Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

:::SingleBlock.PL:::SkyBlock:::SurvivalGames:::Automatyczne eventy:::AUTORSKIE PLUGINY:::START SOBOTA 12:00 -----Wejdz i zobacz------


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 1 jaka konkurencja po 2 chcialem tylko zebys wlasnych graczy nie oklamywal 

Ja nikomu nie robie konkurencji sorki Poprostu gralem na waszym serwerze jeszcze dg i znalem wasza ekipe a wy znaliscie mnie z mc1 nick na 'Kis' nie wiem czy pamietacie ale daliscie mi bana za to ze chcialem zebyscie zbanowali goscia co reklamowal mc2. :/ nigdy nie lubilem mc2 ale po takim banie przestalem grac i gdy zobaczylem ta reklame cos mnie wzielo ;-) ze seripa nie znasz ...

Uzytkownika znam,ale nie utrzymuje z nim kontaktu.

CAMDNAx.png

Opublikowano

2 słowa, chujowy serwer!Wiekszość graczy zaprasza do działki okrada i wyrzuca -.- 

Przekaz mi nicki tych osob na pw,zostana oni ukarani.

Przekaz mi nicki tych osob na pw,zostana oni ukarani.

A po 2 to nie oceniaj serwera,poniewaz jacys gracze Cie zabili, to Ty ponosisz odpowiedzialnosc, nie my

CAMDNAx.png

Opublikowano

Tylko mnie nie zabili tylko okradli na działce i przejeli moje skrzynie!

Kiedy bedziesz na serwerze to wejdz na naszego teamspeaka,rozpatrzymy indywidualnie Twoja sytulacje.

CAMDNAx.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...