Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

☛ :: DOScraft :: ☚ [ZAPOWIEDŹ] [HARDCORE] [1.6.2/4] [AUTORSKIE PLUGINY] [PREMIUM - NON PREMIUM] [NOWE CRAFTINGI] [500SLOTÓW] [STONIARKI]


Trobol

Gramy ?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?

    • TAK !
      7
    • NIE ! ale i tak zagram
      4
    • KOCHAM TEN SERWER !
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Beka. - najpierw hejtuje moją prezentację, potem z niej podpierdala 50%.

Profesjonalizm administracji serwera.

 

 

 

fclk.png*

 

 

Opublikowano

Beka. - najpierw hejtuje moją prezentację, potem z niej podpierdala 50%.

Profesjonalizm administracji serwera.

 

 

 

fclk.png*

 

 

To jest tylko prezentacja, nie spinaj dupy :P Mpc i tak nic nie daje do reklamy, no może trochę ^^

 

 

 

81925efc26b3.jpg

 

 

A po za tym ja nie hejtuje :D tylko robiłem sobie jaja ^^

 

 

@@@

Zapraszam do pisania propozycji co możemy dodać i usunąć mile widziane :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

A Ty, że tak powiem ślepy jesteś?

 

Stworzono przez: Risen. :#.

Zakaz kopiowania, powielania grafiki/tekstu bez pisemnej zgody autora!

 

Nie będę spinał, bo mi się nie chce. Chcesz - używaj, tylko nie zdziw się, że poniesiesz tego konsekwencje, a wychodzisz na debila.

Powodzenia z serwerem, odwiedzimy Was z ekipą na starcie, oczywiście bez podtekstów, hehe. ;-)

Opublikowano

Witam. Serdecznie NIE polecam tego serwera. Administracja jest nie odpowiedzialna i nie dojrzała. Miałem nie przyjemność pisać kilka pluginów dla tej serwerowni. Niestety po skończonej pracy jej właściciel najzwyczajniej nie odezwał się do tej pory. Będę się śmiał jeśli wykorzystacie na serwerze jeden z moich pluginów który wysłałem wam "dla testów".

 

@Up. nie sprawdzałem tego ale jeśli Risen ma rację i rzeczywiście ta reklama została ściągnięta z innej to tylko potwierdza moje słowa co do Administracji

Opublikowano

Ludzie, szczerze kiedy widzę nowe prezentacje na mpcforum "autorskie pluginy" - "hardcore" bierze mnie kurwica. Dlaczego, każdy pisząc o autorskich pluginach robi społeczność po prostu w ch***. Skończcie wypisywać głupoty, jeżeli masz autorskie pluginy pokaż mi kawałek kodu 1 z pluginów. Czekam...

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

Ludzie, szczerze kiedy widzę nowe prezentacje na mpcforum "autorskie pluginy" - "hardcore" bierze mnie kurwica. Dlaczego, każdy pisząc o autorskich pluginach robi społeczność po prostu w ch***. Skończcie wypisywać głupoty, jeżeli masz autorskie pluginy pokaż mi kawałek kodu 1 z pluginów. Czekam...

3maj

 

31fuhc.jpg

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Topic ja po tak zaprezentowanym serwerze, pomijając to jak mnie potraktowaliście, nie wszedł bym na ten serwer. Takie rady na przyszłość: Jeśli piszesz, że mpc nie daje Wam reklamy to po ch*a stworzyłeś ten temat ?, Opisując serwer "nie chcę mi się więcej opisywać" <-- to nie jest profesjonalne podejście. Oraz czepiając się zdania "Elitarny serwer Hardcore" jak on może być elitarny skoro jeszcze nawet nie powstał ?

Opublikowano

3maj

 

31fuhc.jpg

I tu mnie zaskoczyłeś, przepraszam cię za poprzednią opinie. Gratki.

Pomogłem Miałem Rację ?


 


Liczę na LIKE!


 


Jestem w trakcje tworzenia mojego servera Survival + Gildie (info wkrótce)

Opublikowano

@up z takiego kawałku kodu niemożna ocenić czy plugin jest autorski, poza tym nawet jeśli jest to nie usprawiedliwia to stosunku Administracji do programistów

 

// w sumie, z żadnego nie można ocenic, jeśli wstawi tu ktoś pluginu z bukkit.dev z open src to i tak do tego nie dojdziesz

Opublikowano

Ludzie, szczerze kiedy widzę nowe prezentacje na mpcforum "autorskie pluginy" - "hardcore" bierze mnie kurwica. Dlaczego, każdy pisząc o autorskich pluginach robi społeczność po prostu w ch***. Skończcie wypisywać głupoty, jeżeli masz autorskie pluginy pokaż mi kawałek kodu 1 z pluginów. Czekam...

Właściciel Doscraftu Invi odpowiada: Ja jestem właścicielem i nigdy nic od Ciebie nie brałem. Nie wiesz nawet kto wchodzi w skład administracji. Plugin dawałeś współzałożycielowi - Arcrosowi.

Tak btw. te twoje pluginy są na niskim poziomie i na pewno ich nie użyjemy ;)

Jakby było inaczej już dawno byś dla nas "pracował". © Invi

 

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Plugin był na niskim poziomie, możesz to jakoś rozwinąć ? Plugin wykonywał to co miał , to o czym zostałem poinformowany, że miał wykonywać.

#Już dawno byś dla nas pracował#, brzmi to jakbyś był nie wiadomo kimś i codziennie bym się modlił o to, żebym dla was pracował.

Opublikowano

@up z takiego kawałku kodu niemożna ocenić czy plugin jest autorski, poza tym nawet jeśli jest to nie usprawiedliwia to stosunku Administracji do programistów

 

// w sumie, z żadnego nie można ocenic, jeśli wstawi tu ktoś pluginu z bukkit.dev z open src to i tak do tego nie dojdziesz

mało :D ?

http://scr.hu/3p0/volnx

 

Plugin był na niskim poziomie, możesz to jakoś rozwinąć ? Plugin wykonywał to co miał , to o czym zostałem poinformowany, że miał wykonywać.

http://scr.hu/3p0/volnx

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie. Czekam na start. Może zmieńcie kolorystykę? To co teraz macie jest na większości serwerów mc.

=====================================================================================================================================

Opublikowano

nie, nie mało nie obchodzi mnie to czy te pluginy są autorskie. Cytując mnie i dając ten sam link co wyżej co chciałeś osiągnać ?2 razy mnie zacytowałeś

Sam pisałeś że to mało :P

Widzisz tam trochę kodu, może się czegoś nauczysz tam :)

Ciesz się że w ogóle Cię zacytowałem, bo nie zasługujesz na to ^^

 

 

Wszystko pięknie ładnie. Czekam na start. Może zmieńcie kolorystykę? To co teraz macie jest na większości serwerów mc.

Podaj kody na jakie zmienić a postaram się coś zrobić :P

testowałem z 10 kolorów a wszystkie do dupy ^^

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś śmieszny to nie jesteś. Prosiłem o rozwinięcie opinii dlaczego moje pluginy są słabe, a nie o pokazanie kodu jakiegoś pluginu. Poza tym jak mogłeś ocenić, że moje pluginy są słabe skoro widzieliście tylko ich działanie, (które zresztą robiły dokładnie to o czym zostałem poinformowany), nie mieliście jak zobaczyć mojego kodu ponieważ wam go nie udostępniałem, więc opinie typu, że kod zbyt obciążał serwer, czy wszystkie inne wady mojego kodu (jeśli jakieś były) nie mogły być przez waws wykryte. O ile nie posłużyliście się dekompilatorem :)

Opublikowano

Sam pisałeś że to mało :P

Widzisz tam trochę kodu, może się czegoś nauczysz tam :)

Ciesz się że w ogóle Cię zacytowałem, bo nie zasługujesz na to ^^

 

 

Podaj kody na jakie zmienić a postaram się coś zrobić :P

testowałem z 10 kolorów a wszystkie do dupy ^^

Proszę:

4 style które ostatnio bardzo przypadły mi do gustu :)!

1. http://scr.hu/0gzg/3b5tb

2. http://scr.hu/0gzg/3cc0w

3. http://scr.hu/0gzg/tatlx

4. http://scr.hu/0gzg/t673d

Bardzo podoba mi się 4 i 2. Jeszcze na żadnym serwerze hc go nie widziałem!

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Proszę:

4 style które ostatnio bardzo przypadły mi do gustu :)!

1. http://scr.hu/0gzg/3b5tb

2. http://scr.hu/0gzg/3cc0w

3. http://scr.hu/0gzg/tatlx

4. http://scr.hu/0gzg/t673d

Bardzo podoba mi się 4 i 2. Jeszcze na żadnym serwerze hc go nie widziałem!

Nawet :) myślę że raczej coś wykorzystamy :P

 

l5ey0p.jpg

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nawet :) myślę że raczej coś wykorzystamy :P

 

l5ey0p.jpg

Jeszcze mam pytanie dotyczące startu. Przewidziany start tz. w środku tygodnia czy np. piątek?

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Jeszcze mam pytanie dotyczące startu. Przewidziany start tz. w środku tygodnia czy np. piątek?

Musimy zrobić jeszcze małą betę serwera :) żeby sprawdzić czy nie ma bugów itp, sam plugin na gildie waży 250kb a to jest sporo :P

myślę że czwartek/sroda cos takiego

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Musimy zrobić jeszcze małą betę serwera :) żeby sprawdzić czy nie ma bugów itp, sam plugin na gildie waży 250kb a to jest sporo :P

myślę że czwartek/sroda cos takiego

To trochę słabo... nie wszyscy mają już ferie. Otwarcie serwera to czas gdy gra najwięcej osób. Otwarcie powinno być w piątek. Czas wolny itp.

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Widzę, że zostałem zignorowany. Nie będę już tu nabijał postów, bo to mija się z celem skoro na moje posty nie dostaję odpowiedzi lub dostaję wymijające odpowiedzi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2kTe4yCc8F4&feature=youtu.be&t=5m46s

kici kici robi miał ^^, człowieku skończ temat już

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...