Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] 24.1 Gragas, Kayle, Kassadin, Kha’Zix, Quinn, Renekton, Riven i inni + Zmiany graficzne


Googlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy te zmiany już weszły w gre? Nie miałem dziś żadnej aktualizacji

 

A gdzie tak jest napisane? -.-'

Nie, nie weszły

Opublikowano

Zmiany dot. Gragasa - perfect, chociaż powinni mu ogólny przelicznik DMG lekko zredukować, bo jest śmieszny.

Zmiany dot. Kassadina - nareszcie ktoś ruszył główką i zmienił ulta, czy tam znerfił.

Zmiany dot. Kha'Zix - nadal OP, git. :D

Zmiany dot. Riven - yay buffed. :)

Zmiany dot. Renekton - q dość mocno nerfed, whatever.

 

Nowy kassadin wyglądały jak spleśniały ser, a skin do renektona, który był zapowiadny dawno w zeszłym roku w końcu wyjdzie.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

buff gragasa ahahaha XDDDD Chyba żart jakiś XDD Nie dość że jest w co 2 grze to i tak ma teraz taki burst że nawet niektórych tanków pozabija na combo ahaha :D Gra tak bardzo zbalansowana :DD

Kolega chyba nie przeczytał cyferek. Ten patch jest w odniesieniu do poprzedniego patcha z PBE i dlatego buffują to co znerfili ostatnio. Akurat zmiany u Gragasa są bardzo dobre, zmniejszają jego obrażenia, ale nie sprowadzają do tier gówna. Tu jest wspomniane patch notes:

http://www.leagueoflegends.pl/news/901/quotbalance-timequot---o-nadchodzacych-nerfach-buffach-i-zmianach-slow-kilka
Opublikowano

To Kha 1v1 będzie niszczył jeszcze bardziej... Jak Gragas zajebie ultem w TFie to adc wykluczony... Nie ma kurwa opcji by wrócił to TFa...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Nie rozumiem, skoro Kha też jest asasynem i też wyfarmiony robił rozpi*rdol, to czemu nerfią Kassadina? Obie postacie są równie popularne. Riven to samo -.- Nerfić jedno, buffować drugie? Logika Riot'u.

Opublikowano
to czemu nerfią Kassadina

 

Może dlatego:

NA Server: banned:91,43% ; picked: 5,53% ; Pick-Ban rate: 96,96%
EUW Server: banned:92,56% ; picked: 5,83% ; Pick-Ban rate: 98,39%
EUNE Server: banned:89,9% ; picked: 7,48% ; Pick-Ban rate: 97,38%
Opublikowano

Co zacznę grać częściej postacią to ją zmieniają Nasus, Riven, a teraz Renekton :f

 

Nie rozumiem, skoro Kha też jest asasynem i też wyfarmiony robił rozpi*rdol, to czemu nerfią Kassadina? Obie postacie są równie popularne. Riven to samo -.- Nerfić jedno, buffować drugie? Logika Riot'u.

Zauważ że taka właśnie jest logika. Riven dostała nerfa niedawno, a teraz niby lekkiego buffa. Co my poradzimy... by zabrali się za Urgota czy też inne postacie która są praktycznie niewidoczne w soloq.

Opublikowano

Co zacznę grać częściej postacią to ją zmieniają Nasus, Riven, a teraz Renekton :f

 

Zauważ że taka właśnie jest logika. Riven dostała nerfa niedawno, a teraz niby lekkiego buffa. Co my poradzimy... by zabrali się za Urgota czy też inne postacie która są praktycznie niewidoczne w soloq.

Urgot ma dostać reworka w najbliższym czasie :)

Opublikowano

Poprzednie ikony lcs moim zdaniem byly ladniejsze. W tym roku zmienia tylko pare druzyn imo nie oplaca sie chyba ze ktos jest pierd#lonym bodaczem i jeb#e biede

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

Pfff.... Kha w early będzie nadal op. ADC zejdzie w 2-3 sekundy.

Insta buy soraka (bo nie mam ;< )

Kassadin i tak w dobrych rękach będzie nadal op. Skille to chyba mu na odwal się robili. Cofamy się w przeszłości do S1....

Riven hmm... nerfią, buffują. Wtf?

Renek nerfo-buff i skin.... i tak na solo topie będzie nadal robił sieke.

Opublikowano

 

Kolega chyba nie przeczytał cyferek. Ten patch jest w odniesieniu do poprzedniego patcha z PBE i dlatego buffują to co znerfili ostatnio. Akurat zmiany u Gragasa są bardzo dobre, zmniejszają jego obrażenia, ale nie sprowadzają do tier gówna. Tu jest wspomniane patch notes:

http://www.leagueoflegends.pl/news/901/quotbalance-timequot---o-nadchodzacych-nerfach-buffach-i-zmianach-slow-kilka

w takim razie zwracam honor :) Wie ktoś co z tą zjebaną shyvaną i mundo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...