaleźć na serwerach dayz. Serwer byłby non-premium i na początek dam 20 slotów - będę powiększał w miarę liczebności graczy na serwerze. Serwer będzie tak jakby PvP, chociaż nie w pełni, bo będzie dużo innych rzeczy różniących się od typowego serwera PvP. Niedługo podam linka gdzie będziecie mogli zobaczyć pełną prezentację serwera, mapy, broni i innych rzeczy. Proszę o komentarze i chętnie wysłucham jakieś propozycję co mógłbym ewentualnie dodać.

Opublikowano

Zrób że za zabicie Np : Zombie są 3 "Monety" a za gracza NP : 6 "Monet

 

-Monety By się mogło Kupić jakieś itemy stałe , bronie :)

Opublikowano

Zrób że za zabicie Np : Zombie są 3 "Monety" a za gracza NP : 6 "Monet

 

-Monety By się mogło Kupić jakieś itemy stałe , bronie :)

 

Jeśli inni napiszą, że chcą taką opcje to ją po prostu weżniemy pod uwagę.

Opublikowano

Pomysł prezentuję się świetnie ! Lecz dałbym na start więcej slotów ;) Z odpowiednią reklamą by był zapełniony.
Polecam dodanie specjalnych strzał :D 

Opublikowano

Pomysł jest naprawę godny uwagi i na pewno się przyjmie 

 

Może zdobyć dużą popularność i graczy jak będzie dopracowany :)

50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/700/800/900/1000

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Już więcej niż 20 osób napisało, że chcieliby zagrać, ciekawe jak to wyjdzie. Textury już są skończone, pozostaję zrobić jeszcze parę miast itd. 

Opublikowano

Chcielibyście dobrze skonfigurowaną MobArene? Jeśli ktoś przeszedłby taką MobArene to oczywiście będą nagrody.

Opublikowano

Masz bardzo duże szanse na rozkręcenie serwera. Ja zagrałbym.

Opublikowano

Nie wprowadzaj żadnych minigierek, to popsuje atmosfere serwera + Połowa serwera siedziałaby na arenach zamiast grać tradycyjnie na mapce.

 

I nie wprowadzajcie żadnych walut, wtedy będzie trzeba mieć przyjazne stosunki z innymi graczami :)

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

Nie wprowadzaj żadnych minigierek, to popsuje atmosfere serwera + Połowa serwera siedziałaby na arenach zamiast grać tradycyjnie na mapce.

 

I nie wprowadzajcie żadnych walut, wtedy będzie trzeba mieć przyjazne stosunki z innymi graczami :)

Żadnych mini gierek nie będzie. Chociaż 1 mobarena nie zaszkodzi. Pieniędzy nie chcieliśmy dodawać.

Opublikowano

Ale nawet nie dodawajcie Mobareny.

Jedna arena = PÓŁ serwera na niej..

 

A to będzie z lekka żenadą wiało.

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...