Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☛ :: DOScraft :: ☚ [ZAPOWIEDŹ] [HARDCORE] [1.6.2/4] [AUTORSKIE PLUGINY] [PREMIUM - NON PREMIUM] [NOWE CRAFTINGI] [500SLOTÓW] [STONIARKI]


Trobol

Gramy ?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • TAK !
      7
    • NIE ! ale i tak zagram
      4
    • KOCHAM TEN SERWER !
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie żebym się czepiał, ale zawiodłem się na administracji tej serwerowni, grałem na ich wallsach, było fajnie dopóty, dopóki nie pojawili się admini, na fb nawet nie miałem przyjemności spotkać, jeśli tak wygląda sytuacja na hardcorze to ja dziękuje.

Opublikowano

Nie żebym się czepiał, ale zawiodłem się na administracji tej serwerowni, grałem na ich wallsach, było fajnie dopóty, dopóki nie pojawili się admini, na fb nawet nie miałem przyjemności spotkać, jeśli tak wygląda sytuacja na hardcorze to ja dziękuje.

na fb zawsze jest administracja :) widocznie teraz mniejsza aktywność bo zajmujemy się hardcore.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=2kTe4yCc8F4&feature=youtu.be&t=5m46s

kici kici robi miał ^^, człowieku skończ temat już

Kończę bo widzę, że to niema najmniejszego sensu, jesteście żałośni najpierw to, że mnie oszukaliście opieracie o to, że mój plugin był źle napisany, kiedy pytam was się o szczegóły odpisujecie wymijającymi odpowiedziami i tak naprawdę nie potwierdziliście w żadne sposób tego, że mnie nie oszukaliście. Administracja serwerowni powinna zachowywać się bardziej dojrzale i odpowiedzialnie. Sami się upokarzacie waszymi odpowiedziami.

Opublikowano

Kończę bo widzę, że to niema najmniejszego sensu, jesteście żałośni najpierw to, że mnie oszukaliście opieracie o to, że mój plugin był źle napisany, kiedy pytam was się o szczegóły odpisujecie wymijającymi odpowiedziami i tak naprawdę nie potwierdziliscie w żadne sposób tego, że mnie nie oszukaliście. Administracja serwerowni powinna zachowywać się bardziej dojrzale i odpowiedzialnie. Sami się upokarzacie waszymi odpowiedziami.

Teamspeak3 jest otwarty dla wszystkich YT4U.PL

 

Niestety siedząc całą administracją na teamspeak3 i patrząc co tutaj piszecie to trudno nie robić sobie beki :)

A tak po za tym większość w team +18, długi staż i nie zależy nam na jakiejś opini na mpc bo i tak tutaj dałem prezentację tak sobie.

 

Dla nas liczą się serwery i ich utrzymanie + liczba graczy, a zaoferować możemy wiele :)

 

Nie potrzebowaliśmy osoby która pisze 1 prosty plugin 2 dni xD no sorry, ale jak bawisz się w javie 2 tygodnie to czego ty możesz się spodziewać człowieku . . .

 

Jak masz problem to zapraszam na teamspeak3.

 

Pozdrawiam.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Właściciel serwera the walls rozwiązał tą sprawę, jest odpowiedzialnym człowiekiem, administracja się zmieniła, nie spotkałem się dziś ze złym zachowanie administratorów.

Opublikowano

Nic specjalnego. Nie zachwyca. Nie zagram, a strona odstrasza. Oczojebny tab.

24/500

/\

Tłumy widze.

10732745374541468291.png

Opublikowano

Nic specjalnego. Nie zachwyca. Nie zagram, a strona odstrasza. Oczojebny tab.

24/500

/\

Tłumy widze.

Nie ma problemu, akurat ciebie tutaj nie chcę :)

 

Strona będzie nowa specjalnie pod hardcore, mamy reklamę już zagwarantowaną :) o to się kolego nie martw :P

Dokładnie, nie posiadamy nic specjalnego :D

 

Zresztą jak widzisz to jest inny serwer o_0

 

A tak po za tym jak tam twoje pluginy za 1500zł :)?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dzięki za opinie :)

Właśnie skończyliśmy takie coś :D

 

@@EDIT POPRAWIONE:

 

sfyabs.jpg

Dokładnie to co z komunikatami... zmień kolorystykę.

btw. Ogólnie macie dziwną kolorystykę... inną na drop, na gildie a tera tab... wtf?!

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Dokładnie to co z komunikatami... zmień kolorystykę.

btw. Ogólnie macie dziwną kolorystykę... inną na drop, na gildie a tera tab... wtf?!

TESTY BOTÓW NA SERWERZE :P

 

http://scr.hu/3p0/hu2g0

http://scr.hu/3p0/2lvdr

(lewy dolny róg)

 

/gildiepomoc

http://scr.hu/3p0/qt03i

 

/dcgildie

http://scr.hu/3p0/fgset

 

/drop

http://scr.hu/3p0/158ts

 

Myślę że teraz kolorystyka jest lepsza ?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@

 

Teamspeak3 jest otwarty dla wszystkich YT4U.PL

 

Niestety siedząc całą administracją na teamspeak3 i patrząc co tutaj piszecie to trudno nie robić sobie beki :)

A tak po za tym większość w team +18, długi staż i nie zależy nam na jakiejś opini na mpc bo i tak tutaj dałem prezentację tak sobie.

 

Dla nas liczą się serwery i ich utrzymanie + liczba graczy, a zaoferować możemy wiele :)

 

Nie potrzebowaliśmy osoby która pisze 1 prosty plugin 2 dni xD no sorry, ale jak bawisz się w javie 2 tygodnie to czego ty możesz się spodziewać człowieku . . .

 

Jak masz problem to zapraszam na teamspeak3.

 

Pozdrawiam.

Bardzo się cieszę, że dostarczam wam rozrywki. Nie wiem, może róbcie tak dalej przecież to takie śmieszne. Większość team + 18 - wiek to tylko liczba, patrząc po waszym zachowaniu widocznie nie jest ona odpowiednia. Nie jeden tylko 3 pluginy, "ale jak bawisz się w javie 2 tygodnie to czego ty możesz się spodziewać człowieku" nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać... Ludzie jeśli macie po 18 lat to nie wiem spróbujcie jeszcze raz w gimnazjum czy coś bo to jest naprawdę żałosne. To, że bawię się w javie 2 tygodnie(choć tak nie jest) w żaden sposób nie usprawiedliwia was z oszustwa. Pluginy napisałem i działały :). Hmm a pisząc w javie 2 tygodnie i umawiając się na coś chyba mogę się spodziewać tego o co się umawialiśmy prawda ? I bardzo bym prosił o jakąś odpowiedź która choć w 1% usprawiedliwia wasze zachowanie.

Opublikowano

TESTY BOTÓW NA SERWERZE :P

 

http://scr.hu/3p0/hu2g0

http://scr.hu/3p0/2lvdr

(lewy dolny róg)

 

/gildiepomoc

http://scr.hu/3p0/qt03i

 

/dcgildie

http://scr.hu/3p0/fgset

 

/drop

http://scr.hu/3p0/158ts

 

Myślę że teraz kolorystyka jest lepsza ?

0 poprawy. Z gildiami tak jak wcześniej... a tabie już nie mówiąc. Drop prawie taki sam...

wymieszajcie tab kolorami:

- Fioletowy

- Ciemno zielony

- Ciemno szary...

=====================================================================================================================================

Opublikowano

0 poprawy. Z gildiami tak jak wcześniej... a tabie już nie mówiąc. Drop prawie taki sam...

wymieszajcie tab kolorami:

- Fioletowy

- Ciemno zielony

- Ciemno szary...

Dobrze xD, już nie przesadzaj ^^

Moim zdaniem jest ok inni nie narzekają, liczą się funkcje a nie same kolorki :P przeżyjesz

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dobrze xD, już nie przesadzaj ^^

Moim zdaniem jest ok inni nie narzekają, liczą się funkcje a nie same kolorki :P przeżyjesz

Sorry ziomuś ale jestem bardzo uczulony na obróbkę techniczną... Jeżeli wchodzę na serwer i widzę kupe to mnie to odstrasza i zazwyczaj przestaje grać na takich serwerach... jak już robię np. tab to porządnie... a nie.

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Sorry ziomuś ale jestem bardzo uczulony na obróbkę techniczną... Jeżeli wchodzę na serwer i widzę kupe to mnie to odstrasza i zazwyczaj przestaje grać na takich serwerach... jak już robię np. tab to porządnie... a nie.

No cóż mówi się trudno ^^, nie będę zmieniał wszystkich kolorów dla 1 gracza jak teraz mamy inne sprawy.

 

Nie chcesz nie musisz grać.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

No cóż mówi się trudno ^^, nie będę zmieniał wszystkich kolorów dla 1 gracza jak teraz mamy inne sprawy.

 

Nie chcesz nie musisz grać.

oks, to wszystkim innym graczom życzę miłej gry....

ps. chciałem pomóc ale jak widać administracja to administracja.... przecież ona wie lepiej...

=====================================================================================================================================

Opublikowano

 

Jaka wersja serwera hardcore ?

 

Głosujcie tutaj w ankiecie

http://strawpoll.me/1055065

Głosowanie w ankiecie ;]

 

Jajka śmierci zostały wycofane, zdecydowaliśmy że chcemy zrobić naprawdę fajny hardcore ale jajka są zbędne ;]

Dodamy jeszcze kilka fajnych rzeczy (wizualnych)

 

@EDIT:

Zaktualizowałem troszkę prezentacje (Screeny) :) myślę że teraz jest okej ^^

 

 

Poszukujemy po 2 helperów na serwery:

 

SkyBlock

Freebuild

PvP

Hardcore

 

Wszystkich chętnych zapraszamy na teamspeak3: ts.doscraft.eu

TEAMSPEAK3 + MIKROFON JEST WYMAGANY ! Wiek minimalny +13lat

 

~ Zgłaszać się do Arcros'a

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

~Prezentacja zaktualizowana ;]

 

Serwer będzie na wersje 1.7.2/4/6

 

Piszcie swoje propozycję co dodać/zmienić pod tematem a jesteśmy w stanie wszystko zrobić :)

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...