Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info/Dyskusja]Nowi komentatorzy w polskiej wersji LoL'a


mxj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie no, nie rozumiem w ogóle jak możnaby na takie coś zmienic. Pozdro dla tych, co będą takiego czegoś słuchać. Mi to by sie odechcialo zabijać w lolu jakbym miał takie coś słyszeć.

Opublikowano

A Wy trochę nie narzekacie? Jednemu pasuje polski lektor drugiemu nie, akurat "nowa - polska" penta brzmi lepiej niz pięć trupów, ktoś wyżej powiedział że mu akcent nie pasuje... angielski nie jest naszym narodowym jezykiem, wiec może ty poprawnie (z akcentem) nagrasz głos do gry dla kilkuset tysięcy graczy z polski, a ktoś na forum Ci zarzuci że masz kiepski akcent ;)

Opublikowano

Pentakill i Quadrakill powinni przenieść z angielskiego na polski, tyle. A nowy joke do jinx naprawdę fajny, widać, że sprawdzają te forum "runeterra mówi po polsku" i realizują pomysły

|1361622928-U485574.pngMembers Styczeń 2014|

Opublikowano

WTF... Czo ja usłyszałem, nigdy nie chciałbym takiego czegoś w grze, już wolę ,,pięć trupów", wg. mnie ta lektorka nie pasuje do mówienia tego.

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Ja gram na Angielskiej wersji i niech sie te PJENĆ TRUPUW. Jebie...

 

Jak wprowadza TO to bede miec jeszcze wieksza beke z moich kolegow grajacych na Polskiej Wersji xD

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Czytając forum (lola) doczytałem że mogą zmienić akcentacje nagrywając to jeszcze raz, wystarczy trochę emocji w pentakill i może im coś z tego wyjdzie :)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Proponuję dodanie "Pięciokilla" lub jak kto woli "Pięciokill". Kto za? :D

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

Opublikowano

Po co brnąć dalej w coś, co wiadomo że już się nie udało? Może po prostu amiast tekstu zmienić lektora?

Wynająć kogoś, kto się na tym zna i zrobi to z klasą i zaangażowaniem, a nie po 3 latach i fali nienawiści na "odwal się". A aktualną ekipę wywalić.

http://hydra-media.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/8/86/Announcer_kill_rampage_01.mp3
http://hydra-media.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/1/12/Dlc_stormspirit_killing_spree_announcer_kill_rampage_01.mp3

I kto w ogóle przepuścił pentabójstwo?

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Dobry lektor 2/10.

Tak w nawiasach to dobrze by było "edytować" akcent przy PENTAKILL i może by przeszło, ale pięć trupów to góruje tutaj. Nowy joke dla Jinx o dziwo mi się spodobał. :)

Pasjonat
Opublikowano

Po co brnąć dalej w coś, co wiadomo że już się nie udało? Może po prostu amiast tekstu zmienić lektora?

Wynająć kogoś, kto się na tym zna i zrobi to z klasą i zaangażowaniem, a nie po 3 latach i fali nienawiści na "odwal się". A aktualną ekipę wywalić.

http://hydra-media.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/8/86/Announcer_kill_rampage_01.mp3
http://hydra-media.cursecdn.com/dota2.gamepedia.com/1/12/Dlc_stormspirit_killing_spree_announcer_kill_rampage_01.mp3

 
I kto w ogóle przepuścił pentabójstwo?

Nieprzepuścićł tylko to jest głosowanie nad możliwymi opcjami dubbingu. Żucili kilka pomysłów i tyle i tak na razie bardzo dużą przewagę ma pentakill.

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...