Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Diamencik 1 - drugi człowiek na serwerze


danonix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj mamy doskonały przykład że supportem też można wygrywać/kerrować ranki.

 

Szczere gratki, wbij czelendzera.

Opublikowano

w tej lidzie... a lig jest od chuja.

 

Tak czy inaczej, brawo... ja za diament wezme się od przyszłego tygodnia jak będe miał czas skończyć gry klasyfikacyjne ;x Mam nadzieje że z plat IV w s3 nie wykurwi mnie do srebra teraz ;x

No rzeczywiście, w lidze :) Powodzenia życzę

 

Tutaj mamy doskonały przykład że supportem też można wygrywać/kerrować ranki.

 

Szczere gratki, wbij czelendzera.

Dzięki bardzo, pozdrawiam

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

w tej lidzie... a lig jest od chuja.

 

Tak czy inaczej, brawo... ja za diament wezme się od przyszłego tygodnia jak będe miał czas skończyć gry klasyfikacyjne ;x Mam nadzieje że z plat IV w s3 nie wykurwi mnie do srebra teraz ;x

A jednak xD

 

Mnie wyjebalo z Platyny 3 do Golda 2, gdzie tu sprawiedliwosc ;d ? Jak ja teraz graczy widze w YoloQ - ( Polaczki ) MIALEM PLATYNE SPADLEM DO GOLDA NIE OBCHODZI MNIE GRA NIE GRAM Z WAMI MAM WAS W DUPIE IDE FEEDOWAC.

 

 

Powodzenia dla ciebie

 

@top

 

 

BRAWO ^^ ( Supports Op )

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Pasjonat
Opublikowano

Graty, powodzenia we wbijaniu challengera.

Btw: wczoraj widziałem ciebie w polecanych do spectowania grach ^^

.

Opublikowano

Gratulejszyn ;pp ! Pokazałeś, że supportami także da się wychodzić.

Opublikowano

Graty, powodzenia we wbijaniu challengera.

Btw: wczoraj widziałem ciebie w polecanych do spectowania grach ^^

Dzięki bardzo, w tym tygodniu postaram się wejść właśnie tam

 

Oj ladnie pewnie nie masz narazie co robic ze wzgledu na mala liczbe graczy w diamencie

Grają ze mną nawet gracze z platyną, z mmr większym od mojego, przez co np. jestem 3 pickiem. No ale fakt, w kolejce czekam jakieś 10 minut?

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Moje gratulacje!

Support jak najbardziej OP. Jezeli Twoj team gra z glowa, to support moze spoooooro zrobic. Wystarczy dobrze zaczac TF, a reszta sama idzie. :D

 

Jeszcze raz gratki i powodzenia w wychodzeniu do Challengera! :D

I am YouTube'r. Did u know it?

Opublikowano

Dzięki wielkie :)

 

Na ten moment mam d1 i 77 punktów, kto wie, może dziś będę w challangerze jako pierwszy :)

 

*pierwszy na EUNE :)

 

 

Ogólnie fajnie Ci idzie, mam nadzieję że wbijesz się do tego challengera.

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...